Login
Najpopularniejsze
- Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork 4-4
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7449
Stal Zawadzkie - 2560
Victoria Chrościce - 1804
Borussia Dortmund - 1651
Odra Koźle - 1432
Hertha Berlin - 1353
Unia Kolonowskie - 1304
Małapanew Ozimek - 1255
Beskidy Bielsko-Biała - 1029
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
V liga Katowice (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (2) (Piłka nożna) -
Baraż o V ligę (1) (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Puchar Strzelce Op. (gr. 4),
2023/2024
Kolejka 1 | ||
18-11-2023 (So) - 11:00 | LZS Żywocice - LZS II Racławiczki | 5-6 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | Plon Błotnica - Źródło Krośnica | 0-7 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Stary Ujazd - Błękitni Jaryszów | 1-4 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Kadłub - Naprzód Jemielnica | 1-3 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Zimna Wódka - LZS Kadłubiec | 5-3 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | Otmęt Krapkowice - Victoria Żyrowa | 0-3 |
19-11-2023 (N) - 13:00 | LZS Nowy Dwór - LZS Obrowiec | 2-5 |
Kolejka 2 | ||
03-03-2024 (N) - 14:00 | LZS II Racławiczki - LZS Obrowiec | 4-5 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | LZS II Walce - Victoria Żyrowa | 1-0 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | LZS Zimna Wódka - Naprzód Jemielnica | 1-4 |
03-03-2024 (N) - 14:00 | Źródło Krośnica - Błękitni Jaryszów | 2-1 |
Kolejka 3 | ||
30-03-2024 (So) - 13:00 | Źródło Krośnica - Naprzód Jemielnica | 1-2 |
30-03-2024 (So) - 13:00 | LZS II Walce - LZS Obrowiec | 3-2 |
Kolejka 4 | ||
30-05-2024 (Cz) - 15:00 | LZS II Walce - Naprzód Jemielnica | 1-3 |