- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - I liga kobiet Tenis stołowy
Tenis stołowy - I liga kobiet |
Terminarz - I liga kobiet
Kolejka 1 - 2017-10-01
Hals Warszawa - Siarka Tarnobrzeg
ATS Białystok - AZS Częstochowa
AZS Lublin - AZS UE Wrocław
Bronowianka Kraków - SKTS Sochaczew
Warmia Lidzbark Warmiński - GLKS Nadarzyn
Kolejka 2 - 2017-09-30
Siarka Tarnobrzeg - ATS Białystok
AZS Częstochowa - AZS Lublin
AZS UE Wrocław - Bronowianka Kraków
SKTS Sochaczew - Warmia Lidzbark Warmiński
GLKS Nadarzyn - Hals Warszawa
Kolejka 3 - 2017-10-10
AZS Lublin - Siarka Tarnobrzeg
Bronowianka Kraków - AZS Częstochowa
Warmia Lidzbark Warmiński - AZS UE Wrocław
GLKS Nadarzyn - SKTS Sochaczew
ATS Białystok - Hals Warszawa
Kolejka 4 - 2017-10-21
Siarka Tarnobrzeg - Bronowianka Kraków
AZS Częstochowa - Warmia Lidzbark Warmiński
AZS UE Wrocław - GLKS Nadarzyn
Hals Warszawa - SKTS Sochaczew
ATS Białystok - AZS Lublin
Kolejka 5 - 2017-10-11
Siarka Tarnobrzeg - Warmia Lidzbark Warmiński
GLKS Nadarzyn - AZS Częstochowa
SKTS Sochaczew - AZS UE Wrocław
Bronowianka Kraków - ATS Białystok
AZS Lublin - Hals Warszawa
Kolejka 6 - 2017-11-19
Siarka Tarnobrzeg - GLKS Nadarzyn
AZS Częstochowa - SKTS Sochaczew
Hals Warszawa - AZS UE Wrocław
ATS Białystok - Warmia Lidzbark Warmiński
AZS Lublin - Bronowianka Kraków
Kolejka 7 - 2017-10-22
SKTS Sochaczew - Siarka Tarnobrzeg
AZS UE Wrocław - AZS Częstochowa
GLKS Nadarzyn - ATS Białystok
Warmia Lidzbark Warmiński - AZS Lublin
Bronowianka Kraków - Hals Warszawa
Kolejka 8 - 2017-12-02
Hals Warszawa - AZS Częstochowa
ATS Białystok - SKTS Sochaczew
AZS Lublin - GLKS Nadarzyn
Bronowianka Kraków - Warmia Lidzbark Warmiński
Siarka Tarnobrzeg - AZS UE Wrocław
Kolejka 9 - 2017-12-08
AZS Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg
AZS UE Wrocław - ATS Białystok
SKTS Sochaczew - AZS Lublin
GLKS Nadarzyn - Bronowianka Kraków
Warmia Lidzbark Warmiński - Hals Warszawa