Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 15 | |
---|---|
Zgoda Ruda Śl. - Victoria Świebodzice |
(cz) 19:00 |
Kolejka 17 | |
37-24 |
|
28-31 |
|
35-40 |
|
Kolejka 18 | |
SPR Olkusz - Start Pietrowice |
(cz) 18:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
13 | 36 | 454 | - | 361 |
2. |
><
Start Pietrowice
|
13 | 23 | 368 | - | 344 |
3. |
><
Victoria Świebodzice
|
12 | 21 | 351 | - | 334 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
12 | 18 | 358 | - | 354 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
LZS Kotórz - Małapanew Ozimek | 2-1 |
Sokół Bierdzany - LZS Rożnów | 6-1 |
Hetman Byczyna - Wilki Gana | 1-6 |
Zgoda Repty - Rozbark Bytom | 3-1 |
Tęcza Zendek - Przyszłość Nowe Chechło | 0-2 |
LKS II Żyglin - Orzeł Brzeziny Śl. | 2-1 |
Gwarek Zabrze - GKS Tychy | 4-2 |
Victoria Częstochowa - Ruch Radzionków | 5-1 |
Polonia II Prószków - LZS Chrzelice | 6-1 |
Fortuna Głogówek - Polonia II Nysa | 3-1 |
LZS Ligota Oleska - LZS Polanowice | 0-1 |
LZS Przechód - LZS Dziewiętlice | 8-0 |
KS Skarbimierz - Polonia Prószków | 7-1 |
Wicher Wilchwy - Rymer Rybnik | 4-1 |
UKS II Bronów - Wilamowiczanka Wilamowice | 2-3 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów | 30-31 |
FC Heidenheim - FSV Mainz | 1-1 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 04 maja 2024 21:54
ZGODA RUDA ŚL. - SPR OLKUSZ 35-40 (16-18)
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka ZimowskaSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Antonina Bigaj, Patrycja CierpioŁ, Weronika KazirÓd, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Marzena Noga, Agata Nowak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia Woszczek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 01 maja 2024 10:10
START PIETROWICE - GMINA II KOBIERZYCE 28-31 (15-13)
Start Pietrowice: Zuzanna Mikosz (6), Joanna Danysz (5), Karolina Jaworska (4), Alicja Skotnicka (4), Nikola Cygan (3), Sandra Matusik (2), Martyna PoŁednik (2), Magdalena Mynarek (1), Agata PodsiadŁo (1), Martyna Borkowska, Kamila Czapla, Magda StĘpieŃ, Emilia SzymaŃska, Ewelina Wojciechowska, Natalia WyŻga, Judyta OpiŁkaGmina II Kobierzyce: Justyna PaweŁek (10), Magdalena LeŚniak (6), Marlena Bej (5), Nikola Wronkowska (4), Agnieszka SiekaŃska (2), Grażyna Janczak (1), Karolina Janecka (1), Oliwia Kluj (1), Kalina SmoleŃ (1), Zofia Brzoza, Natalia Kiepura, Natalia MaĆkowiak, Magdalena Dobrzyniecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 28 kwietnia 2024 10:29
SPR OLKUSZ - ŚLĄSK WROCŁAW 35-27 (19-11)
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Antonina Bigaj, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Agata Nowak, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia WoszczekŚląsk Wrocław: Yaroslava Afanasyeva, Agata Alwin, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Martyna Michalak, Zuzanna Mogilska, Alicja Pytel, Aniela Rogala, Agata Stokowiecka, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 28 kwietnia 2024 00:16
VICTORIA ŚWIEBODZICE - START PIETROWICE 30-30 ► (14-15)
Karne: 2-4
Victoria Świebodzice: Justyna Adamczewska, Patrycja Barna, Elżbieta Chlebowska, Lena Kalafut, Dagmara KoŁodziej, Gabriela LeŚniaŃska, Marta Lewalska, Natalia ŁasiŃska, Wiktoria Nadrowska, Natalia Nowak, Hanna PaczyŃska, Martyna Szczepanik, Marika Szulc, Natalia WĄs, Julia WlazŁoStart Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Sandra Matusik, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Magda StĘpieŃ, Emilia SzymaŃska, Natalia WyŻga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
piątek, 26 kwietnia 2024 08:19
OTMĘT KRAPKOWICE - VICTORIA ŚWIEBODZICE 23-29 (7-16)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejVictoria Świebodzice: Justyna Adamczewska, Patrycja Barna, Valeriia Beliak, Elżbieta Chlebowska, Lena Kalafut, Gabriela LeŚniaŃska, Marta Lewalska, Natalia ŁasiŃska, Wiktoria Nadrowska, Natalia Nowak, Hanna PaczyŃska, Martyna Szczepanik, Marika Szulc, Natalia WĄs, Julia WlazŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 24 kwietnia 2024 06:10
ŚLĄSK WROCŁAW - GMINA II KOBIERZYCE 31-33 (17-15)
Śląsk Wrocław: Yaroslava Afanasyeva, Helena DrochliŃska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Martyna Michalak, Zuzanna Mogilska, Alicja Pytel, Aniela Rogala, Agata Stokowiecka, Julia Szewczyk, Oliwia Toman, Anita ZiajkaGmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Magdalena Dobrzyniecka, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Nikola Wronkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 24 kwietnia 2024 06:10
GRUNWALD RUDA ŚL. - SPR OLKUSZ 28-30 (12-13)
Grunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Katarzyna Gryszka, Aleksandra Janysek, Daria Justka, Sara Konieczny, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Michalina Macha, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Zuzanna RÓŻycka, Laura SzczepanikSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Agata Nowak, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Oliwia Woszczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 20 kwietnia 2024 10:20
OTMĘT KRAPKOWICE - GRUNWALD RUDA ŚL. 26-32 (14-15)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Maria Matuszek, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejGrunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Katarzyna Gryszka, Maria Jarek, Daria Justka, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Michalina Macha, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Laura Szczepanik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 14 kwietnia 2024 11:06
START PIETROWICE - ZGODA RUDA ŚL. 32-25 (18-15)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Sandra Matusik, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Magda StĘpieŃ, Emilia SzymaŃska, Ewelina Wojciechowska, Natalia WyŻgaZgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 14 kwietnia 2024 01:24
ŚLĄSK WROCŁAW - OTMĘT KRAPKOWICE 37-24 (21-9)
Śląsk Wrocław: Yaroslava Afanasyeva, Agata Alwin, Helena DrochliŃska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Martyna Michalak, Zuzanna Mogilska, Alicja Pytel, Aniela Rogala, Agata Stokowiecka, Julia Szewczyk, Oliwia TomanOtmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina Tiuchtiej
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 27 marca 2024 12:43
VICTORIA ŚWIEBODZICE - ŚLĄSK WROCŁAW 27-31 (14-15)
Victoria Świebodzice: Gabriela LeŚniaŃska (9), Martyna Szczepanik (6), Justyna Adamczewska (4), Patrycja Barna (4), Lena Kalafut (1), Natalia ŁasiŃska (1), Hanna PaczyŃska (1), Julia WlazŁo (1), Elżbieta Chlebowska, Dagmara KoŁodziej, Marta Lewalska, Natalia Nowak, Marika Szulc, Valeriia Beliak, Wiktoria NadrowskaŚląsk Wrocław: Karolina ŁuszczyŃska (8), Agata Alwin (6), Magdalena FryŚna (4), Zuzanna Mogilska (4), Agata Stokowiecka (3), Martyna Michalak (2), Anita Ziajka (2), Marika Klimaszewska (1), Alicja Pytel (1), Dominika Glabik, Patrycja Margiel, Klaudia Kruk, Julia Szewczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 27 marca 2024 12:43
GMINA II KOBIERZYCE - GRUNWALD RUDA ŚL. 36-25 (20-17)
Gmina II Kobierzyce: Justyna PaweŁek (9), Nikola Wronkowska (9), Magdalena LeŚniak (7), Marlena Bej (4), Karolina Janecka (2), Agnieszka SiekaŃska (2), Grażyna Janczak (1), Oliwia Kluj (1), Jolanta Starczewska (1), Zofia Brzoza, Natalia Kiepura, Natalia MaĆkowiak, Kalina SmoleŃGrunwald Ruda Śl.: Monika MigaŁa (6), Laura Szczepanik (4), Agnieszka Benducka (3), Paulina Łuczyk (3), Julia PawŁowska (3), Oliwia Piernikarczyk (3), Weronika Chrobak (1), Katarzyna Gryszka (1), Agnieszka Pawlak (1), Aleksandra Janysek, Maria Jarek, Daria Justka, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Weronika Malinowska, Julia Duc
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 16