Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa W Lubliniec (2),
2020/2021
Kolejka 1 | ||
25-07-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - MLKS Woźniki | 0-3 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Amator Golce | 1-3 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Promień Glinica - Jedność Boronów | 1-1 |
25-07-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Liswarta Krzepice | 1-0 |
26-07-2020 (N) - 17:00 | KS Panki - Unia Kalety | 5-1 |
Kolejka 2 | ||
01-08-2020 (So) - 17:00 | Olimpia Truskolasy - KS Panki | 1-7 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Sparta Lubliniec | 3-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | Jedność Boronów - Pogoń Kamyk | 1-0 |
01-08-2020 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Liswarta Krzepice | 1-1 |
02-08-2020 (N) - 17:00 | Amator Golce - Promień Glinica | 2-0 |
Kolejka 3 | ||
08-08-2020 (So) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Jedność Boronów | 3-2 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | KS Panki - MLKS Woźniki | 0-1 |
09-08-2020 (N) - 17:00 | Amator Golce - Pogoń Kamyk | 4-0 |
26-08-2020 (Śr) - 19:00 | Sparta Lubliniec - Olimpia Truskolasy | 3-0 |
02-09-2020 (Śr) - 17:30 | Promień Glinica - Unia Kalety | 1-3 |
Kolejka 4 | ||
15-08-2020 (So) - 17:00 | KS Panki - Sparta Lubliniec | 1-2 |
15-08-2020 (So) - 17:00 | Amator Golce - Liswarta Krzepice | 2-6 |
16-08-2020 (N) - 18:00 | Olimpia Truskolasy - Promień Glinica | 3-0 v.o. |
26-08-2020 (Śr) - 18:00 | MLKS Woźniki - Jedność Boronów | 3-1 |
30-09-2020 (Śr) - 18:00 | Pogoń Kamyk - Unia Kalety | 1-1 |
Kolejka 5 | ||
22-08-2020 (So) - 16:00 | Sparta Lubliniec - MLKS Woźniki | 1-4 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Jedność Boronów - Amator Golce | 1-1 |
22-08-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Olimpia Truskolasy | 3-0 |
23-08-2020 (N) - 17:00 | Liswarta Krzepice - Unia Kalety | 2-1 |
09-09-2020 (Śr) - 17:30 | Promień Glinica - KS Panki | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
29-08-2020 (So) - 17:00 | MLKS Woźniki - Amator Golce | 2-1 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Unia Kalety - Jedność Boronów | 4-2 |
29-08-2020 (So) - 11:00 | Olimpia Truskolasy - Liswarta Krzepice | 1-3 |
29-08-2020 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Promień Glinica | 3-1 |
30-08-2020 (N) - 17:00 | KS Panki - Pogoń Kamyk | 4-3 |
Kolejka 7 | ||
05-09-2020 (So) - 11:00 | Jedność Boronów - Olimpia Truskolasy | 5-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Liswarta Krzepice - KS Panki | 1-1 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Pogoń Kamyk - Sparta Lubliniec | 2-0 |
05-09-2020 (So) - 16:00 | Promień Glinica - MLKS Woźniki | 0-6 |
06-09-2020 (N) - 16:00 | Amator Golce - Unia Kalety | 2-3 |
Kolejka 8 | ||
12-09-2020 (So) - 11:00 | Promień Glinica - Pogoń Kamyk | 0-5 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | Olimpia Truskolasy - Amator Golce | 3-4 |
12-09-2020 (So) - 16:00 | MLKS Woźniki - Unia Kalety | 0-0 |
13-09-2020 (N) - 16:00 | KS Panki - Jedność Boronów | 3-1 |
14-09-2020 (Pn) - 19:00 | Sparta Lubliniec - Liswarta Krzepice | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
19-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Kalety - Olimpia Truskolasy | 1-0 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Jedność Boronów - Sparta Lubliniec | 4-3 |
19-09-2020 (So) - 16:00 | Liswarta Krzepice - Promień Glinica | 5-0 |
19-09-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - MLKS Woźniki | 2-0 |
20-09-2020 (N) - 16:00 | Amator Golce - KS Panki | 3-6 |
Kolejka 10 | ||
26-09-2020 (So) - 16:00 | Liswarta Krzepice - Pogoń Kamyk | 0-0 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Jedność Boronów - Promień Glinica | 3-0 v.o. |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Amator Golce - Sparta Lubliniec | 0-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | Unia Kalety - KS Panki | 2-2 |
26-09-2020 (So) - 16:00 | MLKS Woźniki - Olimpia Truskolasy | 0-4 |
Kolejka 11 | ||
03-10-2020 (So) - 15:00 | Liswarta Krzepice - MLKS Woźniki | 2-0 |
03-10-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - Jedność Boronów | 1-1 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Amator Golce | 1-3 |
03-10-2020 (So) - 15:00 | Sparta Lubliniec - Unia Kalety | 2-1 |
04-10-2020 (N) - 15:00 | KS Panki - Olimpia Truskolasy | 5-3 |
Kolejka 12 | ||
08-10-2020 (Cz) - 19:00 | Pogoń Kamyk - Amator Golce | 1-2 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Olimpia Truskolasy - Sparta Lubliniec | 1-4 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Kalety - Promień Glinica | 2-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | MLKS Woźniki - KS Panki | 1-1 |
10-10-2020 (So) - 15:00 | Jedność Boronów - Liswarta Krzepice | 0-1 |
Kolejka 13 | ||
17-10-2020 (So) - 15:00 | Sparta Lubliniec - KS Panki | 1-1 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Olimpia Truskolasy | 0-6 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Kalety - Pogoń Kamyk | 3-3 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Liswarta Krzepice - Amator Golce | 1-0 |
17-10-2020 (So) - 15:00 | Jedność Boronów - MLKS Woźniki | 1-0 |
Kolejka 14 | ||
24-10-2020 (So) - 15:00 | MLKS Woźniki - Sparta Lubliniec | 3-3 |
24-10-2020 (So) - 14:00 | KS Panki - Promień Glinica | 5-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Olimpia Truskolasy - Pogoń Kamyk | 2-1 |
24-10-2020 (So) - 15:00 | Unia Kalety - Liswarta Krzepice | 3-0 |
11-11-2020 (Śr) - 13:00 | Amator Golce - Jedność Boronów | 2-0 |
Kolejka 15 | ||
31-10-2020 (So) - 14:00 | Amator Golce - MLKS Woźniki | 2-1 |
31-10-2020 (So) - 17:00 | Pogoń Kamyk - KS Panki | 0-1 |
31-10-2020 (So) - 14:00 | Promień Glinica - Sparta Lubliniec | 1-5 |
11-11-2020 (Śr) - 14:00 | Liswarta Krzepice - Olimpia Truskolasy | 7-0 |
18-11-2020 (Śr) - 15:00 | Jedność Boronów - Unia Kalety | 2-1 |
Kolejka 16 | ||
07-11-2020 (So) - 14:00 | Unia Kalety - Amator Golce | 1-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Olimpia Truskolasy - Jedność Boronów | 0-0 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | KS Panki - Liswarta Krzepice | 3-1 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | Sparta Lubliniec - Pogoń Kamyk | 1-2 |
07-11-2020 (So) - 14:00 | MLKS Woźniki - Promień Glinica | 2-1 |
Kolejka 17 | ||
14-11-2020 (So) - 13:30 | Pogoń Kamyk - Promień Glinica | 2-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Liswarta Krzepice - Sparta Lubliniec | 3-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Jedność Boronów - KS Panki | 1-3 |
14-11-2020 (So) - 13:30 | Unia Kalety - MLKS Woźniki | 1-0 |
15-11-2020 (N) - 13:30 | Amator Golce - Olimpia Truskolasy | 5-1 |
Kolejka 18 | ||
21-11-2020 (So) - 13:30 | MLKS Woźniki - Pogoń Kamyk | 8-2 |
21-11-2020 (So) - 13:30 | Promień Glinica - Liswarta Krzepice | 0-4 |
21-11-2020 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Jedność Boronów | 1-7 |
21-11-2020 (So) - 13:30 | KS Panki - Amator Golce | 4-0 |
21-11-2020 (So) - 13:30 | Olimpia Truskolasy - Unia Kalety | 1-3 |