Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- LZS Luboszyce - Swornica Czarnowąsy 3-4
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Siatkówka - III liga, miejsca 6-9 (2013/2014)
III liga, miejsca 6-9 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jastrzębie II | 6 | 24 | 18 | - | 4 |
2. | MKS Czechowice | 6 | 15 | 8 | - | 14 |
3. | Juvenia Głuchołazy | 6 | 12 | 10 | - | 11 |
4. | Rafako Racibórz | 6 | 3 | 8 | - | 15 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2014-02-01 - 00:00 | 1 | Jastrzębie II - Juvenia Głuchołazy | 3-0 |
2014-02-01 - 00:00 | 1 | MKS Czechowice - Rafako Racibórz | 3-1 |
2014-02-08 - 00:00 | 2 | MKS Czechowice - Jastrzębie II | 1-3 |
2014-02-08 - 00:00 | 2 | Rafako Racibórz - Juvenia Głuchołazy | 1-3 |
2014-02-22 - 00:00 | 3 | Juvenia Głuchołazy - MKS Czechowice | 3-0 |
2014-02-22 - 00:00 | 3 | Jastrzębie II - Rafako Racibórz | 3-1 |
2014-03-08 - 00:00 | 4 | Juvenia Głuchołazy - Jastrzębie II | 0-3 |
2014-03-08 - 00:00 | 4 | Rafako Racibórz - MKS Czechowice | 3-0 |
2014-03-15 - 00:00 | 5 | Jastrzębie II - MKS Czechowice | 3-1 |
2014-03-15 - 00:00 | 5 | Juvenia Głuchołazy - Rafako Racibórz | 3-1 |
2014-03-29 - 00:00 | 6 | MKS Czechowice - Juvenia Głuchołazy | 3-1 |
2014-03-29 - 00:00 | 6 | Rafako Racibórz - Jastrzębie II | 1-3 |