- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka nożna - II liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz 0-0
sobota, 16 lipca 2022 21:11 | Email
WISŁA KRAKÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ 0-0Wisła Kraków: Mikołaj Biegański, Bartosz Jaroch, Igor Łasicki, Adi Mehremić , Krystian Wachowiak, Michał Żyro, Enis Fazlagić (61 Vullnet Basha), Ivan Jelić Balta, Kacper Duda (74 Michaël Pereira ), Piotr Starzyński (61 Momo Cissé), Luis FernándezSandecja Nowy Sącz: Dawid Pietrzkiewicz, Łukasz Kosakiewicz , Dawid Szufryn , Ivan Nekić , Kamil Słaby, Patryk Kapica (61 Krzysztof Toporkiewicz), Michał Walski, Maissa Fall , Damir Šovšić (61 Giorgi Merebaszwili), Damian Chmiel (82 Kacper Gach), Jakub Wróbel (61 Mariusz Gabrych) Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
|
|||||
RUCH CHORZÓW - SKRA CZĘSTOCHOWA 0-0Ruch Chorzów: Jakub Bielecki, Konrad Kasolik , Przemysław Szur, Remigiusz Szywacz , Tomasz Wójtowicz (80 Jakub Witek), Jakub Piątek (68 Tomasz Swędrowski), Patryk Sikora, Łukasz Janoszka (90 Mikołaj Kwietniewski), Tomasz Foszmańczyk (69 Artur Pląskowski), Łukasz Moneta (68 Kacper Michalski), Daniel SzczepanSkra Częstochowa: Jakub Bursztyn, Szymon Szymański, Adam Mesjasz, Rafał Brusiło, Dawid Niedbała (81 Jan Flak ), Bartosz Baranowicz (81 Adam Olejnik), Przemysław Sajdak, Damian Hilbrycht, Jakub Sangowski (65 Piotr Pyrdoł), Kamil Lukoszek (90 Łukasz Winiarczyk ), Filip Kozłowski (90 Krzysztof Ropski) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
LKS Nieciecza - Odra Opole 2-1
piątek, 15 lipca 2022 19:04 | Email
LKS NIECIECZA - ODRA OPOLE 2-11-0 16min. Adam RadwańskiLKS Nieciecza: Tomasz Loska, Taras Zawijśkyj (67 Marcel Vasiľ), Nemanja Tekijaški, Wiktor Biedrzycki, Marcin Grabowski, Kacper Karasek (67 Marcel Błachewicz ), Andrij Dombrowśkyj, Michal Hubínek, Adam Radwański (63 Artem Polarus), Muris Mešanović (79 Kacper Śpiewak), Tomáš Poznar |
Piłka nożna - II liga |
Terminarz - II liga
Kolejka 1 - 2022-07-16
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz
Zagłębie Sosnowiec - Resovia Rzeszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
LKS Nieciecza - Odra Opole
ŁKS Łódź - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Ruch Chorzów - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Chrobry Głogów
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna
Kolejka 2 - 2022-07-23
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów
Chrobry Głogów - Ruch Chorzów
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
GKS Tychy - ŁKS Łódź
GKS Katowice - LKS Nieciecza
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Resovia Rzeszów - Wisła Kraków
Górnik Łęczna - Sandecja Nowy Sącz