Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Juniorzy III liga Opole 2 wiosna (2022/2023)
Juniorzy III liga Opole 2 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | LZS Mechnice | 6 | 15 | 47 | - | 6 |
2. | Naprzód Jemielnica | 6 | 11 | 15 | - | 19 |
3. | Stal Grobniki | 6 | 8 | 22 | - | 19 |
4. | LZS Dziewiętlice | 6 | 0 | 9 | - | 49 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-04-02 - 11:00 | 1 | Naprzód Jemielnica - Stal Grobniki | 2-2 |
2023-04-02 - 11:00 | 1 | LZS Dziewiętlice - LZS Mechnice | 0-18 |
2023-04-15 - 11:00 | 2 | LZS Dziewiętlice - Naprzód Jemielnica | 4-5 |
2023-04-16 - 11:00 | 2 | LZS Mechnice - Stal Grobniki | 6-3 |
2023-04-23 - 11:00 | 3 | Stal Grobniki - LZS Dziewiętlice | 5-4 |
2023-04-23 - 11:00 | 3 | Naprzód Jemielnica - LZS Mechnice | 0-10 v.o. |
2023-04-29 - 11:00 | 4 | Stal Grobniki - Naprzód Jemielnica | 3-3 |
2023-04-30 - 11:00 | 4 | LZS Mechnice - LZS Dziewiętlice | 10-0 |
2023-05-07 - 11:00 | 5 | Naprzód Jemielnica - LZS Dziewiętlice | 3-0 v.o. |
2023-05-07 - 11:00 | 5 | Stal Grobniki - LZS Mechnice | 1-3 |
2023-05-14 - 11:00 | 6 | LZS Dziewiętlice - Stal Grobniki | 1-8 |
2023-05-14 - 11:00 | 6 | LZS Mechnice - Naprzód Jemielnica | 0-2 |