Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7430
Stal Zawadzkie - 2544
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Trampkarze II liga Opole wiosna (2023/2024)
Trampkarze II liga Opole wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | MKS Kluczbork | 8 | 21 | 35 | - | 7 |
2. | AP MMKS Kluczbork | 7 | 17 | 19 | - | 4 |
3. | UKS Głuchołazy | 8 | 15 | 28 | - | 31 |
4. | Pomologia Prószków | 8 | 13 | 18 | - | 20 |
5. | Victoria Chrościce | 8 | 13 | 27 | - | 11 |
6. | Chemik Kędzierzyn | 8 | 5 | 17 | - | 30 |
7. | Pogoń Prudnik | 8 | 5 | 10 | - | 36 |
8. | Orzeł Branice | 7 | 0 | 8 | - | 23 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2024-03-09 - 10:00 | 1 | AP MMKS Kluczbork - Orzeł Branice | 2-1 |
2024-03-09 - 10:00 | 1 | Victoria Chrościce - UKS Głuchołazy | 6-1 |
2024-03-10 - 10:00 | 1 | MKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | 9-0 |
2024-04-27 - 10:00 | 1 | Pogoń Prudnik - Pomologia Prószków | 1-1 |
2024-03-16 - 10:00 | 2 | Victoria Chrościce - MKS Kluczbork | 0-2 |
2024-03-16 - 10:00 | 2 | Chemik Kędzierzyn - AP MMKS Kluczbork | 0-0 |
2024-03-16 - 10:00 | 2 | Orzeł Branice - Pogoń Prudnik | 2-3 |
2024-03-16 - 10:00 | 2 | UKS Głuchołazy - Pomologia Prószków | 8-4 |
2024-03-23 - 10:00 | 3 | Pomologia Prószków - Orzeł Branice | 4-0 |
2024-03-23 - 10:00 | 3 | Pogoń Prudnik - Chemik Kędzierzyn | 1-1 |
2024-03-23 - 10:00 | 3 | AP MMKS Kluczbork - Victoria Chrościce | 1-1 |
2024-03-23 - 11:00 | 3 | MKS Kluczbork - UKS Głuchołazy | 7-2 |
2024-03-28 - 11:00 | 4 | UKS Głuchołazy - Orzeł Branice | 3-2 |
2024-03-28 - 16:00 | 4 | MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | 0-1 |
2024-03-28 - 16:00 | 4 | Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 11-2 |
2024-03-28 - 16:00 | 4 | Chemik Kędzierzyn - Pomologia Prószków | 2-4 |
2024-04-06 - 11:00 | 5 | Orzeł Branice - Chemik Kędzierzyn | 2-6 |
2024-04-06 - 11:00 | 5 | Pomologia Prószków - Victoria Chrościce | 1-0 |
2024-04-06 - 11:00 | 5 | Pogoń Prudnik - MKS Kluczbork | 0-7 |
2024-04-06 - 11:00 | 5 | AP MMKS Kluczbork - UKS Głuchołazy | 4-1 |
2024-04-13 - 10:00 | 6 | UKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn | 5-4 |
2024-04-13 - 11:00 | 6 | Victoria Chrościce - Orzeł Branice | 2-0 |
2024-04-14 - 11:00 | 6 | AP MMKS Kluczbork - Pogoń Prudnik | 6-0 |
2024-04-14 - 11:00 | 6 | MKS Kluczbork - Pomologia Prószków | 3-0 |
2024-04-20 - 10:00 | 7 | Orzeł Branice - MKS Kluczbork | 1-3 |
2024-04-20 - 11:00 | 7 | Chemik Kędzierzyn - Victoria Chrościce | 1-5 |
2024-04-20 - 11:00 | 7 | Pomologia Prószków - AP MMKS Kluczbork | 1-5 |
2024-04-20 - 11:00 | 7 | Pogoń Prudnik - UKS Głuchołazy | 2-5 |
2024-03-14 - 17:30 | 8 | Pomologia Prószków - Pogoń Prudnik | 3-1 |
2024-04-27 - 10:00 | 8 | UKS Głuchołazy - Victoria Chrościce | 3-2 |
2024-04-27 - 11:00 | 8 | Orzeł Branice - AP MMKS Kluczbork | - |
2024-04-27 - 11:00 | 8 | Chemik Kędzierzyn - MKS Kluczbork | 3-4 |
2024-05-04 - 11:00 | 9 | MKS Kluczbork - Victoria Chrościce | - |
2024-05-04 - 11:00 | 9 | AP MMKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn | - |
2024-05-04 - 11:00 | 9 | Pogoń Prudnik - Orzeł Branice | - |
2024-05-09 - 18:00 | 9 | Pomologia Prószków - UKS Głuchołazy | - |
2024-05-11 - 10:00 | 10 | UKS Głuchołazy - MKS Kluczbork | - |
2024-05-11 - 11:00 | 10 | Orzeł Branice - Pomologia Prószków | - |
2024-05-11 - 11:00 | 10 | Chemik Kędzierzyn - Pogoń Prudnik | - |
2024-05-11 - 11:00 | 10 | Victoria Chrościce - AP MMKS Kluczbork | - |
2024-05-18 - 11:00 | 11 | AP MMKS Kluczbork - MKS Kluczbork | - |
2024-05-18 - 11:00 | 11 | Pogoń Prudnik - Victoria Chrościce | - |
2024-05-18 - 11:00 | 11 | Pomologia Prószków - Chemik Kędzierzyn | - |
2024-05-18 - 11:00 | 11 | Orzeł Branice - UKS Głuchołazy | - |
2024-05-25 - 10:00 | 12 | UKS Głuchołazy - AP MMKS Kluczbork | - |
2024-05-25 - 11:00 | 12 | Chemik Kędzierzyn - Orzeł Branice | - |
2024-05-25 - 11:00 | 12 | Victoria Chrościce - Pomologia Prószków | - |
2024-05-25 - 11:00 | 12 | MKS Kluczbork - Pogoń Prudnik | - |
2024-06-01 - 11:00 | 13 | Pogoń Prudnik - AP MMKS Kluczbork | - |
2024-06-01 - 11:00 | 13 | Pomologia Prószków - MKS Kluczbork | - |
2024-06-01 - 11:00 | 13 | Orzeł Branice - Victoria Chrościce | - |
2024-06-01 - 11:00 | 13 | Chemik Kędzierzyn - UKS Głuchołazy | - |
2024-06-08 - 11:00 | 14 | Victoria Chrościce - Chemik Kędzierzyn | - |
2024-06-08 - 11:00 | 14 | MKS Kluczbork - Orzeł Branice | - |
2024-06-08 - 11:00 | 14 | AP MMKS Kluczbork - Pomologia Prószków | - |
2024-06-08 - 11:00 | 14 | UKS Głuchołazy - Pogoń Prudnik | - |