- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Klasa B Tychy - Wiosna 2019
Piłka nożna - Klasa B - Rybnik, Racibórz, Tychy |
Terminarz - Klasa B Tychy - Wiosna 2019
Kolejka 10 - 2019-04-07
UKS Warszowice - MKS II Lędziny
LKS Gardawice - Polonia II Łaziska
LKS Wisła Mała - Unia Bieruń Stary
JUW II Jaroszowice - Leśnik Kobiór
LKS II Goczałkowice - Czułowianka Tychy
Kolejka 11 - 2019-04-14
Leśnik Kobiór - Czułowianka Tychy
Unia Bieruń Stary - JUW II Jaroszowice
Polonia II Łaziska - LKS Wisła Mała
MKS II Lędziny - LKS Gardawice
LKS II Goczałkowice - UKS Warszowice
Kolejka 12 - 2019-04-28
LKS Gardawice - UKS Warszowice
LKS Wisła Mała - MKS II Lędziny
Polonia II Łaziska - JUW II Jaroszowice
Czułowianka Tychy - Unia Bieruń Stary
LKS II Goczałkowice - Leśnik Kobiór
Kolejka 13 - 2019-05-05
Unia Bieruń Stary - Leśnik Kobiór
Polonia II Łaziska - Czułowianka Tychy
MKS II Lędziny - JUW II Jaroszowice
UKS Warszowice - LKS Wisła Mała
LKS II Goczałkowice - LKS Gardawice
Kolejka 14 - 2019-05-12
LKS Wisła Mała - LKS Gardawice
JUW II Jaroszowice - UKS Warszowice
Czułowianka Tychy - MKS II Lędziny
Leśnik Kobiór - Polonia II Łaziska
LKS II Goczałkowice - Unia Bieruń Stary
Kolejka 15 - 2019-05-19
Polonia II Łaziska - Unia Bieruń Stary
MKS II Lędziny - Leśnik Kobiór
UKS Warszowice - Czułowianka Tychy
LKS Gardawice - JUW II Jaroszowice
LKS Wisła Mała - LKS II Goczałkowice
Kolejka 16 - 2019-05-26
JUW II Jaroszowice - LKS Wisła Mała
Czułowianka Tychy - LKS Gardawice
Leśnik Kobiór - UKS Warszowice
Unia Bieruń Stary - MKS II Lędziny
LKS II Goczałkowice - Polonia II Łaziska
Kolejka 17 - 2019-06-02
MKS II Lędziny - Polonia II Łaziska
UKS Warszowice - Unia Bieruń Stary
LKS Gardawice - Leśnik Kobiór
LKS Wisła Mała - Czułowianka Tychy
LKS II Goczałkowice - JUW II Jaroszowice
Kolejka 18 - 2019-06-09
Czułowianka Tychy - JUW II Jaroszowice
Leśnik Kobiór - LKS Wisła Mała
Unia Bieruń Stary - LKS Gardawice
Polonia II Łaziska - UKS Warszowice
LKS II Goczałkowice - MKS II Lędziny