Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - III liga (1996/1997)
III liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Odra Opole | 0 | 65 | 57 | - | 31 |
2. | Rymer Rybnik | 0 | 58 | 46 | - | 37 |
3. | Górnik MK Katowice | 0 | 57 | 57 | - | 40 |
4. | Górnik Pszów | 0 | 51 | 42 | - | 34 |
5. | AKS Niwka | 0 | 49 | 41 | - | 34 |
6. | Concordia Knurów | 0 | 48 | 38 | - | 30 |
7. | Górnik Wojkowice | 0 | 48 | 38 | - | 37 |
8. | MCKS Czeladź | 0 | 48 | 33 | - | 32 |
9. | Victoria Jaworzno | 0 | 48 | 39 | - | 42 |
10. | MKS Lędziny | 0 | 46 | 43 | - | 38 |
11. | Olimpia Piekary | 0 | 46 | 39 | - | 40 |
12. | Raków II Częstochowa | 0 | 45 | 50 | - | 51 |
13. | GKS Jastrzębie | 0 | 45 | 40 | - | 41 |
14. | Carbo Gliwice | 0 | 45 | 41 | - | 56 |
15. | Stal Bielsko-Biała | 0 | 44 | 35 | - | 40 |
16. | Rozwój Katowice | 0 | 44 | 40 | - | 48 |
17. | Unia Krapkowice | 0 | 31 | 41 | - | 50 |
18. | Pasjonat Dankowice | 0 | 22 | 24 | - | 63 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |