Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7427
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki III liga Opole 2,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
30-08-2021 (Pn) - 16:00 | LZS Ujazd - Odra Koźle | 0-7 |
30-08-2021 (Pn) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - Sokół Boguchwałów | 4-1 |
30-08-2021 (Pn) - 16:00 | AP Biała - Unia Tułowice | - |
30-08-2021 (Pn) - 16:00 | Football Academy Kędzierzyn - Fortuna Głogówek | 3-6 |
Kolejka 2 | ||
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - AP Biała | 3-3 |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Unia Tułowice - Metalowiec Łambinowice | - |
02-09-2021 (Cz) - 18:00 | Sokół Boguchwałów - LZS Ujazd | 2-6 |
03-09-2021 (Pt) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Odra Koźle | 15-2 |
Kolejka 3 | ||
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Odra Koźle - Sokół Boguchwałów | 5-2 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | LZS Ujazd - Unia Tułowice | - |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | Metalowiec Łambinowice - Football Academy Kędzierzyn | 8-2 |
06-09-2021 (Pn) - 18:00 | AP Biała - Fortuna Głogówek | 2-5 |
Kolejka 4 | ||
09-09-2021 (Cz) - 18:00 | AP Biała - Metalowiec Łambinowice | 3-2 |
09-09-2021 (Cz) - 18:00 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Ujazd | 7-3 |
09-09-2021 (Cz) - 18:00 | Unia Tułowice - Odra Koźle | - |
10-09-2021 (Pt) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Sokół Boguchwałów | 15-1 |
Kolejka 5 | ||
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Sokół Boguchwałów - Unia Tułowice | - |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | LZS Ujazd - AP Biała | 0-9 |
13-09-2021 (Pn) - 18:00 | Metalowiec Łambinowice - Fortuna Głogówek | 5-11 |
18-09-2021 (So) - 11:00 | Odra Koźle - Football Academy Kędzierzyn | 1-0 |
Kolejka 6 | ||
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Fortuna Głogówek - Unia Tułowice | - |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Football Academy Kędzierzyn - Sokół Boguchwałów | 4-2 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | AP Biała - Odra Koźle | 4-1 |
20-09-2021 (Pn) - 17:30 | Metalowiec Łambinowice - LZS Ujazd | 10-3 |
Kolejka 7 | ||
23-09-2021 (Cz) - 17:30 | Unia Tułowice - Football Academy Kędzierzyn | - |
23-09-2021 (Cz) - 17:30 | Sokół Boguchwałów - AP Biała | 1-5 |
23-09-2021 (Cz) - 17:30 | Odra Koźle - Metalowiec Łambinowice | 4-1 |
23-09-2021 (Cz) - 17:30 | LZS Ujazd - Fortuna Głogówek | 2-7 |
Kolejka 8 | ||
27-09-2021 (Pn) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Football Academy Kędzierzyn | 5-1 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Sokół Boguchwałów - Metalowiec Łambinowice | 2-6 |
27-09-2021 (Pn) - 17:30 | Unia Tułowice - AP Biała | - |
28-09-2021 (Wt) - 17:00 | Odra Koźle - LZS Ujazd | 6-1 |
Kolejka 9 | ||
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | AP Biała - Football Academy Kędzierzyn | 2-0 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice | - |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | LZS Ujazd - Sokół Boguchwałów | 9-1 |
04-10-2021 (Pn) - 17:00 | Odra Koźle - Fortuna Głogówek | 1-2 |
Kolejka 10 | ||
11-10-2021 (Pn) - 18:00 | Fortuna Głogówek - AP Biała | 3-1 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Football Academy Kędzierzyn - Metalowiec Łambinowice | 3-5 |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Unia Tułowice - LZS Ujazd | - |
11-10-2021 (Pn) - 16:30 | Sokół Boguchwałów - Odra Koźle | 1-1 |
Kolejka 11 | ||
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Sokół Boguchwałów - Fortuna Głogówek | 1-3 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Odra Koźle - Unia Tułowice | - |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | LZS Ujazd - Football Academy Kędzierzyn | 0-3 |
18-10-2021 (Pn) - 16:00 | Metalowiec Łambinowice - AP Biała | 2-3 |
Kolejka 12 | ||
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Unia Tułowice - Sokół Boguchwałów | - |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | Football Academy Kędzierzyn - Odra Koźle | 6-4 |
25-10-2021 (Pn) - 15:30 | AP Biała - LZS Ujazd | 1-0 |
25-10-2021 (Pn) - 18:00 | Fortuna Głogówek - Metalowiec Łambinowice | 5-0 |
Kolejka 13 | ||
02-11-2021 (Wt) - 15:30 | Unia Tułowice - Fortuna Głogówek | - |
02-11-2021 (Wt) - 15:30 | Sokół Boguchwałów - Football Academy Kędzierzyn | 3-4 |
02-11-2021 (Wt) - 15:30 | Odra Koźle - AP Biała | 2-4 |
02-11-2021 (Wt) - 15:30 | LZS Ujazd - Metalowiec Łambinowice | 6-9 |
Kolejka 14 | ||
08-11-2021 (Pn) - 15:00 | Football Academy Kędzierzyn - Unia Tułowice | - |
08-11-2021 (Pn) - 15:00 | AP Biała - Sokół Boguchwałów | 6-1 |
08-11-2021 (Pn) - 15:00 | Metalowiec Łambinowice - Odra Koźle | 3-0 |
08-11-2021 (Pn) - 15:00 | Fortuna Głogówek - LZS Ujazd | 16-0 |