- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Trampkarze III liga gr. 5
Piłka nożna - Trampkarze - III liga |
Terminarz - Trampkarze III liga gr. 5
Kolejka 1 - 2019-08-31
LZS Racławiczki - LZS Przywory
Unia Opole - Victoria Żyrowa
Korona Krępna - Odra III Opole
LZS Mechnice - Unia Krapkowice
Kolejka 2 - 2019-09-07
LZS Mechnice - Korona Krępna
Odra III Opole - Pomologia Prószków
Victoria Żyrowa - LZS Racławiczki
Unia Krapkowice - LZS Przywory
Kolejka 3 - 2019-09-14
LZS Przywory - Victoria Żyrowa
Unia Opole - Odra III Opole
Pomologia Prószków - LZS Mechnice
Korona Krępna - Unia Krapkowice
Kolejka 4 - 2019-09-21
Korona Krępna - Pomologia Prószków
LZS Mechnice - Unia Opole
Odra III Opole - LZS Racławiczki
Unia Krapkowice - Victoria Żyrowa
Kolejka 5 - 2019-09-28
LZS Przywory - Odra III Opole
LZS Racławiczki - LZS Mechnice
Unia Opole - Korona Krępna
Pomologia Prószków - Unia Krapkowice
Kolejka 6 - 2019-10-05
Pomologia Prószków - Unia Opole
Korona Krępna - LZS Racławiczki
LZS Mechnice - LZS Przywory
Odra III Opole - Victoria Żyrowa
Kolejka 7 - 2019-10-12
Victoria Żyrowa - LZS Mechnice
LZS Przywory - Korona Krępna
LZS Racławiczki - Pomologia Prószków
Unia Opole - Unia Krapkowice
Kolejka 8 - 2019-10-19
Unia Opole - LZS Racławiczki
Pomologia Prószków - LZS Przywory
Korona Krępna - Victoria Żyrowa
Unia Krapkowice - Odra III Opole
Kolejka 9 - 2019-10-26
Odra III Opole - LZS Mechnice
Victoria Żyrowa - Pomologia Prószków
LZS Przywory - Unia Opole
LZS Racławiczki - Unia Krapkowice