Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Żywiec,
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Bystra | 1-5 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Juszczyna | 3-4 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS Czernichów | 9-0 |
15-08-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Koszarawa II Żywiec | 4-2 |
15-08-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Beskid Gilowice | 0-5 |
15-08-2021 (N) - 12:30 | LKS Jezioro Żywieckie - Smrek Ślemień | 0-3 v.o. |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - Skrzyczne Lipowa | 1-2 |
Kolejka 2 | ||
22-08-2021 (N) - 16:30 | Orzeł II Łękawica - LKS Sopotnia | 7-0 |
22-08-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS Ujsoły | 4-3 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | LKS Czernichów - Koszarawa Babia Góra | 1-6 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS II Radziechowy | 2-5 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Beskid Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna | 4-0 |
22-08-2021 (N) - 13:00 | LKS Bystra - LKS Jezioro Żywieckie | 2-1 |
22-08-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Maksymilian Cisiec | 0-2 |
Kolejka 3 | ||
29-08-2021 (N) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Sopotnia | 6-2 |
29-08-2021 (N) - 16:00 | LKS Ujsoły - Skrzyczne Lipowa | 6-4 |
29-08-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS Juszczyna | 1-2 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Czernichów | 2-1 |
29-08-2021 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Koszarawa II Żywiec | 4-1 |
29-08-2021 (N) - 11:00 | Smrek Ślemień - LKS Bystra | 2-0 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Gilowice | 4-2 |
Kolejka 4 | ||
05-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Ujsoły | 3-5 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - Maksymilian Cisiec | 2-4 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS II Radziechowy | 0-1 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | LKS Czernichów - Jeleśnianka Jeleśna | 4-3 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | 1-3 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Smrek Ślemień | 3-2 |
05-09-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Koszarawa Babia Góra | 4-0 |
Kolejka 5 | ||
11-09-2021 (So) - 17:00 | LKS Bystra - Beskid Gilowice | 1-2 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Czernichów | 4-2 |
11-09-2021 (So) - 17:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS II Radziechowy | 1-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS Sopotnia | 6-4 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Ujsoły - Orzeł II Łękawica | 4-3 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Juszczyna | 6-4 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Smrek Ślemień - Koszarawa II Żywiec | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
19-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS II Radziechowy | 2-2 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Ujsoły | 3-1 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Orzeł II Łękawica | 3-3 |
19-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS Jezioro Żywieckie | 1-1 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Bystra | 1-4 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśna | 2-3 |
11-11-2021 (Cz) - 11:30 | LKS Czernichów - Smrek Ślemień | 1-3 |
Kolejka 7 | ||
25-09-2021 (So) - 16:30 | LKS Bystra - LKS Czernichów | 6-0 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Koszarawa II Żywiec | 4-1 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Smrek Ślemień - LKS Juszczyna | 3-3 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Skrzyczne Lipowa | 1-2 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Sopotnia | 1-5 |
26-09-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Orzeł II Łękawica | 3-1 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Maksymilian Cisiec | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
02-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Beskid Gilowice | 1-3 |
02-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Ujsoły - Koszarawa Babia Góra | 3-0 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - LKS II Radziechowy | 2-2 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie | 3-2 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Smrek Ślemień | 0-2 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS Bystra | 1-1 |
03-10-2021 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - Jeleśnianka Jeleśna | 9-3 |
Kolejka 9 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Czernichów | 1-2 |
09-10-2021 (So) - 16:00 | LKS Bystra - Skrzyczne Lipowa | 7-2 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Orzeł II Łękawica | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Smrek Ślemień - LKS Sopotnia | 5-2 |
10-10-2021 (N) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Maksymilian Cisiec | 2-4 |
10-10-2021 (N) - 13:00 | Beskid Gilowice - LKS Juszczyna | 0-2 |
10-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Ujsoły | 2-5 |
Kolejka 10 | ||
17-10-2021 (N) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Jezioro Żywieckie | 2-0 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS II Radziechowy | 4-3 |
17-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Ujsoły - Jeleśnianka Jeleśna | 2-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Bystra | 1-3 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - Smrek Ślemień | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Koszarawa II Żywiec | 2-0 |
17-10-2021 (N) - 16:00 | Skrzyczne Lipowa - Beskid Gilowice | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
23-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Bystra - Orzeł II Łękawica | 3-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Ujsoły | 0-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - Skrzyczne Lipowa | 3-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Juszczyna | 1-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Sopotnia | 6-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Smrek Ślemień - Maksymilian Cisiec | 1-1 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Koszarawa Babia Góra | 3-2 |
Kolejka 12 | ||
30-10-2021 (So) - 14:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Bystra | 1-2 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS Jezioro Żywieckie | 1-0 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | LKS Ujsoły - Smrek Ślemień | 4-1 |
31-10-2021 (N) - 14:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Czernichów | 5-1 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Jeleśnianka Jeleśna | 3-1 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - Beskid Gilowice | 1-1 |
31-10-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Koszarawa II Żywiec | 3-2 |
Kolejka 13 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Czernichów - LKS Sopotnia | 7-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Smrek Ślemień - Koszarawa Babia Góra | 4-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS II Radziechowy | 5-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | LKS Bystra - LKS Ujsoły | 1-3 |
07-11-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Skrzyczne Lipowa | 0-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Beskid Gilowice - Maksymilian Cisiec | 4-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | Koszarawa II Żywiec - Orzeł II Łękawica | 3-6 |
Kolejka 14 | ||
13-11-2021 (So) - 13:30 | Koszarawa Babia Góra - LKS Bystra | 2-2 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Jezioro Żywieckie | 3-3 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | LKS Ujsoły - Beskid Gilowice | 1-2 |
14-11-2021 (N) - 13:00 | Maksymilian Cisiec - Koszarawa II Żywiec | 1-1 |
14-11-2021 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Smrek Ślemień | 0-3 |
14-11-2021 (N) - 13:30 | Orzeł II Łękawica - LKS Czernichów | 3-2 |
14-11-2021 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Juszczyna | 2-1 |
Kolejka 15 | ||
20-11-2021 (So) - 13:00 | LKS Czernichów - Maksymilian Cisiec | 4-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Ujsoły | 4-2 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | LKS Bystra - LKS II Radziechowy | 2-3 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | Smrek Ślemień - Jeleśnianka Jeleśna | 4-0 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | Beskid Gilowice - Koszarawa Babia Góra | 0-0 |
21-11-2021 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Orzeł II Łękawica | 1-0 |
21-11-2021 (N) - 13:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Sopotnia | 2-3 |
Kolejka 16 | ||
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Juszczyna - Maksymilian Cisiec | 1-7 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Czernichów - LKS Ujsoły | 1-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Koszarawa II Żywiec - Koszarawa Babia Góra | 0-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Beskid Gilowice - LKS II Radziechowy | 2-0 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Bystra - Jeleśnianka Jeleśna | 9-3 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Smrek Ślemień - LKS Jezioro Żywieckie | 4-2 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | Skrzyczne Lipowa - Orzeł II Łękawica | 4-1 |
Kolejka 17 | ||
09-04-2022 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Bystra | 2-3 |
09-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Orzeł II Łękawica | 4-1 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Beskid Gilowice | 0-3 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS Czernichów | 1-4 |
10-04-2022 (N) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS Juszczyna | 7-0 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Koszarawa II Żywiec | 7-2 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | Maksymilian Cisiec - Skrzyczne Lipowa | 4-2 |
Kolejka 18 | ||
16-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS II Radziechowy | 2-1 |
16-04-2022 (So) - 15:00 | LKS Bystra - Smrek Ślemień | 2-3 |
18-04-2022 (Pn) - 16:00 | Koszarawa II Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | 1-2 |
18-04-2022 (Pn) - 11:00 | LKS Juszczyna - Koszarawa Babia Góra | 1-2 |
18-04-2022 (Pn) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Ujsoły | 3-4 |
18-04-2022 (Pn) - 13:00 | Beskid Gilowice - LKS Jezioro Żywieckie | 3-0 |
18-04-2022 (Pn) - 15:00 | LKS Sopotnia - Maksymilian Cisiec | 4-5 |
Kolejka 19 | ||
23-04-2022 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa II Żywiec | 5-0 |
23-04-2022 (So) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - Orzeł II Łękawica | 3-2 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Juszczyna | 0-1 |
24-04-2022 (N) - 11:00 | LKS Ujsoły - LKS Sopotnia | 4-0 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Czernichów | 2-1 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Skrzyczne Lipowa | 3-4 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Smrek Ślemień - Beskid Gilowice | 5-0 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2022 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS Jezioro Żywieckie | 3-0 |
01-05-2022 (N) - 14:00 | LKS Juszczyna - Jeleśnianka Jeleśna | 1-7 |
01-05-2022 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Bystra | 3-1 |
01-05-2022 (N) - 15:00 | Koszarawa II Żywiec - Smrek Ślemień | 1-8 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Koszarawa Babia Góra | 1-2 |
01-05-2022 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - LKS Ujsoły | 0-3 v.o. |
01-05-2022 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Skrzyczne Lipowa | 1-3 |
Kolejka 21 | ||
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | LKS Ujsoły - Maksymilian Cisiec | 8-2 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | LKS II Radziechowy - LKS Sopotnia | 3-0 |
03-05-2022 (Wt) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Juszczyna | 2-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Orzeł II Łękawica - Koszarawa Babia Góra | 5-1 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Smrek Ślemień - LKS Czernichów | 2-0 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Skrzyczne Lipowa | 1-3 |
03-05-2022 (Wt) - 17:00 | LKS Bystra - Koszarawa II Żywiec | 4-2 |
Kolejka 22 | ||
07-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS Bystra | 4-1 |
07-05-2022 (So) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - Koszarawa Babia Góra | 3-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Juszczyna - Smrek Ślemień | 8-8 |
07-05-2022 (So) - 16:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Jezioro Żywieckie | 4-0 |
08-05-2022 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - LKS II Radziechowy | 5-3 |
08-05-2022 (N) - 15:00 | LKS Sopotnia - Jeleśnianka Jeleśna | 0-4 |
08-05-2022 (N) - 16:00 | Koszarawa II Żywiec - Beskid Gilowice | 0-4 |
Kolejka 23 | ||
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS II Radziechowy - Maksymilian Cisiec | 2-2 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Koszarawa Babia Góra - LKS Ujsoły | 4-1 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia | 6-1 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Smrek Ślemień - Skrzyczne Lipowa | 3-1 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Bystra - LKS Juszczyna | 4-3 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Beskid Gilowice - LKS Czernichów | 1-2 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Orzeł II Łękawica | 3-3 |
Kolejka 24 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Ujsoły - LKS II Radziechowy | 3-1 |
14-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Koszarawa II Żywiec | 4-0 v.o. |
15-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - Beskid Gilowice | 0-0 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Bystra | 1-2 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - Smrek Ślemień | 0-5 |
15-05-2022 (N) - 11:00 | Orzeł II Łękawica - LKS Jezioro Żywieckie | 6-1 |
15-05-2022 (N) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - Jeleśnianka Jeleśna | 1-0 |
Kolejka 25 | ||
21-05-2022 (So) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Maksymilian Cisiec | 4-4 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | LKS II Radziechowy - Koszarawa Babia Góra | 2-0 |
22-05-2022 (N) - 18:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Ujsoły | 1-1 |
22-05-2022 (N) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Sopotnia | 4-2 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Smrek Ślemień - Orzeł II Łękawica | 7-1 |
22-05-2022 (N) - 16:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Juszczyna | 1-0 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | Beskid Gilowice - Skrzyczne Lipowa | 0-3 v.o. |
Kolejka 26 | ||
29-05-2022 (N) - 17:00 | Orzeł II Łękawica - LKS Bystra | 5-1 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | LKS Ujsoły - LKS Jezioro Żywieckie | 3-0 v.o. |
29-05-2022 (N) - 12:00 | Maksymilian Cisiec - Smrek Ślemień | 0-5 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | LKS Sopotnia - Beskid Gilowice | 3-4 |
29-05-2022 (N) - 14:00 | Skrzyczne Lipowa - Koszarawa II Żywiec | 3-1 |
29-05-2022 (N) - 11:00 | LKS Juszczyna - LKS Czernichów | 0-7 |
29-05-2022 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Jeleśnianka Jeleśna | 0-0 |
Kolejka 27 | ||
04-06-2022 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Koszarawa Babia Góra | 2-2 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | Smrek Ślemień - LKS Ujsoły | 5-0 |
05-06-2022 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Maksymilian Cisiec | 5-3 |
05-06-2022 (N) - 14:00 | LKS Czernichów - Skrzyczne Lipowa | 0-4 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS II Radziechowy | 2-0 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - Orzeł II Łękawica | 3-0 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | Koszarawa II Żywiec - LKS Sopotnia | 1-2 |
Kolejka 28 | ||
11-06-2022 (So) - 13:00 | LKS Ujsoły - LKS Bystra | 6-0 |
11-06-2022 (So) - 15:00 | Maksymilian Cisiec - Beskid Gilowice | 2-4 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | LKS Sopotnia - LKS Czernichów | 1-1 |
12-06-2022 (N) - 12:00 | Orzeł II Łękawica - Koszarawa II Żywiec | 4-1 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | Koszarawa Babia Góra - Smrek Ślemień | 1-8 |
12-06-2022 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Jezioro Żywieckie | 3-1 |
12-06-2022 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Juszczyna | 4-0 |
Kolejka 29 | ||
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Jeleśnianka Jeleśna | 3-4 |
16-06-2022 (Cz) - 15:00 | LKS Bystra - Koszarawa Babia Góra | 5-3 |
16-06-2022 (Cz) - 15:00 | Beskid Gilowice - LKS Ujsoły | 1-2 |
16-06-2022 (Cz) - 13:00 | Koszarawa II Żywiec - Maksymilian Cisiec | 2-3 |
16-06-2022 (Cz) - 17:00 | Smrek Ślemień - LKS II Radziechowy | 10-0 |
22-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Czernichów - Orzeł II Łękawica | 3-2 |
22-06-2022 (Śr) - 18:00 | LKS Juszczyna - LKS Sopotnia | 2-0 |
Kolejka 30 | ||
18-06-2022 (So) - 16:00 | Maksymilian Cisiec - LKS Czernichów | 1-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Ujsoły - Koszarawa II Żywiec | 5-2 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Koszarawa Babia Góra - Beskid Gilowice | 1-1 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Smrek Ślemień | 2-8 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | Orzeł II Łękawica - LKS Juszczyna | 9-2 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS II Radziechowy - LKS Bystra | 2-3 |
18-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Sopotnia - Skrzyczne Lipowa | 0-4 |