Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Trampkarze II liga wiosna (2021/2022)
Trampkarze II liga wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Młody MKS Kluczbork | 14 | 39 | 73 | - | 17 |
2. | Chemik Kędzierzyn | 14 | 29 | 43 | - | 28 |
3. | MKS Kluczbork | 14 | 27 | 39 | - | 21 |
4. | Start Namysłów | 14 | 18 | 35 | - | 41 |
5. | Polonia II Nysa | 14 | 16 | 43 | - | 60 |
6. | Pogoń Prudnik | 14 | 15 | 30 | - | 41 |
7. | Orzeł Branice | 14 | 9 | 28 | - | 49 |
8. | Stal Zawadzkie | 14 | 7 | 21 | - | 55 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2022-03-12 - 11:00 | 1 | Chemik Kędzierzyn - Stal Zawadzkie | 1-1 |
2022-03-12 - 11:00 | 1 | Pogoń Prudnik - Młody MKS Kluczbork | 2-4 |
2022-03-12 - 11:00 | 1 | Orzeł Branice - Polonia II Nysa | 3-6 |
2022-03-12 - 14:00 | 1 | MKS Kluczbork - Start Namysłów | 4-0 |
2022-03-19 - 11:00 | 2 | Orzeł Branice - MKS Kluczbork | 2-2 |
2022-03-19 - 11:00 | 2 | Młody MKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | 11-0 |
2022-03-20 - 11:00 | 2 | Polonia II Nysa - Stal Zawadzkie | 10-1 |
2022-05-10 - 18:00 | 2 | Start Namysłów - Pogoń Prudnik | 2-2 |
2022-03-26 - 11:00 | 3 | Stal Zawadzkie - Młody MKS Kluczbork | 2-4 |
2022-03-26 - 11:00 | 3 | Pogoń Prudnik - Orzeł Branice | 2-3 |
2022-03-26 - 11:00 | 3 | MKS Kluczbork - Polonia II Nysa | 2-0 |
2022-03-27 - 10:00 | 3 | Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów | 1-0 |
2022-05-03 - 11:00 | 4 | MKS Kluczbork - Pogoń Prudnik | 4-1 |
2022-05-03 - 11:00 | 4 | Orzeł Branice - Chemik Kędzierzyn | 0-7 |
2022-05-03 - 11:00 | 4 | Start Namysłów - Stal Zawadzkie | 6-1 |
2022-05-03 - 11:00 | 4 | Polonia II Nysa - Młody MKS Kluczbork | 2-5 |
2022-04-06 - 18:00 | 5 | Młody MKS Kluczbork - Start Namysłów | 2-0 |
2022-04-09 - 11:00 | 5 | Stal Zawadzkie - Orzeł Branice | 5-2 |
2022-04-09 - 11:00 | 5 | Pogoń Prudnik - Polonia II Nysa | 5-0 |
2022-04-10 - 10:00 | 5 | Chemik Kędzierzyn - MKS Kluczbork | 3-0 |
2022-04-13 - 17:00 | 6 | MKS Kluczbork - Stal Zawadzkie | 3-0 |
2022-04-13 - 18:00 | 6 | Polonia II Nysa - Start Namysłów | 1-8 |
2022-04-14 - 17:00 | 6 | Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn | 2-2 |
2022-04-14 - 17:00 | 6 | Orzeł Branice - Młody MKS Kluczbork | 2-3 |
2022-04-23 - 10:00 | 7 | Start Namysłów - Orzeł Branice | 3-2 |
2022-04-23 - 11:00 | 7 | Stal Zawadzkie - Pogoń Prudnik | 2-3 |
2022-04-23 - 17:00 | 7 | Młody MKS Kluczbork - MKS Kluczbork | 4-1 |
2022-04-26 - 18:00 | 7 | Chemik Kędzierzyn - Polonia II Nysa | 5-2 |
2022-04-30 - 11:00 | 8 | Stal Zawadzkie - Chemik Kędzierzyn | 1-2 |
2022-04-30 - 11:00 | 8 | Młody MKS Kluczbork - Pogoń Prudnik | 6-1 |
2022-04-30 - 11:00 | 8 | Polonia II Nysa - Orzeł Branice | 5-5 |
2022-05-01 - 11:00 | 8 | Start Namysłów - MKS Kluczbork | 3-3 |
2022-05-07 - 11:00 | 9 | MKS Kluczbork - Orzeł Branice | 4-1 |
2022-05-07 - 11:00 | 9 | Stal Zawadzkie - Polonia II Nysa | 2-4 |
2022-05-08 - 10:00 | 9 | Chemik Kędzierzyn - Młody MKS Kluczbork | 5-2 |
2022-05-08 - 11:00 | 9 | Pogoń Prudnik - Start Namysłów | 4-1 |
2022-05-14 - 10:00 | 10 | Polonia II Nysa - MKS Kluczbork | 0-5 |
2022-05-14 - 11:00 | 10 | Młody MKS Kluczbork - Stal Zawadzkie | 5-0 |
2022-05-14 - 11:00 | 10 | Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn | 2-1 |
2022-05-14 - 11:00 | 10 | Orzeł Branice - Pogoń Prudnik | 5-1 |
2022-05-21 - 10:00 | 11 | Pogoń Prudnik - MKS Kluczbork | 1-1 |
2022-05-21 - 11:00 | 11 | Stal Zawadzkie - Start Namysłów | 1-6 |
2022-05-21 - 11:00 | 11 | Młody MKS Kluczbork - Polonia II Nysa | 10-1 |
2022-05-22 - 14:00 | 11 | Chemik Kędzierzyn - Orzeł Branice | 4-1 |
2022-05-28 - 11:00 | 12 | Orzeł Branice - Stal Zawadzkie | 0-2 |
2022-05-28 - 11:00 | 12 | MKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | 4-1 |
2022-05-28 - 11:00 | 12 | Polonia II Nysa - Pogoń Prudnik | 3-2 |
2022-05-28 - 17:00 | 12 | Start Namysłów - Młody MKS Kluczbork | 0-10 |
2022-06-04 - 11:00 | 13 | Stal Zawadzkie - MKS Kluczbork | 1-5 |
2022-06-04 - 11:00 | 13 | Młody MKS Kluczbork - Orzeł Branice | 3-0 v.o. |
2022-06-04 - 11:00 | 13 | Start Namysłów - Polonia II Nysa | 2-7 |
2022-06-05 - 10:00 | 13 | Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik | 6-0 |
2022-06-11 - 11:00 | 14 | Orzeł Branice - Start Namysłów | 2-2 |
2022-06-11 - 11:00 | 14 | MKS Kluczbork - Młody MKS Kluczbork | 1-4 |
2022-06-11 - 11:00 | 14 | Pogoń Prudnik - Stal Zawadzkie | 4-2 |
2022-06-11 - 11:00 | 14 | Polonia II Nysa - Chemik Kędzierzyn | 2-5 |