Login
Najpopularniejsze
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- KS Twardawa - LZS Racławiczki 1-0
- LKS Goczałkowice - Stilon Gorzów Wlkp. 1-2
- Polonia Warszawa - GKS Katowice 1-2
- Stal Brzeg - LZS Bogacica 1-0
- Pogoń Prudnik - Ruch Zdzieszowice 0-4
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Orliki Kędzierzyn 2 (2010/2011)
Orliki Kędzierzyn 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MKS Strzelce Op. | 12 | 36 | 51 | - | 3 |
2. | Odra Koźle | 12 | 19 | 26 | - | 21 |
3. | KS Sławięcice | 12 | 16 | 21 | - | 24 |
4. | Naprzód Długomiłowice | 12 | 0 | 6 | - | 56 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | Odra Koźle - KS Sławięcice | 3-4 |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | MKS Strzelce Op. - Naprzód Długomiłowice | 6-0 |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | KS Sławięcice - Naprzód Długomiłowice | 3-1 |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | Odra Koźle - MKS Strzelce Op. | 0-1 |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | MKS Strzelce Op. - KS Sławięcice | 1-0 |
2010-09-18 - 00:00 | 1 | Naprzód Długomiłowice - Odra Koźle | 1-2 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | Naprzód Długomiłowice - Odra Koźle | 0-3 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | MKS Strzelce Op. - KS Sławięcice | 3-0 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | Odra Koźle - MKS Strzelce Op. | 0-2 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | KS Sławięcice - Naprzód Długomiłowice | 5-1 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | MKS Strzelce Op. - Naprzód Długomiłowice | 6-0 |
2010-09-25 - 00:00 | 2 | Odra Koźle - KS Sławięcice | 2-1 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | Naprzód Długomiłowice - Odra Koźle | 1-3 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | MKS Strzelce Op. - KS Sławięcice | 5-0 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | Odra Koźle - MKS Strzelce Op. | 1-4 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | KS Sławięcice - Naprzód Długomiłowice | 2-0 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | MKS Strzelce Op. - Naprzód Długomiłowice | 7-1 |
2010-10-09 - 00:00 | 3 | Odra Koźle - KS Sławięcice | 3-0 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | Odra Koźle - KS Sławięcice | 1-1 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | MKS Strzelce Op. - Naprzód Długomiłowice | 7-0 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | KS Sławięcice - Naprzód Długomiłowice | 4-0 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | Odra Koźle - MKS Strzelce Op. | 0-5 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | MKS Strzelce Op. - KS Sławięcice | 4-1 |
2010-10-02 - 00:00 | 4 | Naprzód Długomiłowice - Odra Koźle | 1-8 |