Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Młodziki II liga Opole 1,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | OKS Olesno - Motor Praszka | 1-2 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Młody MKS Kluczbork - LZS Rudniki | 6-0 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | LZS Ligota Oleska - Młody MKS II Kluczbork | 3-3 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | APN Namysłów - OKS II Olesno | 10-2 |
19-09-2019 (Cz) - 17:00 | LZS Kuniów - MKS II Kluczbork | 3-0 |
Kolejka 2 | ||
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | LZS Rudniki - OKS Olesno | 2-3 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Młody MKS II Kluczbork - Młody MKS Kluczbork | 0-6 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | OKS II Olesno - LZS Ligota Oleska | 2-3 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | LZS Kuniów - APN Namysłów | 0-2 |
11-09-2019 (Śr) - 17:30 | MKS II Kluczbork - MKS Wołczyn | 6-2 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | APN Namysłów - MKS II Kluczbork | 14-0 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - LZS Kuniów | 1-6 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | Młody MKS Kluczbork - OKS II Olesno | 5-0 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | OKS Olesno - Młody MKS II Kluczbork | 3-3 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | MKS Wołczyn - Motor Praszka | 0-9 |
Kolejka 4 | ||
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | MKS II Kluczbork - Motor Praszka | 0-8 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Rudniki - MKS Wołczyn | 2-1 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | OKS II Olesno - OKS Olesno | 3-7 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Kuniów - Młody MKS Kluczbork | 2-2 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | APN Namysłów - LZS Ligota Oleska | 11-0 |
Kolejka 5 | ||
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - MKS II Kluczbork | 1-7 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Młody MKS Kluczbork - APN Namysłów | 1-1 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | OKS Olesno - LZS Kuniów | 4-3 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | MKS Wołczyn - Młody MKS II Kluczbork | 2-6 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Motor Praszka - LZS Rudniki | 10-2 |
Kolejka 6 | ||
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | MKS II Kluczbork - LZS Rudniki | 0-5 v.o. |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Młody MKS II Kluczbork - Motor Praszka | 0-4 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | OKS II Olesno - MKS Wołczyn | 8-5 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | APN Namysłów - OKS Olesno | 4-0 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Ligota Oleska - Młody MKS Kluczbork | 1-12 |
Kolejka 7 | ||
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Młody MKS Kluczbork - MKS II Kluczbork | 9-1 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | OKS Olesno - LZS Ligota Oleska | 2-0 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | MKS Wołczyn - LZS Kuniów | 0-2 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Motor Praszka - OKS II Olesno | 6-0 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Rudniki - Młody MKS II Kluczbork | 0-2 |
Kolejka 8 | ||
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | MKS II Kluczbork - Młody MKS II Kluczbork | 1-3 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | OKS II Olesno - LZS Rudniki | 5-1 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | LZS Kuniów - Motor Praszka | 1-2 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | APN Namysłów - MKS Wołczyn | 13-1 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Młody MKS Kluczbork - OKS Olesno | 3-2 |
Kolejka 9 | ||
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | OKS Olesno - MKS II Kluczbork | 1-1 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | MKS Wołczyn - LZS Ligota Oleska | 1-5 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | Motor Praszka - APN Namysłów | 0-2 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | LZS Rudniki - LZS Kuniów | 2-0 |
21-10-2019 (Pn) - 17:30 | Młody MKS II Kluczbork - OKS II Olesno | 0-4 |
Kolejka 10 | ||
28-10-2019 (Pn) - 17:00 | MKS II Kluczbork - OKS II Olesno | 2-0 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | LZS Kuniów - Młody MKS II Kluczbork | 11-0 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | APN Namysłów - LZS Rudniki | 7-1 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | LZS Ligota Oleska - Motor Praszka | 2-4 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | Młody MKS Kluczbork - MKS Wołczyn | 9-0 |
Kolejka 11 | ||
02-10-2019 (Śr) - 16:30 | OKS II Olesno - LZS Kuniów | 4-3 |
10-10-2019 (Cz) - 16:30 | MKS Wołczyn - OKS Olesno | 0-5 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Motor Praszka - Młody MKS Kluczbork | 0-2 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | LZS Rudniki - LZS Ligota Oleska | 2-4 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Młody MKS II Kluczbork - APN Namysłów | 1-6 |
Kolejka 12 | ||
30-03-2020 (Pn) - 17:00 | LZS Rudniki - OKS II Olesno | - |
30-03-2020 (Pn) - 17:00 | Młody MKS II Kluczbork - LZS Ligota Oleska | - |
30-03-2020 (Pn) - 17:00 | MKS II Kluczbork - LZS Kuniów | - |
Kolejka 13 | ||
06-04-2020 (Pn) - 17:00 | LZS Kuniów - LZS Rudniki | - |
06-04-2020 (Pn) - 17:00 | Młody MKS II Kluczbork - MKS II Kluczbork | - |
06-04-2020 (Pn) - 17:00 | LZS Ligota Oleska - MKS Wołczyn | - |
Kolejka 14 | ||
20-04-2020 (Pn) - 18:00 | MKS Wołczyn - OKS II Olesno | - |
20-04-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki | - |
20-04-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS II Kluczbork - LZS Kuniów | - |
Kolejka 15 | ||
27-04-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Kuniów - MKS Wołczyn | - |
27-04-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS II Kluczbork - LZS Rudniki | - |
27-04-2020 (Pn) - 18:00 | OKS II Olesno - MKS II Kluczbork | - |
Kolejka 16 | ||
04-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS II Kluczbork - LZS Ligota Oleska | - |
04-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Kuniów - OKS II Olesno | - |
04-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS Wołczyn - LZS Rudniki | - |
Kolejka 17 | ||
11-05-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS II Kluczbork - MKS Wołczyn | - |
11-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Ligota Oleska - OKS II Olesno | - |
11-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Rudniki - MKS II Kluczbork | - |
Kolejka 18 | ||
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Kuniów - LZS Ligota Oleska | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | OKS II Olesno - Młody MKS II Kluczbork | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS Wołczyn - MKS II Kluczbork | - |
Kolejka 19 | ||
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS II Kluczbork - MKS II Kluczbork | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Rudniki - OKS II Olesno | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | Motor Praszka - LZS Kuniów | 0-3 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS Wołczyn - APN Namysłów | 3-0 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | OKS Olesno - Młody MKS Kluczbork | v.o. both |
Kolejka 20 | ||
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS II Kluczbork - OKS Olesno | 3-0 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Ligota Oleska - MKS Wołczyn | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | APN Namysłów - Motor Praszka | v.o. both |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Kuniów - LZS Rudniki | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | OKS II Olesno - Młody MKS II Kluczbork | - |
Kolejka 21 | ||
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | OKS II Olesno - MKS II Kluczbork | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS II Kluczbork - LZS Kuniów | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Rudniki - APN Namysłów | 3-0 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | Motor Praszka - LZS Ligota Oleska | 0-3 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | MKS Wołczyn - Młody MKS Kluczbork | 3-0 v.o. |
Kolejka 22 | ||
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Kuniów - OKS II Olesno | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | APN Namysłów - Młody MKS II Kluczbork | 0-3 v.o. |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki | - |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | Młody MKS Kluczbork - Motor Praszka | v.o. both |
18-05-2020 (Pn) - 18:00 | OKS Olesno - MKS Wołczyn | 0-3 v.o. |