Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7430
Stal Zawadzkie - 2544
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Archiwum: Piłka nożna - Młodziki IV liga Opole 8 (2021/2022)
Młodziki IV liga Opole 8 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Włókniarz Kietrz | 7 | 21 | 95 | - | 7 |
2. | Orzeł Branice | 7 | 18 | 72 | - | 10 |
3. | Polonia Głubczyce | 7 | 15 | 55 | - | 21 |
4. | Odrzanka Dziergowice | 7 | 10 | 38 | - | 49 |
5. | LZS Gierałtowice | 7 | 9 | 15 | - | 38 |
6. | Rolnik Biedrzychowice | 7 | 7 | 26 | - | 40 |
7. | LKS Babice | 7 | 3 | 12 | - | 59 |
8. | Polonia Gościęcin | 7 | 0 | 10 | - | 99 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2021-09-06 - 18:00 | 1 | Odrzanka Dziergowice - Polonia Gościęcin | 17-2 |
2021-09-06 - 18:00 | 1 | Polonia Głubczyce - Rolnik Biedrzychowice | 7-1 |
2021-09-06 - 18:00 | 1 | LKS Babice - Orzeł Branice | 0-10 |
2021-09-06 - 18:00 | 1 | Włókniarz Kietrz - LZS Gierałtowice | 10-0 |
2021-09-13 - 18:00 | 2 | Włókniarz Kietrz - LKS Babice | 19-0 |
2021-09-13 - 18:00 | 2 | Orzeł Branice - Polonia Głubczyce | 5-1 |
2021-09-13 - 18:00 | 2 | Rolnik Biedrzychowice - Odrzanka Dziergowice | 3-3 |
2021-09-16 - 17:00 | 2 | LZS Gierałtowice - Polonia Gościęcin | 6-3 |
2021-09-20 - 17:30 | 3 | Polonia Gościęcin - Rolnik Biedrzychowice | 1-11 |
2021-09-20 - 17:30 | 3 | Odrzanka Dziergowice - Orzeł Branice | 0-12 |
2021-09-20 - 17:30 | 3 | Polonia Głubczyce - Włókniarz Kietrz | 2-9 |
2021-09-20 - 17:30 | 3 | LKS Babice - LZS Gierałtowice | 2-7 |
2021-09-27 - 17:30 | 4 | LKS Babice - Polonia Głubczyce | 0-8 |
2021-09-27 - 17:30 | 4 | Włókniarz Kietrz - Odrzanka Dziergowice | 13-1 |
2021-09-27 - 17:30 | 4 | Orzeł Branice - Polonia Gościęcin | 27-0 |
2021-09-27 - 17:30 | 4 | LZS Gierałtowice - Rolnik Biedrzychowice | 1-0 |
2021-10-04 - 17:00 | 5 | Rolnik Biedrzychowice - Orzeł Branice | 3-8 |
2021-10-04 - 17:00 | 5 | Polonia Gościęcin - Włókniarz Kietrz | 1-22 |
2021-10-04 - 17:00 | 5 | Odrzanka Dziergowice - LKS Babice | 9-1 |
2021-10-04 - 17:00 | 5 | Polonia Głubczyce - LZS Gierałtowice | 9-0 |
2021-10-11 - 16:30 | 6 | Polonia Głubczyce - Odrzanka Dziergowice | 17-3 |
2021-10-11 - 16:30 | 6 | LKS Babice - Polonia Gościęcin | 5-0 |
2021-10-11 - 16:30 | 6 | Włókniarz Kietrz - Rolnik Biedrzychowice | 16-2 |
2021-10-11 - 16:30 | 6 | LZS Gierałtowice - Orzeł Branice | 0-9 |
2021-10-18 - 16:00 | 7 | Orzeł Branice - Włókniarz Kietrz | 1-6 |
2021-10-18 - 16:00 | 7 | Polonia Gościęcin - Polonia Głubczyce | 3-11 |
2021-10-18 - 16:00 | 7 | Odrzanka Dziergowice - LZS Gierałtowice | 5-1 |
2021-10-18 - 17:00 | 7 | Rolnik Biedrzychowice - LKS Babice | 6-4 |