Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- LZS Luboszyce - Swornica Czarnowąsy 3-4
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Opole (gr. 3) (2023/2024)
Puchar Opole (gr. 3) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Przywory | 4 | 12 | 12 | - | 3 |
2. | Sokół Niemodlin | 4 | 9 | 13 | - | 6 |
3. | Unia Raszowa | 3 | 6 | 14 | - | 8 |
4. | LZS Popielów | 3 | 6 | 8 | - | 6 |
5. | LZS Chrząszczyce | 2 | 3 | 11 | - | 6 |
6. | LKS Chmielowice | 2 | 3 | 4 | - | 5 |
LZS Zawada gm. Turawa | 2 | 3 | 4 | - | 5 | |
8. | LZS Sławice | 2 | 3 | 3 | - | 5 |
9. | LZS Kup | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
10. | LZS II Jełowa | 1 | 0 | 1 | - | 2 |
Odra Kąty Opolskie | 1 | 0 | 1 | - | 2 | |
12. | LZS Grudzice | 1 | 0 | 2 | - | 4 |
13. | Start Siołkowice | 1 | 0 | 1 | - | 4 |
14. | Swornica Czarnowąsy | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
15. | Groszmal Opole | 1 | 0 | 1 | - | 8 |
Polonia II Prószków | 1 | 0 | 1 | - | 8 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-11-18 - 13:00 | 1 | Start Siołkowice - Sokół Niemodlin | 1-4 |
2023-11-18 - 13:00 | 1 | LZS Przywory - Odra Kąty Opolskie | 2-1 |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | LZS Sławice - LZS II Jełowa | 2-1 |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | LZS Popielów - LZS Kup | 3-2 |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | Swornica Czarnowąsy - LZS Zawada gm. Turawa | 0-3 v.o. |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | LKS Chmielowice - LZS Grudzice | 4-2 |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | Unia Raszowa - Groszmal Opole | 8-1 |
2023-11-19 - 13:00 | 1 | Polonia II Prószków - LZS Chrząszczyce | 1-8 |
2024-03-03 - 11:00 | 2 | Unia Raszowa - LZS Chrząszczyce | 5-3 |
2024-03-03 - 13:00 | 2 | LKS Chmielowice - LZS Przywory | 0-3 |
2024-03-03 - 14:00 | 2 | LZS Sławice - LZS Popielów | 1-4 |
2024-03-03 - 14:00 | 2 | LZS Zawada gm. Turawa - Sokół Niemodlin | 1-5 |
2024-03-30 - 13:00 | 3 | LZS Popielów - Sokół Niemodlin | 1-3 |
2024-03-30 - 13:00 | 3 | LZS Przywory - Unia Raszowa | 4-1 |
2024-05-30 - 15:00 | 4 | LZS Przywory - Sokół Niemodlin | 3-1 |