Login
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Tychy-B.Biała (5),
2021/2022
Kolejka 1 | ||
14-08-2021 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Rekord II Bielsko-Biała | 1-3 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - LKS Łąka | 4-0 |
14-08-2021 (So) - 17:00 | ZET Tychy - KS Bestwinka | 3-1 |
14-08-2021 (So) - 11:00 | GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice | 0-4 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Studzienice | 1-2 |
15-08-2021 (N) - 17:00 | JUW Jaroszowice - Ogrodnik Cielmice | 5-1 |
15-08-2021 (N) - 16:00 | Czarni Jaworze - Piast Bieruń Nowy | 11-0 |
01-09-2021 (Śr) - 18:00 | Stal Bielsko-Biała - MKS Lędziny | 0-3 |
Kolejka 2 | ||
21-08-2021 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - GLKS Wilkowice | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Łąka - LKS Wisła Wielka | 2-2 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | ZET Tychy - MKS Lędziny | 1-1 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - GTS Bojszowy | 3-5 |
21-08-2021 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Iskra Pszczyna | 2-0 |
22-08-2021 (N) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - Rekord II Bielsko-Biała | 1-2 |
08-09-2021 (Śr) - 17:30 | LKS Studzienice - JUW Jaroszowice | 4-1 |
29-09-2021 (Śr) - 16:30 | Ogrodnik Cielmice - KS Bestwinka | 2-3 |
Kolejka 3 | ||
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice | 6-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | Iskra Pszczyna - Stal Bielsko-Biała | 1-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | GTS Bojszowy - ZET Tychy | 4-4 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | MKS Lędziny - Ogrodnik Cielmice | 3-1 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | LKS Studzienice - KS Bestwinka | 3-0 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze | 0-1 |
25-08-2021 (Śr) - 17:30 | GLKS Wilkowice - Piast Bieruń Nowy | 7-1 |
29-09-2021 (Śr) - 17:00 | JUW Jaroszowice - LKS Łąka | 2-2 |
Kolejka 4 | ||
28-08-2021 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka | 7-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - MKS Lędziny | 0-6 |
28-08-2021 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - GTS Bojszowy | 0-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | ZET Tychy - Iskra Pszczyna | 5-0 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - Rekord II Bielsko-Biała | 0-1 |
28-08-2021 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - Pasjonat Dankowice | 2-4 |
28-08-2021 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - JUW Jaroszowice | 5-1 |
29-08-2021 (N) - 17:00 | LKS Łąka - KS Bestwinka | 4-0 |
Kolejka 5 | ||
04-09-2021 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Ogrodnik Cielmice | 1-0 |
04-09-2021 (So) - 15:00 | GTS Bojszowy - LKS Studzienice | 1-1 |
04-09-2021 (So) - 16:55 | LKS Łąka - MKS Lędziny | 2-2 |
04-09-2021 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - KS Bestwinka | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | JUW Jaroszowice - GLKS Wilkowice | 1-2 |
05-09-2021 (N) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - Piast Bieruń Nowy | 3-0 |
05-09-2021 (N) - 11:00 | Rekord II Bielsko-Biała - ZET Tychy | 0-0 |
11-11-2021 (Cz) - 11:00 | Pasjonat Dankowice - Stal Bielsko-Biała | 2-1 |
Kolejka 6 | ||
11-09-2021 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - MKS Lędziny | 0-3 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Łąka - GTS Bojszowy | 3-1 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Studzienice - Iskra Pszczyna | 0-5 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - Rekord II Bielsko-Biała | 0-4 |
11-09-2021 (So) - 16:00 | ZET Tychy - Pasjonat Dankowice | 2-2 |
12-09-2021 (N) - 11:00 | Piast Bieruń Nowy - Stal Bielsko-Biała | 3-5 |
12-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - JUW Jaroszowice | 5-0 |
15-09-2021 (Śr) - 17:15 | GLKS Wilkowice - KS Bestwinka | 10-0 |
Kolejka 7 | ||
18-09-2021 (So) - 16:00 | Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy | 1-3 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice | 5-0 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Łąka - Iskra Pszczyna | 1-1 |
18-09-2021 (So) - 15:00 | GTS Bojszowy - Czarni Jaworze | 1-4 |
18-09-2021 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - GLKS Wilkowice | 1-1 |
19-09-2021 (N) - 15:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Studzienice | 4-0 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - KS Bestwinka | 2-2 |
19-09-2021 (N) - 16:00 | JUW Jaroszowice - Piast Bieruń Nowy | 4-2 |
Kolejka 8 | ||
25-09-2021 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - GTS Bojszowy | 6-0 |
25-09-2021 (So) - 13:30 | Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna | 7-3 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | LKS Łąka - Rekord II Bielsko-Biała | 0-3 |
25-09-2021 (So) - 14:00 | LKS Studzienice - Pasjonat Dankowice | 1-8 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - Stal Bielsko-Biała | 2-1 |
25-09-2021 (So) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - ZET Tychy | 0-4 |
26-09-2021 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny | 4-6 |
26-09-2021 (N) - 15:00 | JUW Jaroszowice - KS Bestwinka | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
02-10-2021 (So) - 15:00 | ZET Tychy - Ogrodnik Cielmice | 3-0 |
02-10-2021 (So) - 15:30 | Stal Bielsko-Biała - LKS Studzienice | 2-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Łąka | 1-3 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice | 1-2 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka | 1-0 |
02-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - JUW Jaroszowice | 4-0 |
03-10-2021 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Czarni Jaworze | 2-1 |
03-10-2021 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - Piast Bieruń Nowy | 0-1 |
Kolejka 10 | ||
09-10-2021 (So) - 15:00 | JUW Jaroszowice - GTS Bojszowy | 2-1 |
09-10-2021 (So) - 14:30 | GLKS Wilkowice - Rekord II Bielsko-Biała | 0-0 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - Pasjonat Dankowice | 4-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Łąka - Stal Bielsko-Biała | 1-1 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - ZET Tychy | 2-3 |
09-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - Ogrodnik Cielmice | 1-2 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Iskra Pszczyna | 3-1 |
10-10-2021 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - MKS Lędziny | 1-4 |
Kolejka 11 | ||
16-10-2021 (So) - 15:00 | Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze | 2-3 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - GLKS Wilkowice | 0-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Studzienice | 1-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Pszczyna - JUW Jaroszowice | 2-1 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | GTS Bojszowy - KS Bestwinka | 2-2 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - Piast Bieruń Nowy | 6-0 |
16-10-2021 (So) - 15:00 | ZET Tychy - LKS Łąka | 3-1 |
17-10-2021 (N) - 13:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka | 0-0 |
Kolejka 12 | ||
23-10-2021 (So) - 13:30 | MKS Lędziny - GTS Bojszowy | 2-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | JUW Jaroszowice - Rekord II Bielsko-Biała | 0-5 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | GLKS Wilkowice - Stal Bielsko-Biała | 6-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - ZET Tychy | 1-1 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Łąka - Ogrodnik Cielmice | 1-0 |
23-10-2021 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Studzienice | 2-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice | 3-2 |
24-10-2021 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - Iskra Pszczyna | 3-4 |
Kolejka 13 | ||
30-10-2021 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - LKS Łąka | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - Czarni Jaworze | 4-5 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | ZET Tychy - GLKS Wilkowice | 1-4 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka | 2-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - JUW Jaroszowice | 1-2 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | Iskra Pszczyna - MKS Lędziny | 0-3 |
30-10-2021 (So) - 15:00 | GTS Bojszowy - Piast Bieruń Nowy | 3-0 |
31-10-2021 (N) - 13:30 | Rekord II Bielsko-Biała - KS Bestwinka | 2-0 |
Kolejka 14 | ||
06-11-2021 (So) - 14:00 | JUW Jaroszowice - Stal Bielsko-Biała | 1-1 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | GTS Bojszowy - Iskra Pszczyna | 6-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | GLKS Wilkowice - Ogrodnik Cielmice | 6-2 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Czarni Jaworze - LKS Studzienice | 1-0 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Łąka | 3-4 |
06-11-2021 (So) - 14:00 | MKS Lędziny - Rekord II Bielsko-Biała | 4-0 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | KS Bestwinka - Pasjonat Dankowice | 2-1 |
07-11-2021 (N) - 14:00 | LKS Wisła Wielka - ZET Tychy | 2-2 |
Kolejka 15 | ||
11-11-2021 (Cz) - 14:00 | LKS Łąka - Czarni Jaworze | 0-5 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | LKS Studzienice - GLKS Wilkowice | 0-2 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka | 1-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | ZET Tychy - JUW Jaroszowice | 3-0 |
13-11-2021 (So) - 13:30 | Pasjonat Dankowice - MKS Lędziny | 0-5 |
14-11-2021 (N) - 11:00 | Stal Bielsko-Biała - KS Bestwinka | 1-0 |
14-11-2021 (N) - 14:00 | Rekord II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy | 6-0 |
20-11-2021 (So) - 13:00 | Iskra Pszczyna - Piast Bieruń Nowy | 8-2 |
Kolejka 16 | ||
19-03-2022 (So) - 15:00 | Pasjonat Dankowice - GTS Bojszowy | 1-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | MKS Lędziny - Stal Bielsko-Biała | 5-0 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Ogrodnik Cielmice - JUW Jaroszowice | 1-3 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Studzienice - LKS Wisła Wielka | 3-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | LKS Łąka - GLKS Wilkowice | 0-1 |
19-03-2022 (So) - 15:00 | Piast Bieruń Nowy - Czarni Jaworze | 1-2 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | KS Bestwinka - ZET Tychy | 0-4 |
20-03-2022 (N) - 15:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna | 4-1 |
Kolejka 17 | ||
26-03-2022 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - Czarni Jaworze | 1-0 |
26-03-2022 (So) - 14:00 | JUW Jaroszowice - LKS Studzienice | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - ZET Tychy | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | GTS Bojszowy - Stal Bielsko-Biała | 2-1 |
26-03-2022 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Ogrodnik Cielmice | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - LKS Łąka | 1-0 |
27-03-2022 (N) - 15:30 | Rekord II Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy | 5-1 |
Kolejka 18 | ||
02-04-2022 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - Iskra Pszczyna | 3-1 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała | 1-1 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | ZET Tychy - GTS Bojszowy | 4-1 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | KS Bestwinka - LKS Studzienice | 1-1 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | LKS Łąka - JUW Jaroszowice | 1-0 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka | 1-3 |
03-05-2022 (Wt) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - GLKS Wilkowice | 0-3 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | Ogrodnik Cielmice - MKS Lędziny | 3-4 |
Kolejka 19 | ||
09-04-2022 (So) - 17:00 | JUW Jaroszowice - Czarni Jaworze | 2-2 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - LKS Studzienice | 5-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - ZET Tychy | 2-1 |
09-04-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Piast Bieruń Nowy | 3-0 |
10-04-2022 (N) - 11:00 | GTS Bojszowy - Ogrodnik Cielmice | 0-1 |
10-04-2022 (N) - 16:30 | Rekord II Bielsko-Biała - Stal Bielsko-Biała | 9-0 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | KS Bestwinka - LKS Łąka | 0-4 |
10-04-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - GLKS Wilkowice | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
16-04-2022 (So) - 13:00 | Stal Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice | 0-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | ZET Tychy - Rekord II Bielsko-Biała | 2-5 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Ogrodnik Cielmice - Iskra Pszczyna | 2-4 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | LKS Studzienice - GTS Bojszowy | 0-1 |
16-04-2022 (So) - 11:00 | MKS Lędziny - LKS Łąka | 6-0 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | KS Bestwinka - Czarni Jaworze | 0-6 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | GLKS Wilkowice - JUW Jaroszowice | 6-2 |
16-04-2022 (So) - 13:00 | Piast Bieruń Nowy - LKS Wisła Wielka | 3-1 |
Kolejka 21 | ||
23-04-2022 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - Czarni Jaworze | 1-0 |
23-04-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - ZET Tychy | 3-1 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | Rekord II Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice | 10-3 |
24-04-2022 (N) - 16:00 | Iskra Pszczyna - LKS Studzienice | 8-0 |
24-04-2022 (N) - 10:00 | Stal Bielsko-Biała - Piast Bieruń Nowy | 3-2 |
24-04-2022 (N) - 17:00 | KS Bestwinka - GLKS Wilkowice | 0-2 |
24-04-2022 (N) - 15:00 | JUW Jaroszowice - LKS Wisła Wielka | 2-5 |
11-05-2022 (Śr) - 18:00 | GTS Bojszowy - LKS Łąka | 1-3 |
Kolejka 22 | ||
30-04-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała | 1-3 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Iskra Pszczyna - LKS Łąka | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 16:00 | Czarni Jaworze - GTS Bojszowy | 2-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - MKS Lędziny | 1-0 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | ZET Tychy - Stal Bielsko-Biała | 0-1 |
30-04-2022 (So) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - JUW Jaroszowice | 1-2 |
30-04-2022 (So) - 11:00 | Ogrodnik Cielmice - Pasjonat Dankowice | 0-6 |
01-05-2022 (N) - 17:00 | KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka | 1-3 |
Kolejka 23 | ||
07-05-2022 (So) - 17:00 | ZET Tychy - Piast Bieruń Nowy | 6-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - Ogrodnik Cielmice | 0-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice | 2-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Rekord II Bielsko-Biała - LKS Łąka | 4-0 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - Czarni Jaworze | 0-2 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | KS Bestwinka - JUW Jaroszowice | 0-1 |
07-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - LKS Wisła Wielka | 6-0 |
08-05-2022 (N) - 17:00 | GTS Bojszowy - GLKS Wilkowice | 1-4 |
Kolejka 24 | ||
14-05-2022 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - ZET Tychy | 1-4 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Stal Bielsko-Biała | 1-2 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Łąka - Pasjonat Dankowice | 1-1 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała | 1-4 |
14-05-2022 (So) - 15:00 | GLKS Wilkowice - Iskra Pszczyna | 1-0 |
14-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - GTS Bojszowy | 2-0 |
15-05-2022 (N) - 17:00 | JUW Jaroszowice - MKS Lędziny | 3-4 |
16-06-2022 (Cz) - 13:00 | Piast Bieruń Nowy - KS Bestwinka | 5-3 |
Kolejka 25 | ||
21-05-2022 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - KS Bestwinka | 8-0 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka | 4-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Rekord II Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice | 1-0 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - Czarni Jaworze | 5-2 |
21-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - LKS Łąka | 1-1 |
21-05-2022 (So) - 14:00 | ZET Tychy - LKS Studzienice | 3-2 |
21-05-2022 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - Piast Bieruń Nowy | 1-3 |
22-05-2022 (N) - 17:00 | GTS Bojszowy - JUW Jaroszowice | 0-2 |
Kolejka 26 | ||
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | LKS Studzienice - Ogrodnik Cielmice | 2-3 |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | LKS Łąka - ZET Tychy | 1-3 |
25-05-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Jaworze - Stal Bielsko-Biała | 0-1 |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Pasjonat Dankowice | 3-1 |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała | 1-4 |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | JUW Jaroszowice - Iskra Pszczyna | 3-3 |
25-05-2022 (Śr) - 17:00 | Piast Bieruń Nowy - MKS Lędziny | 0-6 |
01-06-2022 (Śr) - 18:00 | KS Bestwinka - GTS Bojszowy | 2-5 |
Kolejka 27 | ||
28-05-2022 (So) - 17:00 | GTS Bojszowy - MKS Lędziny | 1-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - KS Bestwinka | 2-3 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka | 1-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - GLKS Wilkowice | 2-4 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | ZET Tychy - Czarni Jaworze | 2-0 |
28-05-2022 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - LKS Łąka | 7-2 |
28-05-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Piast Bieruń Nowy | 2-0 |
29-05-2022 (N) - 13:00 | Rekord II Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice | 5-0 |
Kolejka 28 | ||
04-06-2022 (So) - 11:00 | Czarni Jaworze - Ogrodnik Cielmice | 8-1 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - ZET Tychy | 3-4 |
04-06-2022 (So) - 11:00 | JUW Jaroszowice - Pasjonat Dankowice | 7-2 |
04-06-2022 (So) - 17:00 | MKS Lędziny - Iskra Pszczyna | 3-2 |
04-06-2022 (So) - 12:00 | Piast Bieruń Nowy - GTS Bojszowy | 1-2 |
05-06-2022 (N) - 16:00 | KS Bestwinka - Rekord II Bielsko-Biała | 0-2 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Wisła Wielka - Stal Bielsko-Biała | 4-5 |
05-06-2022 (N) - 17:00 | LKS Łąka - LKS Studzienice | 2-3 |
Kolejka 29 | ||
11-06-2022 (So) - 17:00 | Iskra Pszczyna - GTS Bojszowy | 1-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Pasjonat Dankowice - KS Bestwinka | 2-1 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | Stal Bielsko-Biała - JUW Jaroszowice | 1-2 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | ZET Tychy - LKS Wisła Wielka | 5-1 |
11-06-2022 (So) - 16:00 | Ogrodnik Cielmice - GLKS Wilkowice | 0-3 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Studzienice - Czarni Jaworze | 0-4 |
11-06-2022 (So) - 17:00 | LKS Łąka - Piast Bieruń Nowy | 2-4 |
12-06-2022 (N) - 13:00 | Rekord II Bielsko-Biała - MKS Lędziny | 0-3 v.o. |
Kolejka 30 | ||
15-06-2022 (Śr) - 18:00 | Czarni Jaworze - LKS Łąka | 3-1 |
16-06-2022 (Cz) - 16:00 | GLKS Wilkowice - LKS Studzienice | 7-0 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice | 3-3 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | JUW Jaroszowice - ZET Tychy | 1-1 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | KS Bestwinka - Stal Bielsko-Biała | 2-3 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | MKS Lędziny - Pasjonat Dankowice | 1-0 |
18-06-2022 (So) - 11:00 | GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała | 0-7 |
18-06-2022 (So) - 16:00 | Piast Bieruń Nowy - Iskra Pszczyna | 0-1 |