Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Bielsko-Biała,
2020/2021
Kolejka 1 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - KS Bystra | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - KS Międzyrzecze Dolne | 0-3 v.o. |
15-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Sokół Hecznarowice | 2-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | Zapora Wapienica - Soła Kobiernice | 3-3 |
16-08-2020 (N) - 16:00 | Orzeł Kozy - Żar Międzybrodzie | 3-0 |
16-08-2020 (N) - 17:00 | GLKS Wilkowice - UKS Bronów | 2-0 |
Kolejka 2 | ||
22-08-2020 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Buczkowice | 7-0 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Zapora Wapienica | 0-2 |
22-08-2020 (So) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - LKS Ligota Centrum | 2-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - GLKS Wilkowice | 0-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | KS Bystra - UKS Bronów | 1-4 |
23-08-2020 (N) - 16:00 | Soła Kobiernice - Orzeł Kozy | 2-2 |
Kolejka 3 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Żar Międzybrodzie | 4-0 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Soła Kobiernice | 1-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - KS Bystra | 1-4 |
30-08-2020 (N) - 16:00 | Orzeł Kozy - KS Międzyrzecze Dolne | 2-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | Zapora Wapienica - Wilamowiczanka Wilamowice | 1-1 |
30-08-2020 (N) - 15:00 | UKS Bronów - Sokół Hecznarowice | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
05-09-2020 (So) - 16:00 | Sokół Buczkowice - Zapora Wapienica | 2-2 |
05-09-2020 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Orzeł Kozy | 3-2 |
05-09-2020 (So) - 17:30 | LKS Ligota Centrum - KS Międzyrzecze Dolne | 2-2 |
05-09-2020 (So) - 16:30 | Soła Kobiernice - GLKS Wilkowice | 1-2 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | KS Bystra - Sokół Hecznarowice | 4-1 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - UKS Bronów | 2-1 |
Kolejka 5 | ||
12-09-2020 (So) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - Żar Międzybrodzie | 0-2 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | UKS Bronów - Soła Kobiernice | 1-0 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - KS Międzyrzecze Dolne | 6-1 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Ligota Centrum - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-4 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - Sokół Buczkowice | 6-1 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | Zapora Wapienica - KS Bystra | 1-1 |
Kolejka 6 | ||
18-09-2020 (Pt) - 16:30 | Soła Kobiernice - Sokół Hecznarowice | 0-4 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Sokół Buczkowice - LKS Ligota Centrum | 3-2 |
19-09-2020 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - GLKS Wilkowice | 0-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - UKS Bronów | 1-2 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | KS Bystra - Żar Międzybrodzie | 6-1 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Zapora Wapienica - Orzeł Kozy | 2-0 |
Kolejka 7 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - KS Międzyrzecze Dolne | 3-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | UKS Bronów - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-1 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | GLKS Wilkowice - Sokół Buczkowice | 9-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | LKS Ligota Centrum - Zapora Wapienica | 0-3 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Orzeł Kozy - KS Bystra | 0-3 |
27-09-2020 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Soła Kobiernice | 1-3 |
Kolejka 8 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Orzeł Kozy - LKS Ligota Centrum | 0-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Sokół Buczkowice - UKS Bronów | 1-4 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Sokół Hecznarowice | 2-0 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | KS Bystra - Soła Kobiernice | 2-0 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Żar Międzybrodzie | 5-4 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | Zapora Wapienica - GLKS Wilkowice | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
10-10-2020 (So) - 15:00 | LKS Ligota Centrum - KS Bystra | 1-3 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | GLKS Wilkowice - Orzeł Kozy | 8-0 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | UKS Bronów - Zapora Wapienica | 2-2 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Soła Kobiernice - KS Międzyrzecze Dolne | 0-4 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Żar Międzybrodzie - Wilamowiczanka Wilamowice | 1-6 |
11-10-2020 (N) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - Sokół Buczkowice | 5-2 |
Kolejka 10 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Soła Kobiernice | 7-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Zapora Wapienica - Sokół Hecznarowice | 5-3 |
31-10-2020 (So) - 13:00 | Orzeł Kozy - UKS Bronów | 1-5 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | LKS Ligota Centrum - GLKS Wilkowice | 1-2 |
11-11-2020 (Śr) - 13:30 | KS Bystra - KS Międzyrzecze Dolne | 1-1 |
11-11-2020 (Śr) - 13:30 | Sokół Buczkowice - Żar Międzybrodzie | 2-1 |
Kolejka 11 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Wilamowiczanka Wilamowice | 1-6 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Żar Międzybrodzie - Zapora Wapienica | 1-4 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - Orzeł Kozy | 4-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | UKS Bronów - LKS Ligota Centrum | 2-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | GLKS Wilkowice - KS Bystra | 3-1 |
25-10-2020 (N) - 14:30 | Soła Kobiernice - Sokół Buczkowice | 0-0 |
Kolejka 12 | ||
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | UKS Bronów - GLKS Wilkowice | 0-1 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - LKS Ligota Centrum | 0-0 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - Orzeł Kozy | 0-4 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | Soła Kobiernice - Zapora Wapienica | 2-0 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Sokół Buczkowice | 4-1 |
03-06-2021 (Cz) - 16:00 | KS Bystra - Wilamowiczanka Wilamowice | 6-4 |
Kolejka 13 | ||
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Sokół Buczkowice - Wilamowiczanka Wilamowice | 1-5 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Zapora Wapienica - KS Międzyrzecze Dolne | 4-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | Orzeł Kozy - Soła Kobiernice | 0-1 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Żar Międzybrodzie | 6-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Sokół Hecznarowice | 2-0 |
03-05-2021 (Pn) - 17:00 | UKS Bronów - KS Bystra | 4-1 |
Kolejka 14 | ||
24-04-2021 (So) - 16:00 | Sokół Hecznarowice - UKS Bronów | 0-0 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Zapora Wapienica | 3-0 |
24-04-2021 (So) - 16:00 | KS Bystra - Sokół Buczkowice | 3-0 |
25-04-2021 (N) - 15:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Orzeł Kozy | 1-0 |
25-04-2021 (N) - 16:00 | Soła Kobiernice - LKS Ligota Centrum | 2-0 |
25-04-2021 (N) - 16:00 | Żar Międzybrodzie - GLKS Wilkowice | 1-5 |
Kolejka 15 | ||
01-05-2021 (So) - 15:00 | Zapora Wapienica - Sokół Buczkowice | 2-0 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Orzeł Kozy - Wilamowiczanka Wilamowice | 0-3 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | LKS Ligota Centrum - KS Międzyrzecze Dolne | 1-0 |
01-05-2021 (So) - 13:30 | GLKS Wilkowice - Soła Kobiernice | 3-0 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | UKS Bronów - Żar Międzybrodzie | 3-1 |
01-05-2021 (So) - 15:00 | Sokół Hecznarowice - KS Bystra | 0-0 |
Kolejka 16 | ||
08-05-2021 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - GLKS Wilkowice | 1-6 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Ligota Centrum | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - Orzeł Kozy | 3-1 |
08-05-2021 (So) - 17:00 | KS Bystra - Zapora Wapienica | 4-4 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Soła Kobiernice - UKS Bronów | 2-2 |
09-05-2021 (N) - 17:00 | Żar Międzybrodzie - Sokół Hecznarowice | 2-0 |
Kolejka 17 | ||
15-05-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Kozy - Zapora Wapienica | 2-3 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Sokół Buczkowice | 4-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Wilamowiczanka Wilamowice | 3-2 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | UKS Bronów - KS Międzyrzecze Dolne | 5-1 |
15-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - Soła Kobiernice | 4-1 |
16-05-2021 (N) - 17:00 | Żar Międzybrodzie - KS Bystra | 1-4 |
Kolejka 18 | ||
22-05-2021 (So) - 18:00 | Soła Kobiernice - Żar Międzybrodzie | 3-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Sokół Hecznarowice | 1-0 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - UKS Bronów | 1-2 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - GLKS Wilkowice | 0-5 |
22-05-2021 (So) - 17:00 | KS Bystra - Orzeł Kozy | 3-3 |
23-05-2021 (N) - 17:00 | Zapora Wapienica - LKS Ligota Centrum | 3-3 |
Kolejka 19 | ||
29-05-2021 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - Orzeł Kozy | 2-2 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - Zapora Wapienica | 5-3 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-1 |
29-05-2021 (So) - 17:00 | UKS Bronów - Sokół Buczkowice | 6-0 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Żar Międzybrodzie - KS Międzyrzecze Dolne | 3-2 |
30-05-2021 (N) - 17:00 | Soła Kobiernice - KS Bystra | 4-3 |
Kolejka 20 | ||
05-06-2021 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - Soła Kobiernice | 2-5 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Wilamowiczanka Wilamowice - Żar Międzybrodzie | 3-1 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - Sokół Hecznarowice | 0-2 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Kozy - GLKS Wilkowice | 1-4 |
05-06-2021 (So) - 17:00 | KS Bystra - LKS Ligota Centrum | 7-1 |
06-06-2021 (N) - 17:00 | Zapora Wapienica - UKS Bronów | 1-0 |
Kolejka 21 | ||
12-06-2021 (So) - 17:00 | KS Międzyrzecze Dolne - KS Bystra | 1-3 |
12-06-2021 (So) - 17:00 | GLKS Wilkowice - LKS Ligota Centrum | 8-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | UKS Bronów - Orzeł Kozy | 5-2 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Sokół Hecznarowice - Zapora Wapienica | 2-1 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Żar Międzybrodzie - Sokół Buczkowice | 8-0 |
13-06-2021 (N) - 17:00 | Soła Kobiernice - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-0 |
Kolejka 22 | ||
19-06-2021 (So) - 17:00 | KS Bystra - GLKS Wilkowice | 1-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | LKS Ligota Centrum - UKS Bronów | 1-7 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Orzeł Kozy - Sokół Hecznarowice | 1-1 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Zapora Wapienica - Żar Międzybrodzie | 3-3 |
19-06-2021 (So) - 17:00 | Sokół Buczkowice - Soła Kobiernice | 0-3 |
19-06-2021 (So) - 15:30 | Wilamowiczanka Wilamowice - KS Międzyrzecze Dolne | 0-6 |