Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- LZS Luboszyce - Swornica Czarnowąsy 3-4
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Młodziki Opole I liga gr. 1 (2017/2018)
Młodziki Opole I liga gr. 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 14 | 42 | 143 | - | 6 |
2. | Stal Brzeg | 14 | 27 | 55 | - | 22 |
3. | Polonia Nysa | 14 | 27 | 53 | - | 33 |
4. | Football Academy Opole | 14 | 25 | 50 | - | 45 |
5. | Czarni Otmuchów | 14 | 21 | 44 | - | 47 |
6. | Fortuna Głogówek | 14 | 19 | 56 | - | 50 |
7. | Stal II Brzeg | 14 | 6 | 26 | - | 80 |
8. | LZS Dytmarów | 14 | 0 | 13 | - | 157 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2018-03-26 - 16:30 | 1 | Polonia Nysa - Fortuna Głogówek | 3-5 |
2018-03-26 - 16:30 | 1 | Czarni Otmuchów - Football Academy Opole | 5-2 |
2018-03-26 - 16:30 | 1 | Stal Brzeg - LZS Dytmarów | 10-0 |
2018-03-26 - 18:00 | 1 | Odra Opole - Stal II Brzeg | 15-1 |
2018-04-05 - 16:00 | 2 | Czarni Otmuchów - Stal Brzeg | 2-1 |
2018-04-05 - 17:00 | 2 | Football Academy Opole - Polonia Nysa | 3-1 |
2018-04-05 - 17:00 | 2 | Fortuna Głogówek - Odra Opole | 0-7 |
2018-04-05 - 17:00 | 2 | LZS Dytmarów - Stal II Brzeg | 0-4 |
2018-04-09 - 17:00 | 3 | Stal II Brzeg - Fortuna Głogówek | 3-4 |
2018-04-09 - 17:00 | 3 | Polonia Nysa - Stal Brzeg | 4-3 |
2018-04-09 - 17:00 | 3 | Czarni Otmuchów - LZS Dytmarów | 6-3 |
2018-04-09 - 18:00 | 3 | Odra Opole - Football Academy Opole | 5-0 |
2018-04-16 - 17:00 | 4 | Football Academy Opole - Stal II Brzeg | 4-2 |
2018-04-16 - 17:30 | 4 | Czarni Otmuchów - Polonia Nysa | 2-3 |
2018-04-16 - 17:30 | 4 | Stal Brzeg - Odra Opole | 1-5 |
2018-04-16 - 18:00 | 4 | LZS Dytmarów - Fortuna Głogówek | 1-15 |
2018-04-23 - 18:00 | 5 | Fortuna Głogówek - Football Academy Opole | 4-4 |
2018-04-23 - 18:00 | 5 | Stal II Brzeg - Stal Brzeg | 0-3 |
2018-04-23 - 18:00 | 5 | Odra Opole - Czarni Otmuchów | 11-0 |
2018-04-23 - 18:00 | 5 | Polonia Nysa - LZS Dytmarów | 13-1 |
2018-04-26 - 18:00 | 6 | Polonia Nysa - Odra Opole | 1-4 |
2018-04-26 - 18:00 | 6 | Czarni Otmuchów - Stal II Brzeg | 2-1 |
2018-04-26 - 18:00 | 6 | LZS Dytmarów - Football Academy Opole | 1-5 |
2018-05-17 - 17:30 | 6 | Stal Brzeg - Fortuna Głogówek | 4-1 |
2018-04-30 - 17:00 | 7 | Football Academy Opole - Stal Brzeg | 2-1 |
2018-04-30 - 18:00 | 7 | Fortuna Głogówek - Czarni Otmuchów | 0-2 |
2018-04-30 - 18:00 | 7 | Stal II Brzeg - Polonia Nysa | 1-5 |
2018-04-30 - 18:00 | 7 | Odra Opole - LZS Dytmarów | 25-0 |
2018-05-07 - 17:00 | 8 | Football Academy Opole - Czarni Otmuchów | 5-2 |
2018-05-07 - 18:00 | 8 | Stal II Brzeg - Odra Opole | 0-11 |
2018-05-07 - 18:00 | 8 | Fortuna Głogówek - Polonia Nysa | 0-1 |
2018-05-07 - 18:00 | 8 | LZS Dytmarów - Stal Brzeg | 0-6 |
2018-05-10 - 18:00 | 9 | Stal Brzeg - Czarni Otmuchów | 3-1 |
2018-05-10 - 18:00 | 9 | Polonia Nysa - Football Academy Opole | 3-1 |
2018-05-10 - 18:00 | 9 | Odra Opole - Fortuna Głogówek | 7-0 |
2018-05-10 - 18:00 | 9 | Stal II Brzeg - LZS Dytmarów | 8-2 |
2018-05-14 - 17:00 | 10 | Football Academy Opole - Odra Opole | 1-8 |
2018-05-14 - 18:00 | 10 | Fortuna Głogówek - Stal II Brzeg | 10-2 |
2018-05-14 - 18:00 | 10 | Stal Brzeg - Polonia Nysa | 4-0 |
2018-05-14 - 18:00 | 10 | LZS Dytmarów - Czarni Otmuchów | 1-14 |
2018-04-19 - 18:30 | 11 | Stal II Brzeg - Football Academy Opole | 3-8 |
2018-05-21 - 18:00 | 11 | Polonia Nysa - Czarni Otmuchów | 3-0 v.o. |
2018-05-21 - 18:00 | 11 | Odra Opole - Stal Brzeg | 4-0 |
2018-05-21 - 18:00 | 11 | Fortuna Głogówek - LZS Dytmarów | 6-2 |
2018-05-23 - 19:00 | 12 | Stal Brzeg - Stal II Brzeg | 6-0 |
2018-05-24 - 17:00 | 12 | Football Academy Opole - Fortuna Głogówek | 5-3 |
2018-05-24 - 18:00 | 12 | Czarni Otmuchów - Odra Opole | 1-8 |
2018-05-24 - 18:00 | 12 | LZS Dytmarów - Polonia Nysa | 1-10 |
2018-05-28 - 18:00 | 13 | Odra Opole - Polonia Nysa | 8-1 |
2018-05-28 - 18:00 | 13 | Stal II Brzeg - Czarni Otmuchów | 1-5 |
2018-05-28 - 18:00 | 13 | Fortuna Głogówek - Stal Brzeg | 3-7 |
2018-05-28 - 18:00 | 13 | Football Academy Opole - LZS Dytmarów | 10-1 |
2018-06-04 - 18:00 | 14 | Stal Brzeg - Football Academy Opole | 6-0 |
2018-06-04 - 18:00 | 14 | Czarni Otmuchów - Fortuna Głogówek | 2-5 |
2018-06-04 - 18:00 | 14 | Polonia Nysa - Stal II Brzeg | 5-0 |
2018-06-04 - 18:00 | 14 | LZS Dytmarów - Odra Opole | 0-25 |