- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - III liga kobiet Tenis stołowy
Tenis stołowy - III liga kobiet |
Terminarz - III liga kobiet
Kolejka 1 - 2017-09-15
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek Tarnowskie Góry
JKTS II Jastrzębie - JKTS Jastrzębie
Huragan Sosnowiec - KTS Mysłowice
ATS Gliwice - Ruch Pniów
ULKTS Pszczyna - Beskidy Bielsko-Biała
Kolejka 2 - 2017-09-29
JKTS Jastrzębie - ULKTS Pszczyna
Beskidy Bielsko-Biała - KTS Mysłowice
Skarbek II Tarnowskie Góry - Ruch Pniów
JKTS II Jastrzębie - AZS II Częstochowa
ATS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Kolejka 3 - 2017-10-06
ULKTS Pszczyna - Skarbek Tarnowskie Góry
Huragan Sosnowiec - AZS II Częstochowa
Ruch Pniów - JKTS II Jastrzębie
KTS Mysłowice - Skarbek II Tarnowskie Góry
Beskidy Bielsko-Biała - JKTS Jastrzębie
Kolejka 4 - 2017-10-20
Skarbek Tarnowskie Góry - Beskidy Bielsko-Biała
JKTS Jastrzębie - Skarbek II Tarnowskie Góry
JKTS II Jastrzębie - KTS Mysłowice
Ruch Pniów - Huragan Sosnowiec
AZS II Częstochowa - ATS Gliwice
Kolejka 5 - 2017-11-03
Skarbek Tarnowskie Góry - JKTS II Jastrzębie
JKTS Jastrzębie - Huragan Sosnowiec
KTS Mysłowice - ATS Gliwice
AZS II Częstochowa - Ruch Pniów
Skarbek II Tarnowskie Góry - ULKTS Pszczyna
Kolejka 6 - 2017-11-10
Huragan Sosnowiec - Skarbek Tarnowskie Góry
ULKTS Pszczyna - JKTS II Jastrzębie
ATS Gliwice - JKTS Jastrzębie
KTS Mysłowice - AZS II Częstochowa
Beskidy Bielsko-Biała - Skarbek II Tarnowskie Góry
Kolejka 7 - 2017-11-17
ATS Gliwice - Skarbek Tarnowskie Góry
AZS II Częstochowa - JKTS Jastrzębie
Ruch Pniów - KTS Mysłowice
Huragan Sosnowiec - ULKTS Pszczyna
JKTS II Jastrzębie - Beskidy Bielsko-Biała
Kolejka 8 - 2017-12-01
Skarbek Tarnowskie Góry - AZS II Częstochowa
JKTS Jastrzębie - Ruch Pniów
JKTS II Jastrzębie - Skarbek II Tarnowskie Góry
Beskidy Bielsko-Biała - Huragan Sosnowiec
ULKTS Pszczyna - ATS Gliwice
Kolejka 9 - 2017-12-22
Ruch Pniów - Skarbek Tarnowskie Góry
KTS Mysłowice - JKTS Jastrzębie
AZS II Częstochowa - ULKTS Pszczyna
Beskidy Bielsko-Biała - ATS Gliwice
Skarbek II Tarnowskie Góry - Huragan Sosnowiec
Kolejka 10 - 2017-12-29
Skarbek Tarnowskie Góry - KTS Mysłowice
ULKTS Pszczyna - Ruch Pniów
AZS II Częstochowa - Beskidy Bielsko-Biała
ATS Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry
Huragan Sosnowiec - JKTS II Jastrzębie
Kolejka 11 - 2018-01-05
JKTS Jastrzębie - Skarbek Tarnowskie Góry
KTS Mysłowice - ULKTS Pszczyna
Ruch Pniów - Beskidy Bielsko-Biała
Skarbek II Tarnowskie Góry - AZS II Częstochowa
JKTS II Jastrzębie - ATS Gliwice