Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Tenis stołowy -
V liga Katowice 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
06-10-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - AKS II Mikołów | 5-5 |
07-10-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS Czerwionka - MUKS II Czerwionka | 9-1 |
07-10-2021 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Wilki II Wilcza | 6-4 |
08-10-2021 (Pt) - 17:00 | Strażak II Mikołów - Strażak III Mikołów | 9-1 |
Kolejka 2 | ||
11-10-2021 (Pn) - 18:00 | Strażak III Mikołów - MUKS Czerwionka | 0-10 |
12-10-2021 (Wt) - 18:00 | AKS II Mikołów - Strażak II Mikołów | 5-5 |
14-10-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - Tajfun Kuźnia Raciborska | 1-9 |
28-10-2021 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - KS II Bojanów | 7-3 |
Kolejka 3 | ||
15-10-2021 (Pt) - 17:30 | MUKS Czerwionka - AKS II Mikołów | 3-7 |
20-10-2021 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - MUKS II Czerwionka | 7-3 |
21-10-2021 (Cz) - 18:00 | Strażak II Mikołów - Gwarek II Ornontowice | 8-2 |
28-10-2021 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Strażak III Mikołów | 10-0 |
Kolejka 4 | ||
03-11-2021 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 4-6 |
03-11-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - MUKS Czerwionka | 5-5 |
04-11-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - Wilki II Wilcza | 1-9 |
08-11-2021 (Pn) - 18:00 | Strażak III Mikołów - KS II Bojanów | 0-10 |
Kolejka 5 | ||
15-11-2021 (Pn) - 18:00 | KS II Bojanów - AKS II Mikołów | 6-4 |
16-11-2021 (Wt) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - Strażak II Mikołów | 5-5 |
18-11-2021 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - Strażak III Mikołów | 4-6 |
18-11-2021 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Gwarek II Ornontowice | 9-1 |
Kolejka 6 | ||
01-12-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - KS II Bojanów | 1-9 |
01-12-2021 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - Wilki II Wilcza | 8-2 |
06-12-2021 (Pn) - 17:15 | Strażak III Mikołów - MUKS II Czerwionka | 6-4 |
16-12-2021 (Cz) - 18:00 | Strażak II Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 2-8 |
Kolejka 7 | ||
08-12-2021 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - Strażak II Mikołów | 7-3 |
09-12-2021 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS Czerwionka | 7-3 |
09-12-2021 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - Gwarek II Ornontowice | 7-3 |
09-12-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - AKS II Mikołów | 4-6 |
Kolejka 8 | ||
15-12-2021 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - MUKS II Czerwionka | 6-4 |
15-12-2021 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - Strażak III Mikołów | 9-1 |
16-12-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS Czerwionka - KS II Bojanów | 3-7 |
21-12-2021 (Wt) - 18:00 | Strażak II Mikołów - Wilki II Wilcza | 6-4 |
Kolejka 9 | ||
24-11-2021 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 5-5 |
25-11-2021 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - MUKS Czerwionka | 3-7 |
25-11-2021 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - Strażak II Mikołów | 0-10 |
25-11-2021 (Cz) - 18:00 | Strażak III Mikołów - Gwarek II Ornontowice | 1-9 |
Kolejka 10 | ||
24-01-2022 (Pn) - 18:00 | Strażak III Mikołów - AKS II Mikołów | 1-9 |
26-01-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Strażak II Mikołów | 8-2 |
27-01-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów | 1-9 |
27-01-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza | 7-3 |
Kolejka 11 | ||
09-02-2022 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - Gwarek II Ornontowice | 8-2 |
09-02-2022 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - Strażak III Mikołów | 10-0 |
10-02-2022 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - MUKS II Czerwionka | 7-3 |
17-02-2022 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - Strażak II Mikołów | 1-9 |
Kolejka 12 | ||
24-02-2022 (Cz) - 18:00 | Strażak II Mikołów - MUKS Czerwionka | 4-6 |
28-02-2022 (Pn) - 18:00 | Strażak III Mikołów - Tajfun Kuźnia Raciborska | 0-10 |
02-03-2022 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - Gwarek II Ornontowice | 0-10 v.o. |
03-03-2022 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - AKS II Mikołów | 4-6 |
Kolejka 13 | ||
09-03-2022 (Śr) - 18:30 | MUKS II Czerwionka - Strażak III Mikołów | 4-6 |
09-03-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Tajfun Kuźnia Raciborska | 0-10 |
09-03-2022 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - Wilki II Wilcza | 8-2 |
09-03-2022 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - MUKS Czerwionka | 6-4 |
Kolejka 14 | ||
16-03-2022 (Śr) - 18:00 | KS II Bojanów - MUKS Czerwionka | 7-3 |
16-03-2022 (Śr) - 16:30 | Strażak II Mikołów - AKS II Mikołów | 6-4 |
17-03-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - Gwarek II Ornontowice | 6-4 |
17-03-2022 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - Tajfun Kuźnia Raciborska | 1-9 |
Kolejka 15 | ||
30-03-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Strażak III Mikołów | 8-2 |
31-03-2022 (Cz) - 17:30 | Wilki II Wilcza - MUKS II Czerwionka | 5-5 |
31-03-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS Czerwionka - Tajfun Kuźnia Raciborska | 2-8 |
25-04-2022 (Pn) - 18:30 | Strażak II Mikołów - KS II Bojanów | 6-4 |
Kolejka 16 | ||
04-04-2022 (Pn) - 18:00 | Strażak III Mikołów - Wilki II Wilcza | 4-6 |
06-04-2022 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - KS II Bojanów | 7-3 |
07-04-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS II Czerwionka - MUKS Czerwionka | 4-6 |
07-04-2022 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - Strażak II Mikołów | 8-2 |
Kolejka 17 | ||
20-04-2022 (Śr) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Wilki II Wilcza | 6-4 |
20-04-2022 (Śr) - 17:30 | MUKS Czerwionka - Strażak III Mikołów | 4-6 |
20-04-2022 (Śr) - 17:30 | Strażak II Mikołów - MUKS II Czerwionka | 6-4 |
21-04-2022 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - AKS II Mikołów | 5-5 |
Kolejka 18 | ||
27-04-2022 (Śr) - 18:30 | AKS II Mikołów - MUKS II Czerwionka | 8-2 |
28-04-2022 (Cz) - 17:30 | MUKS Czerwionka - Gwarek II Ornontowice | 10-0 |
28-04-2022 (Cz) - 18:00 | Tajfun Kuźnia Raciborska - KS II Bojanów | 8-2 |
04-05-2022 (Śr) - 18:00 | Strażak III Mikołów - Strażak II Mikołów | 3-7 |