Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Żywiec,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
15-08-2019 (Cz) - 16:00 | LKS Bystra - LKS II Radziechowy | 3-0 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Sopotnia | 1-2 |
15-08-2019 (Cz) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS Leśna | 1-1 |
15-08-2019 (Cz) - 11:00 | Soła Żywiec - Metal Węgierska Górka | 2-3 |
15-08-2019 (Cz) - 16:00 | Sokół Słotwina - Beskid Gilowice | 2-4 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Czernichów - Jeleśnianka Jeleśna | 8-0 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Skrzyczne Lipowa | 1-7 |
Kolejka 2 | ||
17-08-2019 (So) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Soła Żywiec | 2-2 |
18-08-2019 (N) - 17:00 | Skrzyczne Lipowa - Sokół Słotwina | 0-0 |
18-08-2019 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Czernichów | 4-2 |
18-08-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Babia Góra | 3-1 |
18-08-2019 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Sopotnia | 1-0 |
18-09-2019 (Śr) - 17:00 | LKS Ujsoły - Metal Węgierska Górka | 0-2 |
26-09-2019 (Cz) - 16:45 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Bystra | 2-4 |
Kolejka 3 | ||
24-08-2019 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Skrzyczne Lipowa | 0-0 |
24-08-2019 (So) - 16:00 | Sokół Słotwina - LKS Bystra | 1-6 |
25-08-2019 (N) - 15:00 | LKS II Radziechowy - LKS Jezioro Żywieckie | 1-0 |
25-08-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Beskid Gilowice | 1-0 |
25-08-2019 (N) - 11:00 | LKS Ujsoły - Jeleśnianka Jeleśna | 4-1 |
25-08-2019 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Leśna | 3-1 |
09-11-2019 (So) - 14:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Babia Góra | 3-0 |
Kolejka 4 | ||
31-08-2019 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Sokół Słotwina | 5-3 |
31-08-2019 (So) - 16:00 | LKS Babia Góra - Jeleśnianka Jeleśna | 8-0 |
31-08-2019 (So) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Sopotnia | 6-1 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Ujsoły | 4-2 |
01-09-2019 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Soła Żywiec | 2-3 |
01-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Bystra - LKS Czernichów | 4-0 |
01-09-2019 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Leśna | 1-4 |
Kolejka 5 | ||
07-09-2019 (So) - 17:00 | LKS Ujsoły - Skrzyczne Lipowa | 3-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS Jezioro Żywieckie | 3-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Słotwina - LKS II Radziechowy | 0-1 |
07-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Jeleśnianka Jeleśna | 5-3 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Metal Węgierska Górka | 1-2 |
08-09-2019 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Beskid Gilowice | 5-1 |
08-09-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Bystra | 0-0 |
Kolejka 6 | ||
14-09-2019 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Soła Żywiec | 2-3 |
14-09-2019 (So) - 16:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Leśna | 0-5 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Bystra - LKS Ujsoły | 4-4 |
15-09-2019 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Babia Góra | 3-2 |
15-09-2019 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Sopotnia | 0-2 |
15-09-2019 (N) - 15:00 | LKS II Radziechowy - Metal Węgierska Górka | 0-0 |
02-10-2019 (Śr) - 16:30 | LKS Czernichów - Sokół Słotwina | 4-2 |
Kolejka 7 | ||
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - LKS II Radziechowy | 6-0 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - Jeleśnianka Jeleśna | 4-0 |
21-09-2019 (So) - 15:30 | LKS Ujsoły - LKS Jezioro Żywieckie | 4-1 |
21-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Sopotnia - Skrzyczne Lipowa | 2-1 |
22-09-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Beskid Gilowice | 3-1 |
22-09-2019 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Bystra | 0-1 |
22-09-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Sokół Słotwina | 2-2 |
Kolejka 8 | ||
28-09-2019 (So) - 16:00 | LKS Czernichów - Soła Żywiec | 4-1 |
28-09-2019 (So) - 16:00 | Sokół Słotwina - LKS Ujsoły | 2-3 |
28-09-2019 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Babia Góra | 0-4 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | LKS Bystra - LKS Sopotnia | 2-2 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Leśna | 2-2 |
29-09-2019 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - Metal Węgierska Górka | 2-1 |
29-09-2019 (N) - 15:00 | LKS II Radziechowy - Jeleśnianka Jeleśna | 8-2 |
Kolejka 9 | ||
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS Czernichów | 4-1 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Skrzyczne Lipowa | 1-3 |
05-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - LKS Jezioro Żywieckie | 4-1 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Beskid Gilowice | 2-3 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Bystra | 2-0 |
06-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Sokół Słotwina | 2-1 |
06-10-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS II Radziechowy | 2-4 |
Kolejka 10 | ||
12-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Babia Góra | 5-0 |
12-10-2019 (So) - 15:30 | Sokół Słotwina - LKS Sopotnia | 1-5 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Metal Węgierska Górka | 1-5 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Jezioro Żywieckie | 5-0 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Jeleśnianka Jeleśna | 5-1 |
13-10-2019 (N) - 15:00 | LKS II Radziechowy - Beskid Gilowice | 1-4 |
13-10-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Ujsoły | 0-5 |
Kolejka 11 | ||
19-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS II Radziechowy | 6-1 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Bystra | 1-5 |
19-10-2019 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Jezioro Żywieckie | 3-0 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Skrzyczne Lipowa | 2-3 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Sokół Słotwina | 5-0 |
20-10-2019 (N) - 11:00 | LKS Sopotnia - LKS Czernichów | 2-2 |
20-10-2019 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Soła Żywiec | 5-2 |
Kolejka 12 | ||
26-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Ujsoły - LKS Babia Góra | 4-2 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Leśna | 2-1 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | Sokół Słotwina - Metal Węgierska Górka | 3-6 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Jeleśnianka Jeleśna | 3-0 |
26-10-2019 (So) - 15:00 | LKS Bystra - Beskid Gilowice | 5-3 |
27-10-2019 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Sopotnia | 2-2 |
27-10-2019 (N) - 14:00 | LKS II Radziechowy - Skrzyczne Lipowa | 2-2 |
Kolejka 13 | ||
02-11-2019 (So) - 14:00 | Beskid Gilowice - LKS Jezioro Żywieckie | 1-3 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Sokół Słotwina | 1-4 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Czernichów | 2-0 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Sopotnia - LKS Ujsoły | 0-2 |
02-11-2019 (So) - 14:00 | LKS Babia Góra - LKS II Radziechowy | 1-4 |
03-11-2019 (N) - 14:30 | LKS Leśna - Soła Żywiec | 6-1 |
03-11-2019 (N) - 14:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Bystra | 3-1 |
Kolejka 14 | ||
04-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Skrzyczne Lipowa | - |
04-04-2020 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - Soła Żywiec | - |
05-04-2020 (N) - 14:00 | LKS Sopotnia - LKS Babia Góra | - |
05-04-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Ujsoły | - |
05-04-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Czernichów | - |
05-04-2020 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Sokół Słotwina | - |
05-04-2020 (N) - 11:00 | LKS II Radziechowy - LKS Bystra | - |
Kolejka 15 | ||
11-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - Beskid Gilowice | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - LKS II Radziechowy | - |
11-04-2020 (So) - 15:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Ujsoły | - |
13-04-2020 (Pn) - 11:00 | Soła Żywiec - Jeleśnianka Jeleśna | - |
13-04-2020 (Pn) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Leśna | - |
13-04-2020 (Pn) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Jezioro Żywieckie | - |
13-04-2020 (Pn) - 15:00 | Sokół Słotwina - Skrzyczne Lipowa | - |
Kolejka 16 | ||
18-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS II Radziechowy | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Sokół Słotwina | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Sopotnia | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Metal Węgierska Górka | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Ujsoły | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | Beskid Gilowice - Soła Żywiec | - |
19-04-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Czernichów | - |
Kolejka 17 | ||
25-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - Metal Węgierska Górka | - |
25-04-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Bystra | - |
25-04-2020 (So) - 16:30 | LKS Ujsoły - Beskid Gilowice | - |
26-04-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Jezioro Żywieckie | - |
26-04-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - Skrzyczne Lipowa | - |
26-04-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Babia Góra | - |
26-04-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - LKS II Radziechowy | - |
Kolejka 18 | ||
01-05-2020 (Pt) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Leśna | - |
01-05-2020 (Pt) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Sopotnia | - |
01-05-2020 (Pt) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Babia Góra | - |
01-05-2020 (Pt) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Ujsoły | - |
01-05-2020 (Pt) - 15:00 | LKS Bystra - Soła Żywiec | - |
01-05-2020 (Pt) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Czernichów | - |
01-05-2020 (Pt) - 11:00 | LKS II Radziechowy - Sokół Słotwina | - |
Kolejka 19 | ||
03-05-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Czernichów | - |
03-05-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Jezioro Żywieckie | - |
03-05-2020 (N) - 16:30 | LKS Ujsoły - LKS Bystra | - |
03-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - Skrzyczne Lipowa | - |
03-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Sopotnia - Beskid Gilowice | - |
03-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Jeleśnianka Jeleśna | - |
03-05-2020 (N) - 16:00 | Metal Węgierska Górka - LKS II Radziechowy | - |
Kolejka 20 | ||
09-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Ujsoły | - |
10-05-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Metal Węgierska Górka | - |
10-05-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Leśna | - |
10-05-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS Sopotnia | - |
10-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Babia Góra | - |
10-05-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - Soła Żywiec | - |
10-05-2020 (N) - 14:00 | LKS II Radziechowy - LKS Czernichów | - |
Kolejka 21 | ||
16-05-2020 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - Beskid Gilowice | - |
16-05-2020 (So) - 16:30 | LKS Ujsoły - Sokół Słotwina | - |
16-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - LKS Bystra | - |
17-05-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Czernichów | - |
17-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Jezioro Żywieckie | - |
17-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Leśna - Skrzyczne Lipowa | - |
17-05-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS II Radziechowy | - |
Kolejka 22 | ||
23-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Sopotnia | - |
23-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Ujsoły | - |
24-05-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Babia Góra | - |
24-05-2020 (N) - 14:00 | LKS II Radziechowy - Soła Żywiec | - |
24-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Bystra - LKS Leśna | - |
24-05-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Metal Węgierska Górka | - |
24-05-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna | - |
Kolejka 23 | ||
30-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - LKS Leśna | - |
30-05-2020 (So) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - LKS Bystra | - |
30-05-2020 (So) - 16:30 | LKS Ujsoły - Soła Żywiec | - |
30-05-2020 (So) - 15:00 | LKS Sopotnia - Sokół Słotwina | - |
31-05-2020 (N) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Czernichów | - |
31-05-2020 (N) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - Skrzyczne Lipowa | - |
31-05-2020 (N) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS II Radziechowy | - |
Kolejka 24 | ||
06-06-2020 (So) - 15:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Metal Węgierska Górka | - |
06-06-2020 (So) - 15:00 | LKS Czernichów - LKS Sopotnia | - |
07-06-2020 (N) - 11:00 | Soła Żywiec - LKS Babia Góra | - |
07-06-2020 (N) - 15:00 | Sokół Słotwina - LKS Leśna | - |
07-06-2020 (N) - 14:00 | LKS II Radziechowy - LKS Ujsoły | - |
07-06-2020 (N) - 15:00 | LKS Bystra - Jeleśnianka Jeleśna | - |
07-06-2020 (N) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - Beskid Gilowice | - |
Kolejka 25 | ||
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | LKS Babia Góra - LKS Ujsoły | - |
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | LKS Sopotnia - Soła Żywiec | - |
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | LKS Leśna - LKS Czernichów | - |
11-06-2020 (Cz) - 17:00 | Metal Węgierska Górka - Sokół Słotwina | - |
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | Jeleśnianka Jeleśna - LKS Jezioro Żywieckie | - |
11-06-2020 (Cz) - 16:00 | Beskid Gilowice - LKS Bystra | - |
11-06-2020 (Cz) - 15:00 | Skrzyczne Lipowa - LKS II Radziechowy | - |
Kolejka 26 | ||
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Jezioro Żywieckie - Beskid Gilowice | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Sokół Słotwina - Jeleśnianka Jeleśna | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Czernichów - Metal Węgierska Górka | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | Soła Żywiec - LKS Leśna | - |
14-06-2020 (N) - 16:30 | LKS Ujsoły - LKS Sopotnia | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS II Radziechowy - LKS Babia Góra | - |
14-06-2020 (N) - 16:00 | LKS Bystra - Skrzyczne Lipowa | - |