Login
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze I liga wiosna,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
05-03-2021 (Pt) - 15:30 | MKS Kluczbork - Odra II Opole | 1-0 |
05-03-2021 (Pt) - 15:30 | Odra Opole - Polonia Nysa | 9-1 |
05-03-2021 (Pt) - 15:30 | Start Namysłów - Stal Brzeg | 4-1 |
06-03-2021 (So) - 10:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - MKS Gogolin | 2-6 |
Kolejka 2 | ||
12-03-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - MKS Gogolin | 3-3 |
12-03-2021 (Pt) - 15:30 | Odra II Opole - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-3 |
12-03-2021 (Pt) - 15:30 | Polonia Nysa - MKS Kluczbork | 1-9 |
12-03-2021 (Pt) - 15:30 | Start Namysłów - Odra Opole | 1-10 |
Kolejka 3 | ||
19-03-2021 (Pt) - 16:00 | MKS Gogolin - Odra II Opole | 4-1 |
19-03-2021 (Pt) - 16:00 | MKS Kluczbork - Start Namysłów | 1-0 |
19-03-2021 (Pt) - 16:00 | Odra Opole - Stal Brzeg | 14-0 |
18-05-2021 (Wt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Polonia Nysa | 5-5 |
Kolejka 4 | ||
26-03-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - Odra II Opole | 2-2 |
26-03-2021 (Pt) - 16:30 | Polonia Nysa - MKS Gogolin | 4-2 |
26-03-2021 (Pt) - 16:30 | Odra Opole - MKS Kluczbork | 8-0 |
20-04-2021 (Wt) - 16:00 | Start Namysłów - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-6 |
Kolejka 5 | ||
04-05-2021 (Wt) - 18:00 | Odra II Opole - Polonia Nysa | 2-0 |
04-05-2021 (Wt) - 18:00 | MKS Gogolin - Start Namysłów | 11-1 |
04-05-2021 (Wt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Odra Opole | 2-7 |
04-05-2021 (Wt) - 18:00 | MKS Kluczbork - Stal Brzeg | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
28-05-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - Polonia Nysa | 2-0 |
28-05-2021 (Pt) - 18:00 | Start Namysłów - Odra II Opole | 0-1 |
28-05-2021 (Pt) - 18:00 | Odra Opole - MKS Gogolin | 4-1 |
28-05-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Kluczbork - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 1-6 |
Kolejka 7 | ||
04-06-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Nysa - Start Namysłów | 4-0 |
04-06-2021 (Pt) - 10:00 | Odra II Opole - Odra Opole | 0-10 |
04-06-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Gogolin - MKS Kluczbork | 9-0 |
04-06-2021 (Pt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Stal Brzeg | 3-3 |
Kolejka 8 | ||
23-04-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - Start Namysłów | 6-2 |
23-04-2021 (Pt) - 17:30 | Polonia Nysa - Odra Opole | 0-5 |
23-04-2021 (Pt) - 17:30 | Odra II Opole - MKS Kluczbork | 3-0 |
23-04-2021 (Pt) - 17:30 | MKS Gogolin - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 12-2 |
Kolejka 9 | ||
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | Odra Opole - Start Namysłów | 10-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Kluczbork - Polonia Nysa | 2-0 |
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Odra II Opole | 3-5 |
30-04-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Gogolin - Stal Brzeg | 4-0 |
Kolejka 10 | ||
07-05-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - Odra Opole | 0-11 |
07-05-2021 (Pt) - 18:00 | Start Namysłów - MKS Kluczbork | 1-5 |
07-05-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Nysa - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 2-1 |
07-05-2021 (Pt) - 18:00 | Odra II Opole - MKS Gogolin | 1-5 |
Kolejka 11 | ||
14-05-2021 (Pt) - 18:00 | Odra II Opole - Stal Brzeg | 2-0 |
14-05-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Gogolin - Polonia Nysa | 6-0 |
14-05-2021 (Pt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Start Namysłów | 9-1 |
14-05-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Kluczbork - Odra Opole | 0-7 |
Kolejka 12 | ||
21-05-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Nysa - Odra II Opole | 0-8 |
21-05-2021 (Pt) - 18:00 | Start Namysłów - MKS Gogolin | 0-2 |
21-05-2021 (Pt) - 18:00 | Odra Opole - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 5-1 |
21-05-2021 (Pt) - 19:00 | Stal Brzeg - MKS Kluczbork | 5-1 |
Kolejka 13 | ||
11-06-2021 (Pt) - 18:00 | Polonia Nysa - Stal Brzeg | 3-3 |
11-06-2021 (Pt) - 18:00 | Odra II Opole - Start Namysłów | 7-0 |
11-06-2021 (Pt) - 18:00 | MKS Gogolin - Odra Opole | 0-5 |
11-06-2021 (Pt) - 18:00 | Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - MKS Kluczbork | 3-2 |
Kolejka 14 | ||
17-06-2021 (Cz) - 17:00 | MKS Kluczbork - MKS Gogolin | 3-6 |
18-06-2021 (Pt) - 18:00 | Start Namysłów - Polonia Nysa | 1-3 |
18-06-2021 (Pt) - 18:00 | Odra Opole - Odra II Opole | 5-0 |
18-06-2021 (Pt) - 18:00 | Stal Brzeg - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice | 10-0 |