Login
Najpopularniejsze
- Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1-0
- Małapanew Ozimek - LZS Bogacica 3-4
- Stobrawa Ligota Dolna - Unia Kolonowskie 4-6
- Odra Opole - Znicz Pruszków 2-0
- Arka Gdynia - GKS Katowice 0-1
- Śląsk Łubniany - LZS Kępa 2-3
- ŁKS II Łódź - GKS Jastrzębie 0-3
- Czarni Otmuchów - LZS Raszowa 9-0
- Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice 1-0
- GKS Tychy - Górnik Łęczna 0-1
Top kluby
Oderka Opole - 7450
Stal Zawadzkie - 2561
Victoria Chrościce - 1805
Borussia Dortmund - 1652
Odra Koźle - 1433
Hertha Berlin - 1354
Unia Kolonowskie - 1305
Małapanew Ozimek - 1256
Beskidy Bielsko-Biała - 1030
Anglia - 990
Najnowsze terminarze
-
II liga śląska (Pd) (Piłka nożna) -
II liga śląska (Pn) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (2) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (6) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (5) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (4) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (1) (Piłka nożna) -
Baraż o Klasę A (3) (Piłka nożna) -
I liga śląska (V liga) (Piłka nożna) -
Baraż o utrzymanie w klasie W (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
* Sokół Niemodlin *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Wisła Płock - Gwardia Opole 33-18
sobota, 09 kwietnia 2022 19:42 | Email
WISŁA PŁOCK - GWARDIA OPOLE 33-18 (16-9)Wisła Płock: Jan Jurecic (10), Zoltan Szita (5), Mikołaj CzapliŃski (3), Sergei Kosorotov (3), Lovro MihiĆ (3), Abel Serdio (3), David Fernandez (2), Michał Daszek (1), Tin Lucin (1), Leon Susnja (1), Dmitrii Zhitnikov (1), Marek DaĆko, Niko Mindeghia , Mirsad TerziĆ, Krystian Witkowski, Adam MorawskiGwardia Opole: Patryk Mauer (5), Mateusz Jankowski (2), Eduard Klimenko (2), Michał Milewski (2), Marek Monczka (2), Mateusz Morawski (2), Maciej Zarzycki (2), Fabian Sosna (1), Jakub AŁaj, Maciej Fabianowicz, Jan KlimkÓw, Mateusz Lellek, Adam Malcher, Michał ScisŁowicz, Aleksei Solovev , Filip Stefani Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz