Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2542
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa C Racibórz 1,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Unia II Turza Śl. | 3-6 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - LKS Buków | 0-6 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Wojnowice - LKS II Owsicze | 2-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS II Krzanowice - Przyszłość II Rogów | 4-5 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Olszynka Olza - LKS II Brzezie | 3-3 |
23-08-2020 (N) - 15:00 | LKS II Tworków - LKS Cyprzanów | 1-4 |
Kolejka 2 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Olszynka Olza | 1-2 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - Ruch Bolesław | 4-0 |
30-08-2020 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - LKS II Tworków | 3-4 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Buków - LKS Wojnowice | 3-1 |
30-08-2020 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - KS II Krzanowice | 0-3 v.o. |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - Przyszłość II Rogów | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Przyszłość II Rogów - LKS II Owsicze | 3-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Ruch Bolesław - LKS II Brzezie | 3-3 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | KS II Krzanowice - LKS Buków | 1-6 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Wojnowice - LKS Cyprzanów | 5-1 |
06-09-2020 (N) - 15:00 | LKS II Tworków - LKS Bojanów | 2-1 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Olszynka Olza - Unia II Turza Śl. | 1-2 |
Kolejka 4 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Bojanów - Ruch Bolesław | 2-9 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Cyprzanów - KS II Krzanowice | 4-2 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | LKS Buków - Przyszłość II Rogów | 4-0 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | LKS II Brzezie - LKS Wojnowice | 0-1 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Unia II Turza Śl. - LKS II Owsicze | 3-0 v.o. |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Olszynka Olza - LKS II Tworków | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | LKS II Owsicze - LKS Buków | 0-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Ruch Bolesław - Olszynka Olza | 1-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Wojnowice - LKS Bojanów | 6-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Przyszłość II Rogów - LKS Cyprzanów | 0-2 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | KS II Krzanowice - LKS II Brzezie | 5-3 |
20-09-2020 (N) - 15:00 | LKS II Tworków - Unia II Turza Śl. | 3-0 |
Kolejka 6 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Bojanów - KS II Krzanowice | 1-4 |
26-09-2020 (So) - 13:00 | LKS II Brzezie - Przyszłość II Rogów | 1-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Cyprzanów - LKS II Owsicze | 8-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Unia II Turza Śl. - LKS Buków | 1-1 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Olszynka Olza - LKS Wojnowice | 3-1 |
27-09-2020 (N) - 15:00 | Ruch Bolesław - LKS II Tworków | 2-3 |
Kolejka 7 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - Unia II Turza Śl. | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Wojnowice - LKS II Tworków | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | KS II Krzanowice - Olszynka Olza | 2-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | LKS II Owsicze - LKS II Brzezie | 1-0 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Buków - LKS Cyprzanów | 5-3 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Przyszłość II Rogów - LKS Bojanów | 9-1 |
Kolejka 8 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - LKS Wojnowice | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS II Tworków - KS II Krzanowice | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Bojanów - LKS II Owsicze | 4-1 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Olszynka Olza - Przyszłość II Rogów | 2-1 |
11-10-2020 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - LKS Buków | 0-4 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Unia II Turza Śl. - LKS Cyprzanów | 5-0 |
Kolejka 9 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Cyprzanów - LKS II Brzezie | 2-6 |
18-10-2020 (N) - 15:00 | LKS Buków - LKS Bojanów | 6-2 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Wojnowice - Unia II Turza Śl. | 0-2 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | LKS II Owsicze - Olszynka Olza | 2-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Przyszłość II Rogów - LKS II Tworków | 7-2 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | KS II Krzanowice - Ruch Bolesław | 5-3 |
Kolejka 10 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Wojnowice - KS II Krzanowice | 7-2 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Ruch Bolesław - Przyszłość II Rogów | 1-2 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | LKS II Tworków - LKS II Owsicze | 6-0 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Olszynka Olza - LKS Buków | 2-3 |
25-10-2020 (N) - 14:00 | Unia II Turza Śl. - LKS II Brzezie | 3-1 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | LKS Bojanów - LKS Cyprzanów | 1-5 |
Kolejka 11 | ||
16-08-2020 (N) - 17:00 | LKS Buków - LKS II Tworków | 9-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | LKS Cyprzanów - Olszynka Olza | 1-1 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | KS II Krzanowice - Unia II Turza Śl. | 1-3 |
08-11-2020 (N) - 14:00 | Przyszłość II Rogów - LKS Wojnowice | 1-2 |
22-11-2020 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - LKS Bojanów | 4-0 |
22-11-2020 (N) - 13:00 | LKS II Owsicze - Ruch Bolesław | 2-0 |
Kolejka 12 | ||
26-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - LKS II Tworków | 1-0 |
26-06-2021 (So) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - LKS Bojanów | 0-4 |
27-06-2021 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - Olszynka Olza | 1-1 |
27-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - Ruch Bolesław | 2-1 |
27-06-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - LKS Wojnowice | 0-3 |
27-06-2021 (N) - 16:00 | Przyszłość II Rogów - KS II Krzanowice | 4-2 |
Kolejka 13 | ||
02-07-2021 (Pt) - 18:00 | LKS II Tworków - LKS II Brzezie | 4-1 |
03-07-2021 (So) - 15:00 | Olszynka Olza - LKS Bojanów | 2-2 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - LKS Cyprzanów | 5-1 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | LKS Wojnowice - LKS Buków | 1-3 |
03-07-2021 (So) - 17:00 | Przyszłość II Rogów - Unia II Turza Śl. | 0-3 |
04-07-2021 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS II Owsicze | 14-1 |
Kolejka 14 | ||
24-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - LKS II Tworków | 1-6 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | LKS II Brzezie - Ruch Bolesław | 1-8 |
24-04-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - LKS Wojnowice | 5-1 |
25-04-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - Przyszłość II Rogów | 0-0 |
25-04-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - KS II Krzanowice | 0-0 |
25-04-2021 (N) - 15:00 | Unia II Turza Śl. - Olszynka Olza | 5-1 |
Kolejka 15 | ||
01-05-2021 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - LKS Bojanów | 3-1 |
01-05-2021 (So) - 14:00 | LKS Wojnowice - LKS II Brzezie | 2-3 |
01-05-2021 (So) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS Cyprzanów | 0-3 v.o. |
02-05-2021 (N) - 11:00 | Przyszłość II Rogów - LKS Buków | 0-4 |
02-05-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - Unia II Turza Śl. | 2-3 |
02-05-2021 (N) - 15:00 | LKS II Tworków - Olszynka Olza | 3-0 |
Kolejka 16 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - Przyszłość II Rogów | 4-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - LKS Wojnowice | 1-6 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - LKS II Owsicze | 3-0 |
09-05-2021 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - KS II Krzanowice | 3-0 v.o. |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Olszynka Olza - Ruch Bolesław | 2-1 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - LKS II Tworków | 4-4 |
Kolejka 17 | ||
15-05-2021 (So) - 14:00 | LKS II Tworków - Ruch Bolesław | 3-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Wojnowice - Olszynka Olza | 3-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS Bojanów | 2-0 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Przyszłość II Rogów - LKS II Brzezie | 1-0 |
16-05-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - LKS Cyprzanów | 1-3 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - Unia II Turza Śl. | 0-0 |
Kolejka 18 | ||
22-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - LKS Buków | 4-3 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - Przyszłość II Rogów | 1-5 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | LKS II Tworków - LKS Wojnowice | 2-3 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Olszynka Olza - KS II Krzanowice | 1-4 |
23-05-2021 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - LKS II Owsicze | 2-0 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - Ruch Bolesław | 3-0 |
Kolejka 19 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - Unia II Turza Śl. | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Wojnowice - Ruch Bolesław | 1-1 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS II Tworków | 2-0 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Przyszłość II Rogów - Olszynka Olza | 2-1 |
30-05-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - LKS Bojanów | 2-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - LKS II Brzezie | 4-0 |
Kolejka 20 | ||
05-06-2021 (So) - 13:00 | LKS II Brzezie - LKS Cyprzanów | 0-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - LKS Buków | 2-8 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - KS II Krzanowice | 3-5 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | LKS II Tworków - Przyszłość II Rogów | 0-3 v.o. |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Olszynka Olza - LKS II Owsicze | 6-2 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - LKS Wojnowice | 1-3 |
Kolejka 21 | ||
12-06-2021 (So) - 13:00 | Przyszłość II Rogów - Ruch Bolesław | 5-0 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Cyprzanów - LKS Bojanów | 10-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | LKS Buków - Olszynka Olza | 4-2 |
13-06-2021 (N) - 14:00 | LKS II Owsicze - LKS II Tworków | 2-1 |
13-06-2021 (N) - 11:00 | LKS II Brzezie - Unia II Turza Śl. | 1-6 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | KS II Krzanowice - LKS Wojnowice | 3-6 |
Kolejka 22 | ||
19-06-2021 (So) - 17:00 | Ruch Bolesław - LKS II Owsicze | 5-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Wojnowice - Przyszłość II Rogów | 2-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Unia II Turza Śl. - KS II Krzanowice | 4-0 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Bojanów - LKS II Brzezie | 2-1 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | LKS II Tworków - LKS Buków | 2-4 |
20-06-2021 (N) - 17:00 | Olszynka Olza - LKS Cyprzanów | 1-2 |