- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Odra Opole - terminarz beniaminka
Piłka nożna - II liga |
Odra Opole to beniaminek II ligi. Po latach zawieruchy w ligach wojewódzkich wraca na zaplecze ekstraklasy. W pierwszym meczu podejmie Górnika Łęczna, a pierwszy "szlagier" rozegran pod koniec sierpnia w Katowicach z GKS-em.
1 - Odra Opole - Górnik Łęczna 2017-07-29
2 - Pogoń Siedlce - Odra Opole 2017-08-05
3 - Odra Opole - Miedź Legnica 2017-08-12
4 - Puszcza Niepołomice - Odra Opole 2017-08-19
5 - Odra Opole - Raków Częstochowa 2017-08-23
6 - GKS Katowice - Odra Opole 2017-08-26
7 - Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 2017-09-02
8 - Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2017-09-09
9 - Wigry Suwałki - Odra Opole 2017-09-16
10 - Odra Opole - Stal Mielec 2017-09-23
11 - Chrobry Głogów - Odra Opole 2017-09-30
12 - Odra Opole - Bytovia Bytów 2017-10-07
13 - Stomil Olsztyn - Odra Opole 2017-10-14
14 - Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2017-10-21
15 - Ruch Chorzów - Odra Opole 2017-10-28
16 - Odra Opole - GKS Tychy 2017-11-04
17 - Olimpia Grudziądz - Odra Opole 2017-11-11
18 - Górnik Łęczna - Odra Opole 2017-11-18
19 - Odra Opole - Pogoń Siedlce 2017-11-25
20 - Miedź Legnica - Odra Opole 2018-03-03
21 - Odra Opole - Puszcza Niepołomice 2018-03-10
22 - Raków Częstochowa - Odra Opole 2018-03-17
23 - Odra Opole - GKS Katowice 2018-03-24
24 - Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2018-03-31
25 - Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole 2018-04-07
26 - Odra Opole - Wigry Suwałki 2018-04-14
27 - Stal Mielec - Odra Opole 2018-04-21
28 - Odra Opole - Chrobry Głogów 2018-04-28
29 - Bytovia Bytów - Odra Opole 2018-05-05
30 - Odra Opole - Stomil Olsztyn 2018-05-09
31 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole 2018-05-12
32 - Odra Opole - Ruch Chorzów 2018-05-19
33 - GKS Tychy - Odra Opole 2018-05-26
34 - Odra Opole - Olimpia Grudziądz 2018-06-02