Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Opole (gr. 3) (2021/2022)
Puchar Opole (gr. 3) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Polonia Karłowice | 4 | 12 | 21 | - | 5 |
2. | LZS Grudzice | 4 | 7 | 18 | - | 14 |
3. | LZS Kępa | 3 | 6 | 13 | - | 6 |
4. | Unia Raszowa | 3 | 6 | 11 | - | 8 |
5. | LZS Kotórz | 2 | 3 | 5 | - | 5 |
6. | LZS Grodziec | 2 | 3 | 4 | - | 7 |
7. | LZS Chrząszczyce | 2 | 3 | 5 | - | 9 |
8. | Wiking Opole | 1 | 1 | 3 | - | 3 |
9. | Piast Opole | 1 | 0 | 2 | - | 3 |
10. | LKS Chmielowice | 1 | 0 | 1 | - | 2 |
11. | Groszmal Opole | 1 | 0 | 0 | - | 1 |
12. | LZS Sławice | 1 | 0 | 2 | - | 4 |
13. | LZS Kup | 1 | 0 | 1 | - | 3 |
14. | LZS Stare Budkowice | 1 | 0 | 0 | - | 7 |
15. | LZS Zawada gm. Turawa | 1 | 0 | 1 | - | 10 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Kup - LZS Kotórz | 1-3 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Zawada gm. Turawa - Polonia Karłowice | 1-10 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Stare Budkowice - LZS Kępa | 0-7 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Grodziec - Piast Opole | 3-2 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | Groszmal Opole - Unia Raszowa | 0-1 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Grudzice - Wiking Opole | 3-3 |
2021-11-11 - 13:00 | 1 | LZS Chrząszczyce - LKS Chmielowice | 2-1 |
2021-11-20 - 13:00 | 2 | LZS Kotórz - Polonia Karłowice | 2-4 |
2021-11-20 - 13:00 | 2 | LZS Kępa - LZS Sławice | 4-2 |
2021-11-21 - 13:00 | 2 | LZS Grodziec - Unia Raszowa | 1-5 |
2021-11-21 - 13:00 | 2 | LZS Grudzice - LZS Chrząszczyce | 8-3 |
2022-04-16 - 13:00 | 3 | Polonia Karłowice - LZS Kępa | 4-2 |
2022-04-16 - 13:00 | 3 | LZS Grudzice - Unia Raszowa | 7-5 |
2022-06-16 - 15:00 | 4 | LZS Grudzice - Polonia Karłowice | 0-3 |