Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- Polonia Nysa - Polonia Karłowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7431
Stal Zawadzkie - 2545
Victoria Chrościce - 1789
Borussia Dortmund - 1639
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1344
Unia Kolonowskie - 1294
Małapanew Ozimek - 1246
Beskidy Bielsko-Biała - 1020
Anglia - 981
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka ręczna - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Ostrovia Ostrów 26-30
sobota, 10 grudnia 2022 10:14 | Email
PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - OSTROVIA OSTRÓW 26-30 (15-12)Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Swat (7), Marcin Matyjasik (6), Paweł Kowalski (3), Marcin Szopa (3), Adam PaczeŚny (2), Filip Surosz (2), Antoni Doniecki (1), Kamil MosioŁek (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Damian Chmurski, Marcel Filipowicz, Krystian Krajewski, Kacper Ligarzewski, Roman PoŽarek, Eryk PstrĄg, Artur KotOstrovia Ostrów: Kamil Adamski (9), Artur Klopsteg (5), Patryk Marciniak (5), Marek Szpera (2), Bartłomiej Tomczak (2), Filip Wadowski (2), Ksawery Gajek (1), Mikołaj Krekora (1), Krzysztof Misiejuk (1), Mikołaj Przybylski (1), Mateusz Wojciechowski (1), Dawid Balcerek, Mikołaj Szych, Jakub Zimny, Jakub Przybylski, Przemysław Urbaniak Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||||||||||
|
Dodaj komentarz