- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - IV liga Tenis stołowy
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe |
Kolejka 1 - 2018-09-21
MGOKSiR Korfantów - MGOK Gorzów Śląski
AZS PWSZ Nysa - MOKSiR Zawadzkie
LUKS Nysa - Lew Głubczyce
OKS Olesno - KTS Kłodnica
MLUKS Bodzanów - Odra II Kąty
GUKS Byczyna - LZS Żywocice
Kolejka 2 - 2018-09-28
LZS Żywocice - MLUKS Bodzanów
Odra II Kąty - OKS Olesno
KTS Kłodnica - LUKS Nysa
Lew Głubczyce - AZS PWSZ Nysa
MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów
MGOK Gorzów Śląski - GUKS Byczyna
OKS Olesno - LZS Żywocice
LUKS Nysa - Odra II Kąty
AZS PWSZ Nysa - KTS Kłodnica
MGOKSiR Korfantów - Lew Głubczyce
MGOK Gorzów Śląski - MOKSiR Zawadzkie
MLUKS Bodzanów - GUKS Byczyna
Kolejka 4 - 2018-10-19
LZS Żywocice - LUKS Nysa
Odra II Kąty - AZS PWSZ Nysa
KTS Kłodnica - MGOKSiR Korfantów
Lew Głubczyce - MGOK Gorzów Śląski
GUKS Byczyna - MOKSiR Zawadzkie
MLUKS Bodzanów - OKS Olesno
Kolejka 5 - 2018-10-26
AZS PWSZ Nysa - LZS Żywocice
MGOKSiR Korfantów - Odra II Kąty
MGOK Gorzów Śląski - KTS Kłodnica
MOKSiR Zawadzkie - Lew Głubczyce
LUKS Nysa - MLUKS Bodzanów
MLUKS Bodzanów - GUKS Byczyna
Kolejka 6 - 2018-11-09
LZS Żywocice - MGOKSiR Korfantów
Odra II Kąty - MGOK Gorzów Śląski
KTS Kłodnica - MOKSiR Zawadzkie
GUKS Byczyna - Lew Głubczyce
MLUKS Bodzanów - AZS PWSZ Nysa
OKS Olesno - LUKS Nysa
Kolejka 7 - 2018-11-14
MGOK Gorzów Śląski - LZS Żywocice
MOKSiR Zawadzkie - Odra II Kąty
Lew Głubczyce - KTS Kłodnica
MGOKSiR Korfantów - MLUKS Bodzanów
AZS PWSZ Nysa - OKS Olesno
LUKS Nysa - GUKS Byczyna
Kolejka 8 - 2018-11-23
LZS Żywocice - MOKSiR Zawadzkie
Odra II Kąty - Lew Głubczyce
GUKS Byczyna - KTS Kłodnica
MLUKS Bodzanów - MGOK Gorzów Śląski
OKS Olesno - MGOKSiR Korfantów
LUKS Nysa - AZS PWSZ Nysa
Kolejka 9 - 2018-11-30
KTS Kłodnica - Odra II Kąty
Lew Głubczyce - LZS Żywocice
MOKSiR Zawadzkie - MLUKS Bodzanów
MGOK Gorzów Śląski - OKS Olesno
MGOKSiR Korfantów - LUKS Nysa
AZS PWSZ Nysa - GUKS Byczyna
Kolejka 10 - 2018-12-07
LZS Żywocice - KTS Kłodnica
GUKS Byczyna - Odra II Kąty
MLUKS Bodzanów - Lew Głubczyce
OKS Olesno - MOKSiR Zawadzkie
LUKS Nysa - MGOK Gorzów Śląski
AZS PWSZ Nysa - MGOKSiR Korfantów
Kolejka 11 - 2018-12-12
Odra II Kąty - LZS Żywocice
KTS Kłodnica - MLUKS Bodzanów
Lew Głubczyce - OKS Olesno
MOKSiR Zawadzkie - LUKS Nysa
MGOK Gorzów Śląski - AZS PWSZ Nysa
MGOKSiR Korfantów - GUKS Byczyna