- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Siatkówka
Siatkarz Otmuchów - LZS Głogówek 0-3
wtorek, 14 października 2014 05:36 | Email
SIATKARZ OTMUCHÓW - LZS GŁOGÓWEK 0-3 (-23, -20, -12)Siatkarz: Krzyśków, Tokarczyk (5), Zyzak (3), Grabowski (7), Przybyszewski (7), Wydra (6), Hirkyj, Banach, Juras (1), Olejarski, Paca, Bednarek Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
Strzelce - Juvenia 0-3
poniedziałek, 13 października 2014 12:20 | Email
UKS STRZELCE - JUVENIA GŁUCHOŁAZY 0-3 (-19, -13, -15)Strzelce: Ratajczak, Pachliński, Tkacz, Jankowski, Kraśniewski, Sobieraj, Hadrian, Szczepański, Antczak Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Stal Nysa - Bałtyk Szczecin 3-0
niedziela, 12 października 2014 20:49 | Email
STAL NYSA - MORZE BAŁTYK SZCZECIN 3-0 (20, 21, 19)Stal: Szczurek, Nożewski, Kalembka, D. Bułkowski, Długosz, Piotrowski, Biniek, Dzikowicz, Biernat, Ziółkowski Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Juvenia Głuchołazy - AZS Opole 3-2
poniedziałek, 06 października 2014 13:28 | Email
JUVENIA GŁUCHOŁAZY - AZS OPOLE 3-2 (19, -18, -15, 23, 11)Juvenia: Malina, Olejniczak, Pajda, Dobrzański, Mazur, Wilga, Pilichowski, Biniek, Wastrak Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Victoria Wałbrzych - Stal Nysa 2-3
niedziela, 05 października 2014 11:39 | Email
VICTORIA WAŁBRZYCH - STAL NYSA 2-3 (-20, 21, -18, 22, -13)Victoria: Fijałek, Olczyk, Krulicki, Piórkowski, Kaczmarek, Karpiewski, Mihułka, Zieliński, Filipiak, Olszewski, Krzywiecki, Kamiński Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Terminarz - III liga siatkówki kobiet
piątek, 08 sierpnia 2014 11:50 | Email
Terminarz - III liga siatkówki kobiet Kolejka 1 Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Terminarz - III liga siatkówki gr.5
piątek, 08 sierpnia 2014 11:39 | Email
Terminarz - III liga siatkówki gr.5 Kolejka 1 Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|