Kolejka 9 | |
---|---|
LZS Kuniów - Hetman Byczyna |
1-2 |
LZS Ligota Oleska - Motor Praszka |
1-5 |
Jakub Proślice - AP Namysłów |
2-4 |
MKS II Kluczbork - LZS Żytniów |
- |
LZS Kujakowice - LZS Bogacica |
(wt) 17:00 |
LZS Chocianowice - Budowlani Strojec |
(śr) 17:00 |
Trampkarze IV liga 1 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Motor Praszka
|
9 | 27 | 69 | - | 15 |
2. |
><
AP Namysłów
|
9 | 24 | 70 | - | 20 |
3. |
><
MKS II Kluczbork
|
8 | 18 | 45 | - | 17 |
4. |
><
Hetman Byczyna
|
9 | 18 | 24 | - | 11 |
5. |
><
LZS Kuniów
|
9 | 16 | 43 | - | 20 |
6. |
><
LZS Chocianowice
|
8 | 13 | 29 | - | 17 |
7. |
><
Budowlani Strojec
|
8 | 13 | 27 | - | 28 |
8. |
><
LZS Bogacica
|
8 | 9 | 26 | - | 22 |
9. |
><
LZS Ligota Oleska
|
9 | 7 | 24 | - | 39 |
10. |
><
LZS Kujakowice
|
8 | 3 | 11 | - | 63 |
11. |
><
LZS Żytniów
|
8 | 1 | 10 | - | 69 |
12. |
><
Jakub Proślice
|
9 | 1 | 20 | - | 77 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 7 | |
---|---|
SKS Grodków - LZS Ścinawa Nyska |
3-3 |
Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice |
- |
LZS Starowice - LZS Domaszkowice |
4-3 |
Czarni Otmuchów - Atom Grądy |
(śr) 18:00 |
Trampkarze IV liga 2 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Jedynka Niemodlin
|
5 | 15 | 51 | - | 5 |
2. |
><
LZS Starowice
|
6 | 15 | 25 | - | 12 |
3. |
><
SKS Grodków
|
6 | 11 | 12 | - | 16 |
4. |
><
Podzamcze Nysa
|
5 | 7 | 14 | - | 13 |
5. |
><
LZS Ścinawa Nyska
|
7 | 7 | 17 | - | 25 |
6. |
><
Czarni Otmuchów
|
4 | 3 | 11 | - | 15 |
7. |
><
Atom Grądy
|
4 | 3 | 8 | - | 26 |
8. |
><
LKS Goświnowice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 |
9. |
><
LZS Domaszkowice
|
5 | 0 | 9 | - | 35 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 5 | |
---|---|
UKS Brzeg - UKS Opole |
(cz) 17:30 |
Kolejka 7 | |
Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka |
5-4 |
UKS AP Eight Opole - UKS Brzeg |
3-7 |
Olimpia Lewin Brzeski - UKS Opole |
9-1 |
GKS Komprachcice - LZS Grudzice |
(wt) 17:30 |
TOR Dobrzeń - ULKS Chrościna |
(śr) 18:00 |
Trampkarze IV liga 3 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
TOR Dobrzeń
|
6 | 18 | 55 | - | 4 |
2. |
><
UKS Brzeg
|
6 | 16 | 40 | - | 17 |
3. |
><
Olimpia Lewin Brzeski
|
7 | 14 | 50 | - | 14 |
4. |
><
ULKS Chrościna
|
6 | 9 | 23 | - | 28 |
5. |
><
UKS Opole
|
6 | 9 | 25 | - | 41 |
6. |
><
UKS AP Eight Opole
|
7 | 9 | 20 | - | 26 |
7. |
><
Pogoń Łosiów
|
7 | 7 | 30 | - | 32 |
8. |
><
Orzeł Olszanka
|
7 | 6 | 22 | - | 33 |
9. |
><
LZS Grudzice
|
6 | 6 | 10 | - | 24 |
10. |
><
GKS Komprachcice
|
6 | 0 | 4 | - | 60 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 7 | |
---|---|
LZS Kadłub - Start Dobrodzień |
9-4 |
UKS Turawa - Stal Zawadzkie |
1-3 |
Pogoń Pludry - Jedność Rozmierka |
1-4 |
LZS Chrząstowice - Źródło Krośnica |
- |
Trampkarze IV liga 4 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LZS Chrząstowice
|
6 | 16 | 31 | - | 6 |
2. |
><
Stal Zawadzkie
|
6 | 15 | 33 | - | 11 |
3. |
><
Źródło Krośnica
|
5 | 13 | 34 | - | 11 |
4. |
><
UKS Turawa
|
7 | 10 | 15 | - | 14 |
5. |
><
LZS Kadłub
|
6 | 9 | 41 | - | 24 |
6. |
><
Jedność Rozmierka
|
6 | 8 | 15 | - | 16 |
7. |
><
Start Dobrodzień
|
6 | 7 | 18 | - | 27 |
8. |
><
Młodzik Strzelce Op.
|
6 | 0 | 12 | - | 43 |
9. |
><
Pogoń Pludry
|
6 | 0 | 5 | - | 52 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 6 | |
---|---|
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Racławiczki |
(śr) 18:00 |
Kolejka 7 | |
Unia Krapkowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice |
4-1 |
MKS II Gogolin - LZS Walce |
- |
LZS Racławiczki - Unia II Krapkowice |
- |
LZS Raszowa - Orzeł Źlinice |
3-8 |
Fortuna Głogówek - LZS Przywory |
(wt) 18:00 |
Trampkarze IV liga 5 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Fortuna Głogówek
|
5 | 13 | 37 | - | 4 |
2. |
><
Unia Krapkowice
|
6 | 11 | 26 | - | 9 |
3. |
><
LZS Przywory
|
4 | 10 | 20 | - | 2 |
4. |
><
Orzeł Źlinice
|
5 | 8 | 14 | - | 10 |
5. |
><
LZS Raszowa
|
6 | 6 | 13 | - | 39 |
6. |
><
LZS Racławiczki
|
5 | 4 | 10 | - | 19 |
7. |
><
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
|
4 | 3 | 5 | - | 12 |
8. |
><
LZS Walce
|
5 | 1 | 3 | - | 33 |
9. |
><
MKS II Gogolin
|
0 | 0 | 0 | - | 0 |
><
Unia II Krapkowice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 | |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 7 | |
---|---|
LZS Ujazd - Football Academy Kędzierzyn |
4-1 |
Śląsk Reńska Wieś - Włókniarz Kietrz |
4-2 |
Odra Koźle - Polonia Głubczyce |
14-0 |
LZS Lisięcice - LUKS SP Ujazd |
0-26 |
AP Kędzierzyn - Cukrownik Baborów |
- |
Trampkarze IV liga 6 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LUKS SP Ujazd
|
7 | 18 | 48 | - | 16 |
2. |
><
Football Academy Kędzierzyn
|
7 | 18 | 37 | - | 13 |
3. |
><
Śląsk Reńska Wieś
|
7 | 16 | 65 | - | 11 |
4. |
><
Włókniarz Kietrz
|
7 | 15 | 27 | - | 15 |
5. |
><
LZS Ujazd
|
7 | 12 | 46 | - | 25 |
6. |
><
Odra Koźle
|
7 | 10 | 42 | - | 19 |
7. |
><
Polonia Głubczyce
|
7 | 6 | 27 | - | 40 |
8. |
><
Cukrownik Baborów
|
6 | 3 | 29 | - | 27 |
9. |
><
AP Kędzierzyn
|
6 | 3 | 10 | - | 32 |
10. |
><
LZS Lisięcice
|
7 | 0 | 1 | - | 134 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2023-09-09
AP Namysłów - Motor Praszka
Hetman Byczyna - LZS Żytniów
LZS Kuniów - LZS Bogacica
LZS Ligota Oleska - Budowlani Strojec
LZS Chocianowice - Start II Namysłów
Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Chocianowice - LZS Ligota Oleska
Budowlani Strojec - LZS Kuniów
LZS Bogacica - Hetman Byczyna
LZS Żytniów - AP Namysłów
Start II Namysłów - Motor Praszka
Kolejka 1 - 2023-09-09
LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
Orzeł Źlinice - LZS Leśnica
LZS Raszowa - LZS Przywory
Unia Krapkowice - MKS II Gogolin
LZS Racławiczki - Fortuna Głogówek
Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Racławiczki - Unia Krapkowice
MKS II Gogolin - LZS Raszowa
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
LZS Leśnica - LZS Walce
Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
Kolejka 1 - 2023-09-02
Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica
Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie
pauza - LZS Kotórz
LZS Kadłub - Unia Kolonowskie
Piast II Strzelce Op. - Pogoń Pludry
UKS Turawa - Młodzik Strzelce Op.
Kolejka 2 - 2023-09-09
UKS Turawa - Piast II Strzelce Op.
Pogoń Pludry - LZS Kadłub
Unia Kolonowskie - pauza
LZS Kotórz - Start Dobrodzień
Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka
Młodzik Strzelce Op. - Źródło Krośnica
Kolejka 1 - 2023-09-02
pauza - Orzeł Olszanka
LZS Grudzice - ULKS Chrościna
LZS Żłobizna - UKS Brzeg
GKS Komprachcice - Jedynka Niemodlin
Pogoń Łosiów - Olimpia Lewin Brzeski
TOR Dobrzeń - UKS Opole
Kolejka 2 - 2023-09-09
TOR Dobrzeń - Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Komprachcice
Jedynka Niemodlin - LZS Żłobizna
UKS Brzeg - LZS Grudzice
ULKS Chrościna - pauza
UKS Opole - Orzeł Olszanka
Kolejka 1 - 2023-09-09
Orlik Prudnik - LKS Goświnowice
LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy
SKS Grodków - LZS Domaszkowice
Podzamcze Nysa - Polonia Pogórze
Sparta Paczków - LZS Starowice
Kolejka 2 - 2023-09-16
Sparta Paczków - Podzamcze Nysa
Polonia Pogórze - SKS Grodków
LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska
Atom Grądy - Orlik Prudnik
LZS Starowice - LKS Goświnowice
- LZS Kotórz - LZS Bogacica 11-3
- MKS II Gogolin - LZS Wrzoski 3-2
- Śląsk II Łubniany - Hetman Byczyna 8-1
- Football Academy Kędzierzyn - Orlik Prudnik 3-0
- Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Victoria Żyrowa 1-2
- Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska 5-11
- LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki 0-4
- Chemik II Kędzierzyn - LZS Ujazd 1-0
- Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas 13-0
- UKS Brzeg - Sparta Paczków 2-9
- Metalowiec Łambinowice - SKS Grodków 7-6
- Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Wawelno 15-1
- Źródło Krośnica - LZS Racławiczki 4-6
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 3-1
- MKS II Kluczbork - Stal Zawadzkie 6-4