- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Siatkówka
Gliwice - Opole 3-0
niedziela, 23 października 2016 10:04 | Email
AZS GLIWICE - AZS OPOLE 3-0 (27, 23, 19)Gliwice: Stachowicz, Stojek, Gaprindaszwili, Szczepańska, Grzechnik, Szapował, Bąkowska, Forma, WysockaOpole: Leżenkina, Dydak, Pytel, Michalkiewicz, Włodarczyk, Myjak, Michalak, Duda, Mazur, Zuzel Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
Stal Nysa - Victoria Wałbrzych 3-2
niedziela, 02 października 2016 18:59 | Email
STAL NYSA - VICTORIA WAŁBRZYCH 3-2 (20, -21, -15, 20, 19)Stal: Woroniecki, Goss, Bułkowski, Olczyk, Łuka, Nożewski, Dzikowicz, Owczarz, Makowski, Kwiecień, Lubaczewski, SzymeczkoVictoria: Magnuszewski, Frąc, Pietkiewicz, Borris, Plizga, Schamlewski, Obrębski, Durski, Zieliński, Szydłowski, Napiórkowski Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Jastrzębie - AZS Olsztyn 3-2
niedziela, 02 października 2016 10:27 | Email
JASTRZĘBIE - AZS OLSZTYN 3-2 (19, -23, -22, 27, 7)Jastrzębie: Muzaj, Kosok, Boruch, DeRocco, Kampa, Oliva, Popiwczak, Strzeżek, Touzinsky, Sobala, BachmatiukOlsztyn: Hadrava, Pliński, Zniszczoł, Woicki, Śliwka, Włodarczyk, Żurek, Boswinkel, Buchowski Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Morze Bałtyk - ZAKSA Kędzierzyn 0-3
niedziela, 02 października 2016 10:24 | Email
MORZE BAŁTYK SZCZECIN - ZAKSA KĘDZIERZYN 0-3 (-15, -11,-22)Morze Bałtyk: Kluth, Borovnajk, Bratoew, Perłowski, Ruciak, Cedzyński, Mihułka, Wołosz, Sladecek, Wika, MurekZAKSA: Konarski, Buszek, Wiśniewski, Bieniek, Deroo, Toniutti, Zatorski, Semeniuk Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Terminarz II liga siatkówki
piątek, 02 września 2016 10:27 | Email
Terminarz II ligi siatkówki Kolejka 1 - 1 X Kolejka 2 - 8 X
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Terminarz II liga siatkówki kobiet
piątek, 02 września 2016 10:23 | Email
Terminarz II ligi siatkówki kobiet: Kolejka 1 - 1X Kolejka 2 - 8 X Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Terminarz III liga siatkówki gr. 5
piątek, 02 września 2016 10:14 | Email
Terminarz III ligi siatkówki gr. 5 Kolejka 1 - 24 IX Kolejka 2 - 1 X
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|