Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7427
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa C Racibórz 1,
2022/2023
Kolejka 1 | ||
03-09-2022 (So) - 16:00 | Ruch Bolesław - LKS Bojanów | 5-0 |
04-09-2022 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - KS II Krzanowice | 4-1 |
04-09-2022 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - Naprzód II Borucin | 3-0 |
04-09-2022 (N) - 15:00 | Górnik Pszów - LKS II Tworków | 0-3 v.o. |
Kolejka 2 | ||
10-09-2022 (So) - 16:00 | Wicher Racibórz - Ruch Bolesław | 2-3 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | LKS Bojanów - LKS II Krzyżanowice | 6-1 |
10-09-2022 (So) - 16:00 | Naprzód II Borucin - Górnik Pszów | 0-11 |
11-09-2022 (N) - 16:00 | KS II Krzanowice - LKS II Tworków | 6-1 |
Kolejka 3 | ||
17-09-2022 (So) - 16:00 | Ruch Bolesław - Naprzód II Zawada | 5-2 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | LKS II Tworków - Naprzód II Borucin | 5-1 |
18-09-2022 (N) - 15:00 | Górnik Pszów - LKS Bojanów | 8-1 |
18-09-2022 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - Wicher Racibórz | 0-4 |
Kolejka 4 | ||
24-09-2022 (So) - 16:00 | LKS Bojanów - LKS II Tworków | 0-6 |
24-09-2022 (So) - 16:00 | Wicher Racibórz - Górnik Pszów | 1-6 |
24-09-2022 (So) - 16:00 | Naprzód II Zawada - LKS II Krzyżanowice | 2-2 |
25-09-2022 (N) - 16:00 | KS II Krzanowice - Naprzód II Borucin | 6-1 |
Kolejka 5 | ||
01-10-2022 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - KS II Krzanowice | 4-1 |
01-10-2022 (So) - 15:00 | Górnik Pszów - Naprzód II Zawada | 6-2 |
02-10-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Borucin - LKS Bojanów | 2-2 |
02-10-2022 (N) - 15:00 | LKS II Tworków - Wicher Racibórz | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
08-10-2022 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - Naprzód II Borucin | 6-1 |
08-10-2022 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - LKS II Krzyżanowice | 6-1 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | KS II Krzanowice - LKS Bojanów | 6-2 |
09-10-2022 (N) - 15:00 | Naprzód II Zawada - LKS II Tworków | 1-0 |
Kolejka 7 | ||
15-10-2022 (So) - 15:00 | LKS Bojanów - Wicher Racibórz | 3-4 |
15-10-2022 (So) - 15:00 | Naprzód II Borucin - Naprzód II Zawada | 3-0 |
15-10-2022 (So) - 15:00 | LKS II Krzyżanowice - KS II Krzanowice | 1-4 |
16-10-2022 (N) - 15:00 | Górnik Pszów - Ruch Bolesław | 2-1 |
Kolejka 8 | ||
22-10-2022 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - LKS II Tworków | 1-6 |
23-10-2022 (N) - 15:00 | LKS II Krzyżanowice - Górnik Pszów | 1-4 |
23-10-2022 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - LKS Bojanów | 2-3 |
23-10-2022 (N) - 15:00 | KS II Krzanowice - Wicher Racibórz | 8-1 |
Kolejka 9 | ||
29-10-2022 (So) - 14:00 | Naprzód II Borucin - Ruch Bolesław | 6-3 |
29-10-2022 (So) - 14:00 | Górnik Pszów - KS II Krzanowice | 12-0 |
30-10-2022 (N) - 14:00 | LKS II Tworków - LKS II Krzyżanowice | 2-0 |
25-03-2023 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - Naprzód II Zawada | 8-0 |
Kolejka 10 | ||
01-04-2023 (So) - 15:00 | LKS II Tworków - Górnik Pszów | 2-2 |
01-04-2023 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Ruch Bolesław | 0-3 |
02-04-2023 (N) - 15:00 | Naprzód II Borucin - LKS II Krzyżanowice | 2-1 |
02-04-2023 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - Naprzód II Zawada | 6-2 |
Kolejka 11 | ||
15-04-2023 (So) - 16:00 | LKS II Tworków - KS II Krzanowice | 2-0 |
15-04-2023 (So) - 17:00 | Górnik Pszów - Naprzód II Borucin | 4-1 |
15-04-2023 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - Wicher Racibórz | 5-0 |
16-04-2023 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - LKS Bojanów | 2-2 |
Kolejka 12 | ||
22-04-2023 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Górnik Pszów | 2-11 |
22-04-2023 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - LKS II Krzyżanowice | 4-2 |
23-04-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Ruch Bolesław | 4-6 |
23-04-2023 (N) - 15:00 | Naprzód II Borucin - LKS II Tworków | 0-4 |
Kolejka 13 | ||
29-04-2023 (So) - 13:00 | Górnik Pszów - Wicher Racibórz | 9-2 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | LKS II Tworków - LKS Bojanów | 6-1 |
29-04-2023 (So) - 17:00 | Naprzód II Borucin - KS II Krzanowice | 6-1 |
30-04-2023 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - Naprzód II Zawada | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
06-05-2023 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Naprzód II Borucin | 5-0 v.o. |
06-05-2023 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - LKS II Tworków | 3-1 |
07-05-2023 (N) - 11:00 | Naprzód II Zawada - Górnik Pszów | 1-8 |
07-05-2023 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - Ruch Bolesław | 0-3 |
Kolejka 15 | ||
13-05-2023 (So) - 17:00 | LKS II Tworków - Naprzód II Zawada | 5-2 |
13-05-2023 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - KS II Krzanowice | 1-3 |
14-05-2023 (N) - 15:00 | Naprzód II Borucin - Wicher Racibórz | 4-1 |
14-05-2023 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - Ruch Bolesław | 0-2 |
Kolejka 16 | ||
20-05-2023 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - LKS Bojanów | 2-0 |
20-05-2023 (So) - 16:00 | Naprzód II Zawada - Naprzód II Borucin | 5-4 |
20-05-2023 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - Górnik Pszów | 2-4 |
21-05-2023 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS II Krzyżanowice | 9-0 |
Kolejka 17 | ||
27-05-2023 (So) - 17:00 | Górnik Pszów - LKS II Krzyżanowice | 3-0 v.o. |
27-05-2023 (So) - 16:00 | LKS II Tworków - Ruch Bolesław | 2-0 |
27-05-2023 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Naprzód II Zawada | 3-4 |
27-05-2023 (So) - 15:00 | Wicher Racibórz - KS II Krzanowice | 3-2 |
Kolejka 18 | ||
25-03-2023 (So) - 16:00 | Ruch Bolesław - Naprzód II Borucin | 3-1 |
04-06-2023 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - Górnik Pszów | 4-10 |
04-06-2023 (N) - 16:00 | LKS II Krzyżanowice - LKS II Tworków | 0-3 v.o. |
04-06-2023 (N) - 17:00 | Naprzód II Zawada - Wicher Racibórz | 4-3 |