- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Piłka nożna - I liga
Wyniki historyczne - kliknij w drużynę w tabeli i sprawdź wszystkie jej mecze
|
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0-3
poniedziałek, 24 października 2022 22:45 | Email
ZAGŁĘBIE LUBIN - LECHIA GDAŃSK 0-3 (0-1)0-1 18min. Flávio Paixão
|
|||||
CRACOVIA KRAKÓW - LECH POZNAŃ 0-0Cracovia Kraków: Karol Niemczycki, Otar Kakabadze, Cornel Râpă, David Jablonský , Virgil Ghiță, Paweł Jaroszyński, Patryk Makuch (90 Filip Balaj), Karol Knap (46 Florian Loshaj), Takuto Oshima, Jewhen Konoplanka (72 Jakub Myszor), Benjamin KällmanLech Poznań: Filip Bednarek, Joel Pereira , Alan Czerwiński , Antonio Milić, Pedro Rebocho, Kristoffer Velde (61 Adriel Ba Loua), Radosław Murawski , Jesper Karlström (77 Filip Szymczak), João Amaral (61 Afonso Sousa ), Michał Skóraś, Mikael Ishak (81 Mateusz Żukowski) Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-2
niedziela, 23 października 2022 17:20 | Email
ŚLĄSK WROCŁAW - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2-2 (1-1)0-1 24min. Marc Gual
|
Piłka nożna - I liga |
WARTA POZNAŃ - GÓRNIK ZABRZE 0-0
Warta Poznań: Jędrzej Grobelny, Jan Grzesik, Dimítris Stavrópoulos , Dawid Szymonowicz, Robert Ivanov, Konrad Matuszewski (78 Kamil Kościelny), Niilo Mäenpää (63 Kajetan Szmyt), Michał Kopczyński , Mateusz Kupczak, Miguel Luís (63 Enis Destan), Adam ZreľákGórnik Zabrze: Daniel Bielica, Aleksander Paluszek , Emil Bergström (82 Kryspin Szcześniak), Richard Jensen, Robert Dadok (46 Szymon Włodarczyk), Jean Mvondo, Blaž Vrhovec (67 Lukas Podolski), Dani Pacheco, Erik Janža, Kanji Okunuki (67 Norbert Wojtuszek ), Mateusz Cholewiak (46 Amadej Maroša)