Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Klasa B Bytom 1 (2019/2020)
Klasa B Bytom 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Orzeł Bobrowniki | 11 | 22 | 31 | - | 25 |
2. | Piast Ożarowice | 10 | 19 | 20 | - | 10 |
3. | Nadzieja Bytom | 10 | 19 | 26 | - | 15 |
4. | Andaluzja Piekary | 11 | 14 | 24 | - | 23 |
5. | Czarni II Kozłowa Góra | 10 | 13 | 22 | - | 27 |
6. | Tęcza Zendek | 10 | 10 | 21 | - | 29 |
7. | Sokół II Orzech | 10 | 5 | 10 | - | 25 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2019-08-24 - 17:00 | 1 | Nadzieja Bytom - Piast Ożarowice | 1-2 |
2019-08-24 - 17:00 | 1 | Orzeł Bobrowniki - Czarni II Kozłowa Góra | 2-2 |
2019-08-24 - 17:00 | 1 | Andaluzja Piekary - Sokół II Orzech | 3-2 |
2019-08-31 - 17:00 | 2 | Sokół II Orzech - Piast Ożarowice | 1-1 |
2019-09-01 - 11:00 | 2 | Andaluzja Piekary - Orzeł Bobrowniki | 1-3 |
2019-09-01 - 17:00 | 2 | Czarni II Kozłowa Góra - Tęcza Zendek | 0-2 |
2019-09-07 - 16:00 | 3 | Orzeł Bobrowniki - Sokół II Orzech | 2-0 |
2019-09-07 - 16:30 | 3 | Nadzieja Bytom - Czarni II Kozłowa Góra | 3-1 |
2019-09-07 - 16:30 | 3 | Tęcza Zendek - Andaluzja Piekary | 3-3 |
2019-09-14 - 16:30 | 4 | Orzeł Bobrowniki - Tęcza Zendek | 3-2 |
2019-09-14 - 16:30 | 4 | Andaluzja Piekary - Nadzieja Bytom | 2-1 |
2019-09-15 - 16:30 | 4 | Czarni II Kozłowa Góra - Piast Ożarowice | 3-1 |
2019-09-21 - 16:00 | 5 | Piast Ożarowice - Andaluzja Piekary | 0-0 |
2019-09-21 - 16:00 | 5 | Nadzieja Bytom - Orzeł Bobrowniki | 5-3 |
2019-09-21 - 16:00 | 5 | Tęcza Zendek - Sokół II Orzech | 3-0 |
2019-09-29 - 14:00 | 6 | Tęcza Zendek - Nadzieja Bytom | 1-4 |
2019-09-29 - 16:00 | 6 | Orzeł Bobrowniki - Piast Ożarowice | 0-3 |
2019-09-29 - 16:00 | 6 | Sokół II Orzech - Czarni II Kozłowa Góra | 0-5 |
2019-10-05 - 15:00 | 7 | Piast Ożarowice - Tęcza Zendek | 3-1 |
2019-10-05 - 15:00 | 7 | Nadzieja Bytom - Sokół II Orzech | 4-1 |
2019-10-06 - 16:00 | 7 | Czarni II Kozłowa Góra - Andaluzja Piekary | 3-2 |
2019-10-12 - 15:00 | 8 | Piast Ożarowice - Nadzieja Bytom | 0-0 |
2019-10-12 - 15:00 | 8 | Czarni II Kozłowa Góra - Orzeł Bobrowniki | 2-6 |
2019-10-12 - 15:30 | 8 | Sokół II Orzech - Andaluzja Piekary | 0-3 |
2019-10-19 - 15:00 | 9 | Orzeł Bobrowniki - Andaluzja Piekary | 4-2 |
2019-10-19 - 15:00 | 9 | Tęcza Zendek - Czarni II Kozłowa Góra | 4-1 |
2019-10-19 - 15:00 | 9 | Piast Ożarowice - Sokół II Orzech | 1-1 |
2019-10-26 - 15:00 | 10 | Andaluzja Piekary - Tęcza Zendek | 5-1 |
2019-10-27 - 14:00 | 10 | Czarni II Kozłowa Góra - Nadzieja Bytom | 5-2 |
2019-10-27 - 14:00 | 10 | Sokół II Orzech - Orzeł Bobrowniki | 1-2 |
2019-11-02 - 14:00 | 11 | Nadzieja Bytom - Andaluzja Piekary | 2-0 |
2019-11-02 - 14:00 | 11 | Piast Ożarowice - Czarni II Kozłowa Góra | 5-0 |
2019-11-03 - 14:00 | 11 | Tęcza Zendek - Orzeł Bobrowniki | 3-6 |
2019-11-09 - 13:30 | 12 | Andaluzja Piekary - Piast Ożarowice | 3-4 |
2019-11-09 - 13:30 | 12 | Orzeł Bobrowniki - Nadzieja Bytom | 0-4 |
2019-11-10 - 14:00 | 12 | Sokół II Orzech - Tęcza Zendek | 4-1 |
2020-03-28 - 16:00 | 13 | Nadzieja Bytom - Tęcza Zendek | - |
2020-03-28 - 16:00 | 13 | Piast Ożarowice - Orzeł Bobrowniki | - |
2020-03-29 - 16:00 | 13 | Czarni II Kozłowa Góra - Sokół II Orzech | - |
2020-04-04 - 17:00 | 14 | Andaluzja Piekary - Czarni II Kozłowa Góra | - |
2020-04-04 - 17:00 | 14 | Sokół II Orzech - Nadzieja Bytom | - |
2020-04-05 - 17:00 | 14 | Tęcza Zendek - Piast Ożarowice | - |