Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Juniorzy III liga Opole 2 (2018/2019)
Juniorzy III liga Opole 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fortuna Głogówek | 12 | 31 | 72 | - | 9 |
2. | Victoria Żyrowa | 12 | 30 | 61 | - | 24 |
3. | LZS Ligota Bialska | 12 | 20 | 37 | - | 31 |
4. | Rolnik Biedrzychowice | 12 | 14 | 26 | - | 42 |
5. | LZS Racławiczki | 12 | 12 | 31 | - | 42 |
6. | LZS Walce | 12 | 10 | 23 | - | 29 |
7. | LZS Kotlarnia | 12 | 6 | 15 | - | 88 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2018-09-01 - 11:00 | 1 | Victoria Żyrowa - Fortuna Głogówek | 3-2 |
2018-09-02 - 11:00 | 1 | LZS Kotlarnia - LZS Walce | 1-13 |
2018-09-02 - 11:00 | 1 | LZS Racławiczki - Rolnik Biedrzychowice | 4-6 |
2018-09-09 - 11:00 | 2 | LZS Walce - Fortuna Głogówek | 0-3 v.o. |
2018-09-09 - 11:00 | 2 | LZS Ligota Bialska - LZS Racławiczki | 3-1 |
2018-09-09 - 14:00 | 2 | Rolnik Biedrzychowice - Victoria Żyrowa | 0-6 |
2018-09-15 - 11:00 | 3 | LZS Racławiczki - LZS Kotlarnia | 12-0 |
2018-09-15 - 11:00 | 3 | Victoria Żyrowa - LZS Ligota Bialska | 5-0 |
2018-09-16 - 11:00 | 3 | Fortuna Głogówek - Rolnik Biedrzychowice | 6-1 |
2018-09-23 - 11:00 | 4 | LZS Ligota Bialska - Fortuna Głogówek | 2-2 |
2018-09-23 - 11:00 | 4 | LZS Walce - Rolnik Biedrzychowice | 2-2 |
2018-09-23 - 11:00 | 4 | LZS Kotlarnia - Victoria Żyrowa | 1-6 |
2018-09-29 - 11:00 | 5 | LZS Racławiczki - LZS Walce | 0-3 |
2018-09-29 - 11:00 | 5 | Fortuna Głogówek - LZS Kotlarnia | 15-0 |
2018-09-30 - 14:00 | 5 | Rolnik Biedrzychowice - LZS Ligota Bialska | 3-2 |
2018-10-06 - 11:00 | 6 | LZS Racławiczki - Victoria Żyrowa | 3-5 |
2018-10-07 - 11:00 | 6 | LZS Walce - LZS Ligota Bialska | 3-1 |
2018-10-07 - 11:00 | 6 | LZS Kotlarnia - Rolnik Biedrzychowice | 1-5 |
2018-10-13 - 11:00 | 7 | Victoria Żyrowa - LZS Walce | 4-2 |
2018-10-14 - 11:00 | 7 | Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki | 5-2 |
2018-10-14 - 11:00 | 7 | LZS Ligota Bialska - LZS Kotlarnia | 6-0 |
2019-04-07 - 11:00 | 8 | Fortuna Głogówek - Victoria Żyrowa | 10-0 v.o. |
2019-04-07 - 11:00 | 8 | Rolnik Biedrzychowice - LZS Racławiczki | 1-2 |
2019-04-07 - 11:00 | 8 | LZS Walce - LZS Kotlarnia | 0-3 v.o. |
2019-04-13 - 11:00 | 9 | LZS Racławiczki - LZS Ligota Bialska | 2-3 |
2019-04-14 - 10:00 | 9 | Victoria Żyrowa - Rolnik Biedrzychowice | 10-1 |
2019-04-14 - 11:00 | 9 | Fortuna Głogówek - LZS Walce | 3-0 v.o. |
2019-04-28 - 11:00 | 10 | LZS Ligota Bialska - Victoria Żyrowa | 3-2 |
2019-04-28 - 11:00 | 10 | LZS Kotlarnia - LZS Racławiczki | 1-2 |
2019-04-28 - 16:00 | 10 | Rolnik Biedrzychowice - Fortuna Głogówek | 0-3 |
2019-05-05 - 11:00 | 11 | Victoria Żyrowa - LZS Kotlarnia | 12-2 |
2019-05-05 - 11:00 | 11 | Fortuna Głogówek - LZS Ligota Bialska | 8-0 |
2019-05-05 - 11:00 | 11 | Rolnik Biedrzychowice - LZS Walce | 3-0 v.o. |
2019-05-12 - 11:00 | 12 | LZS Ligota Bialska - Rolnik Biedrzychowice | 3-3 |
2019-05-12 - 11:00 | 12 | LZS Kotlarnia - Fortuna Głogówek | 1-5 |
2019-05-12 - 11:00 | 12 | LZS Walce - LZS Racławiczki | 0-3 v.o. |
2019-05-19 - 11:00 | 13 | Victoria Żyrowa - LZS Racławiczki | 5-0 |
2019-05-19 - 11:00 | 13 | Rolnik Biedrzychowice - LZS Kotlarnia | 1-3 |
2019-05-19 - 11:00 | 13 | LZS Ligota Bialska - LZS Walce | 3-0 v.o. |
2019-05-26 - 11:00 | 14 | LZS Kotlarnia - LZS Ligota Bialska | 2-11 |
2019-05-26 - 11:00 | 14 | LZS Racławiczki - Fortuna Głogówek | 0-10 |
2019-05-26 - 11:00 | 14 | LZS Walce - Victoria Żyrowa | 0-3 v.o. |