Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- GKS Starościn - LZS Jełowa 3-0
- Unia Kolonowskie - LZS Mechnice 3-2
- Czarni Otmuchów - Orzeł Źlinice 8-1
- LZS Jędrzychów - LZS Raszowa 1-0
- Fortuna Głogówek - LZS Bogacica 2-6
- GKS Starościn - Unia Kolonowskie 3-1
- Otmęt Krapkowice - Polonia Biała 2-2
- Skalnik Gracze - Unia Głuchołazy 3-3
- Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4-0
Top kluby
Oderka Opole - 7441
Stal Zawadzkie - 2553
Victoria Chrościce - 1796
Borussia Dortmund - 1644
Odra Koźle - 1426
Hertha Berlin - 1347
Unia Kolonowskie - 1297
Małapanew Ozimek - 1249
Beskidy Bielsko-Biała - 1023
Anglia - 984
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Puchar Racibórz (2019/2020)
Puchar Racibórz | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Unia Turza Śl. | 4 | 12 | 21 | - | 10 |
2. | Dąb Gaszowice | 4 | 9 | 19 | - | 11 |
3. | Zameczek Czernica | 3 | 6 | 12 | - | 10 |
4. | Naprzód Zawada | 3 | 6 | 9 | - | 7 |
5. | Unia Racibórz | 2 | 3 | 8 | - | 6 |
6. | LKS Tworków | 2 | 3 | 4 | - | 4 |
Naprzód Czyżowice | 2 | 3 | 4 | - | 4 | |
8. | LKS Dzimierz | 2 | 3 | 4 | - | 6 |
9. | Naprzód Borucin | 2 | 3 | 4 | - | 7 |
10. | LKS Krzyżanowice | 1 | 0 | 3 | - | 4 |
11. | Naprzód Syrynia | 1 | 0 | 0 | - | 1 |
Silesia Lubomia | 1 | 0 | 0 | - | 1 | |
13. | LKS Zabełków | 1 | 0 | 2 | - | 4 |
14. | Czarni Gorzyce | 1 | 0 | 1 | - | 3 |
15. | Przyszłość Rogów | 1 | 0 | 0 | - | 3 |
16. | Buk Rudy Wielkie | 1 | 0 | 1 | - | 6 |
LKS Nędza | 1 | 0 | 1 | - | 6 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2019-08-10 - 17:00 | 1 | LKS Zabełków - LKS Dzimierz | 2-4 |
2019-08-14 - 18:00 | 2 | Zameczek Czernica - LKS Krzyżanowice | 4-3 |
2019-08-14 - 18:00 | 2 | Czarni Gorzyce - Unia Turza Śl. | 1-3 |
2019-08-14 - 18:00 | 2 | LKS Tworków - Silesia Lubomia | 1-0 |
2019-08-15 - 17:00 | 2 | Przyszłość Rogów - Naprzód Borucin | 0-3 |
2019-08-15 - 17:00 | 2 | Dąb Gaszowice - LKS Nędza | 6-1 |
2019-08-15 - 17:00 | 2 | Buk Rudy Wielkie - Unia Racibórz | 1-6 |
2019-08-15 - 17:00 | 2 | Naprzód Czyżowice - Naprzód Syrynia | 1-0 |
2019-08-15 - 17:00 | 2 | LKS Dzimierz - Naprzód Zawada | 0-4 |
2019-09-11 - 16:30 | 3 | Naprzód Zawada - LKS Tworków | 4-3 |
2019-09-11 - 16:30 | 3 | Zameczek Czernica - Unia Racibórz | 5-2 |
2019-09-11 - 16:30 | 3 | Naprzód Czyżowice - Dąb Gaszowice | 3-4 |
2019-09-11 - 16:30 | 3 | Unia Turza Śl. - Naprzód Borucin | 7-1 |
2019-11-23 - 13:00 | 4 | Naprzód Zawada - Dąb Gaszowice | 1-4 |
2019-11-23 - 13:00 | 4 | Zameczek Czernica - Unia Turza Śl. | 3-5 |
2020-03-08 - 16:59 | 5 | Dąb Gaszowice - Unia Turza Śl. | 5-6 |