Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
Top kluby
Oderka Opole - 7426
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
III liga Katowice spadkowa,
2018/2019
Kolejka 0 | ||
0000-00-00 - 00:00 | SMS Kielce - AZS Kielce | 36-25 |
0000-00-00 - 00:00 | MOSM Bytom - AZS Kielce | 22-21 |
0000-00-00 - 00:00 | Stal II Mielec - KS Busko | 20-26 |
0000-00-00 - 00:00 | Orzeł Przeworsk - SMS II Kielce | 36-33 |
0000-00-00 - 00:00 | SMS Kielce - MOSM Bytom | 40-26 |
0000-00-00 - 00:00 | SMS II Kielce - Stal II Mielec | 30-34 |
0000-00-00 - 00:00 | Zagłębie Sosnowiec - AZS Kielce | 25-23 |
0000-00-00 - 00:00 | MOSM Bytom - Zagłębie Sosnowiec | 28-24 |
0000-00-00 - 00:00 | KS Busko - SMS II Kielce | 30-21 |
0000-00-00 - 00:00 | Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk | 27-29 |
0000-00-00 - 00:00 | SMS Kielce - Zagłębie Sosnowiec | 31-16 |
0000-00-00 - 00:00 | KS Busko - Orzeł Przeworsk | ◄ 32-32 |
0000-00-00 - 00:00 | AZS Kielce - SMS Kielce | 27-35 |
0000-00-00 - 00:00 | Zagłębie Sosnowiec - SMS Kielce | 24-23 |
0000-00-00 - 00:00 | Orzeł Przeworsk - KS Busko | 29-27 |
0000-00-00 - 00:00 | AZS Kielce - MOSM Bytom | 22-23 |
0000-00-00 - 00:00 | KS Busko - Stal II Mielec | 34-21 |
0000-00-00 - 00:00 | SMS II Kielce - Orzeł Przeworsk | 39-29 |
0000-00-00 - 00:00 | MOSM Bytom - SMS Kielce | 23-35 |
0000-00-00 - 00:00 | Stal II Mielec - SMS II Kielce | 26-34 |
0000-00-00 - 00:00 | AZS Kielce - Zagłębie Sosnowiec | 22-28 |
0000-00-00 - 00:00 | Zagłębie Sosnowiec - MOSM Bytom | 37-22 |
0000-00-00 - 00:00 | SMS II Kielce - KS Busko | 23-29 |
0000-00-00 - 00:00 | Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec | 28-22 |
Kolejka 15 | ||
09-02-2019 (So) - 13:00 | AZS Kielce - KS Busko | 21-28 |
09-02-2019 (So) - 15:00 | SMS Kielce - Stal II Mielec | 41-20 |
09-02-2019 (So) - 18:30 | Zagłębie Sosnowiec - SMS II Kielce | 22-33 |
10-02-2019 (N) - 14:00 | MOSM Bytom - Orzeł Przeworsk | 34-29 |
Kolejka 16 | ||
17-02-2019 (N) - 17:00 | KS Busko - Zagłębie Sosnowiec | 29-23 |
22-02-2019 (Pt) - 20:00 | Orzeł Przeworsk - SMS Kielce | 27-30 |
22-02-2019 (Pt) - 20:30 | SMS II Kielce - AZS Kielce | 29-24 |
23-02-2019 (So) - 13:00 | Stal II Mielec - MOSM Bytom | 33-33 ► |
Kolejka 17 | ||
01-03-2019 (Pt) - 17:30 | SMS Kielce - SMS II Kielce | 33-29 |
07-03-2019 (Cz) - 19:00 | Zagłębie Sosnowiec - Stal II Mielec | 18-17 |
09-03-2019 (So) - 13:00 | AZS Kielce - Orzeł Przeworsk | 27-30 |
16-03-2019 (So) - 18:00 | MOSM Bytom - KS Busko | 28-32 |
Kolejka 18 | ||
30-03-2019 (So) - 18:00 | KS Busko - SMS Kielce | 27-22 |
30-03-2019 (So) - 19:00 | Orzeł Przeworsk - Zagłębie Sosnowiec | 32-28 |
30-03-2019 (So) - 14:00 | SMS II Kielce - MOSM Bytom | 0-27 v.o. |
30-03-2019 (So) - 13:00 | AZS Kielce - Stal II Mielec | 26-29 |
Kolejka 19 | ||
15-03-2019 (Pt) - 19:00 | SMS II Kielce - Zagłębie Sosnowiec | 28-29 |
06-04-2019 (So) - 18:00 | KS Busko - AZS Kielce | 22-21 |
06-04-2019 (So) - 19:00 | Orzeł Przeworsk - MOSM Bytom | 41-28 |
13-04-2019 (So) - 12:00 | Stal II Mielec - SMS Kielce | 20-30 |
Kolejka 20 | ||
23-03-2019 (So) - 15:00 | AZS Kielce - SMS II Kielce | 23-32 |
13-04-2019 (So) - 18:00 | Zagłębie Sosnowiec - KS Busko | 22-26 |
14-04-2019 (N) - 15:00 | SMS Kielce - Orzeł Przeworsk | 36-28 |
18-04-2019 (Cz) - 18:00 | MOSM Bytom - Stal II Mielec | 26-31 |
Kolejka 21 | ||
12-04-2019 (Pt) - 19:30 | Orzeł Przeworsk - AZS Kielce | 36-35 |
28-04-2019 (N) - 13:00 | Stal II Mielec - Zagłębie Sosnowiec | 21-22 |
11-05-2019 (So) - 13:00 | SMS II Kielce - SMS Kielce | 26-33 |
12-05-2019 (N) - 16:00 | KS Busko - MOSM Bytom | 29-25 |
Kolejka 22 | ||
10-04-2019 (Śr) - 18:30 | Zagłębie Sosnowiec - Orzeł Przeworsk | 30-21 |
15-05-2019 (Śr) - 20:30 | SMS Kielce - KS Busko | 31-27 |
18-05-2019 (So) - 17:30 | MOSM Bytom - SMS II Kielce | 24-34 |
19-05-2019 (N) - 12:00 | Stal II Mielec - AZS Kielce | 23-29 |