Timetable
Piłka nożna -
Puchar Polski,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
14-07-2017 (Pt) - 17:00 | Polonia Środa Wlkp. - ROW Rybnik | 1-2 |
15-07-2017 (So) - 18:00 | Wisła Puławy - Raków Częstochowa | 3-2 |
15-07-2017 (So) - 00:00 | Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola | 0-3 v.o. |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Legionowia Legionowo - Znicz Pruszków | 3-1 |
15-07-2017 (So) - 18:00 | Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy | 0-2 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice | 1-0 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | ŁKS Łomża - Bytovia Bytów | 2-4 |
15-07-2017 (So) - 16:00 | MKP Szczecinek - Błękitni Stargard Szczeciński | 0-7 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg | 0-1 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg | 3-1 |
15-07-2017 (So) - 18:00 | Świt Nowy Dwór Maz. - Odra Opole | 5-0 |
15-07-2017 (So) - 18:00 | Gryf Słupsk - MKS Kluczbork | 2-4 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów | 7-6 |
15-07-2017 (So) - 17:00 | Warta Sieradz - Stomil Olsztyn | 4-2 |
15-07-2017 (So) - 18:00 | Wda Świecie - Radomiak Radom | 1-3 |
16-07-2017 (N) - 17:00 | Stilon Gorzów Wlkp. - Puszcza Niepołomice | 1-3 |
16-07-2017 (N) - 11:00 | Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo | 0-1 |
16-07-2017 (N) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - GKS Bełchatów | 2-6 |
18-07-2017 (Wt) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Warta Poznań | 3-2 |
18-07-2017 (Wt) - 18:00 | Sokół Ostróda - Polonia Warszawa | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
22-07-2017 (So) - 17:00 | Puszcza Niepołomice - GKS Tychy | 0-1 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo | 2-1 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów | 1-2 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec | 0-3 |
22-07-2017 (So) - 16:00 | Legionowia Legionowo - Chojniczanka Chojnice | 1-4 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 2-4 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Stal Rzeszów - Miedź Legnica | 1-3 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | KSZO Ostrowiec - Stal Mielec | 0-1 |
22-07-2017 (So) - 19:00 | GKS Bełchatów - Wigry Suwałki | 2-1 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | MKS Kluczbork - Chrobry Głogów | 0-3 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice | 1-0 |
22-07-2017 (So) - 16:00 | Świt Nowy Dwór Maz. - Olimpia Grudziądz | 2-2 |
22-07-2017 (So) - 17:00 | Wisła Puławy - Pogoń Siedlce | 4-3 |
23-07-2017 (N) - 19:45 | Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola | 2-1 |
26-07-2017 (Śr) - 17:30 | Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz | 1-5 |
26-07-2017 (Śr) - 19:00 | ROW Rybnik - Górnik Zabrze | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
08-08-2017 (Wt) - 20:45 | Wisła Kraków - Wisła Płock | 2-1 |
08-08-2017 (Wt) - 19:00 | Stal Mielec - Piast Gliwice | 0-2 |
08-08-2017 (Wt) - 19:00 | Świt Nowy Dwór Maz. - Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1-3 |
08-08-2017 (Wt) - 17:00 | Ruch Zdzieszowice - Górnik Łęczna | 2-1 |
08-08-2017 (Wt) - 18:00 | Wisła Puławy - Legia Warszawa | 1-4 |
08-08-2017 (Wt) - 17:00 | Siarka Tarnobrzeg - LKS Nieciecza | 1-4 |
08-08-2017 (Wt) - 19:00 | Ruch Chorzów - Chrobry Głogów | 1-3 |
09-08-2017 (Śr) - 20:00 | Pogoń Szczecin - Lech Poznań | 3-0 |
09-08-2017 (Śr) - 19:00 | Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz | 1-2 |
09-08-2017 (Śr) - 19:00 | Sokół Ostróda - Górnik Zabrze | 1-3 |
09-08-2017 (Śr) - 20:00 | Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok | 2-1 |
09-08-2017 (Śr) - 19:30 | GKS Tychy - Cracovia Kraków | 1-4 |
09-08-2017 (Śr) - 19:00 | GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice | 0-3 |
09-08-2017 (Śr) - 19:00 | Bytovia Bytów - Lechia Gdańsk | 1-0 |
10-08-2017 (Cz) - 19:00 | Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce | 1-2 |
10-08-2017 (Cz) - 20:00 | Arka Gdynia - Śląsk Wrocław | 4-2 |
Kolejka 4 | ||
19-09-2017 (Wt) - 20:45 | Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 1-2 |
19-09-2017 (Wt) - 17:45 | Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin | 5-4 |
20-09-2017 (Śr) - 17:45 | Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz | 3-2 |
20-09-2017 (Śr) - 20:45 | Korona Kielce - Wisła Kraków | 1-0 |
21-09-2017 (Cz) - 15:30 | Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa | 0-4 |
21-09-2017 (Cz) - 20:45 | Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin | 0-3 |
26-09-2017 (Wt) - 18:00 | Chrobry Głogów - Piast Gliwice | 2-1 |
27-09-2017 (Śr) - 15:30 | Chojniczanka Chojnice - LKS Nieciecza | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
24-10-2017 (Wt) - 20:30 | Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze | 1-3 |
25-10-2017 (Śr) - 20:30 | Bytovia Bytów - Legia Warszawa | 1-3 |
25-10-2017 (Śr) - 18:00 | Chrobry Głogów - Arka Gdynia | 0-2 |
26-10-2017 (Cz) - 20:30 | Zagłębie Lubin - Korona Kielce | 0-1 |
28-11-2017 (Wt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice | 3-0 |
28-11-2017 (Wt) - 20:45 | Legia Warszawa - Bytovia Bytów | 4-2 |
29-11-2017 (Śr) - 18:00 | Arka Gdynia - Chrobry Głogów | 1-1 |
29-11-2017 (Śr) - 20:45 | Korona Kielce - Zagłębie Lubin | 2-0 |
Kolejka 6 | ||
03-04-2018 (Wt) - 18:00 | Górnik Zabrze - Legia Warszawa | 1-1 |
04-04-2018 (Śr) - 18:00 | Korona Kielce - Arka Gdynia | 2-1 |
17-04-2018 (Wt) - 20:30 | Arka Gdynia - Korona Kielce | 1-0 |
18-04-2018 (Śr) - 20:30 | Legia Warszawa - Górnik Zabrze | 2-1 |
Kolejka 7 | ||
02-05-2018 (Śr) - 16:00 | Arka Gdynia - Legia Warszawa | 1-2 |