- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - II liga Tenis stołowy
Tenis stołowy - II liga |
Kolejka 1 - 2018-09-08
Odra Księginice - UKS Olesno
Start Zduńska Wola - Broń Radom
ZKS Zielona Góra - BISTS Bielsko-Biała
Viret Zawiercie - Strzelec Frysztak
PKS II Jarosław - Trefl Zamość
Kolejka 2 - 2018-09-15
UKS Olesno - PKS II Jarosław
Strzelec Frysztak - ZKS Zielona Góra
BISTS Bielsko-Biała - Start Zduńska Wola
Broń Radom - Odra Księginice
Trefl Zamość - Viret Zawiercie
Kolejka 3 - 2018-09-22
UKS Olesno - Broń Radom
Odra Księginice - BISTS Bielsko-Biała
Start Zduńska Wola - Strzelec Frysztak
ZKS Zielona Góra - Trefl Zamość
Viret Zawiercie - PKS II Jarosław
Kolejka 4 - 2018-10-20
Viret Zawiercie - ZKS Zielona Góra
PKS II Jarosław - Broń Radom
Strzelec Frysztak - Odra Księginice
BISTS Bielsko-Biała - UKS Olesno
Trefl Zamość - Start Zduńska Wola
Kolejka 5 - 2018-10-27
Broń Radom - BISTS Bielsko-Biała
UKS Olesno - Strzelec Frysztak
Odra Księginice - Trefl Zamość
Start Zduńska Wola - Viret Zawiercie
ZKS Zielona Góra - PKS II Jarosław
Kolejka 6 - 2018-11-03
ZKS Zielona Góra - Start Zduńska Wola
Viret Zawiercie - Odra Księginice
PKS II Jarosław - BISTS Bielsko-Biała
Strzelec Frysztak - Broń Radom
Trefl Zamość - UKS Olesno
Kolejka 7 - 2018-11-17
BISTS Bielsko-Biała - Strzelec Frysztak
Broń Radom - Trefl Zamość
UKS Olesno - Viret Zawiercie
Odra Księginice - ZKS Zielona Góra
Start Zduńska Wola - PKS II Jarosław
Kolejka 8 - 2018-12-01
Start Zduńska Wola - Odra Księginice
ZKS Zielona Góra - UKS Olesno
Viret Zawiercie - Broń Radom
PKS II Jarosław - Strzelec Frysztak
Trefl Zamość - BISTS Bielsko-Biała
Kolejka 9 - 2018-12-22
Strzelec Frysztak - Trefl Zamość
BISTS Bielsko-Biała - Viret Zawiercie
Broń Radom - ZKS Zielona Góra
UKS Olesno - Start Zduńska Wola
Odra Księginice - PKS II Jarosław