- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Terminarz - Klasa B Częstochowa 1
Piłka nożna - Klasa B - Częstochowa, Lubliniec |
Terminarz - Klasa B Częstochowa 1 - wiosna 2019
Kolejka 11 - 2019-04-07
Olimpia II Truskolasy - Gmina II Kłomnice
Junior Szarlejka - Płomień Ligota Mała
Maraton Waleńczów - Orły Kusięta
Sparta Nowa Wieś - Unia Widzów
Biała Gwiazda Krasice - Pogoń Blachownia
Kolejka 12 - 2019-04-14
Unia Widzów - Biała Gwiazda Krasice
Orły Kusięta - Sparta Nowa Wieś
Płomień Ligota Mała - Maraton Waleńczów
Gmina II Kłomnice - Junior Szarlejka
Pogoń Blachownia - Olimpia II Truskolasy
Kolejka 13 - 2019-04-28
Junior Szarlejka - Olimpia II Truskolasy
Maraton Waleńczów - Gmina II Kłomnice
Sparta Nowa Wieś - Płomień Ligota Mała
Biała Gwiazda Krasice - Orły Kusięta
Unia Widzów - Pogoń Blachownia
Kolejka 14 - 2019-05-05
Orły Kusięta - Unia Widzów
Płomień Ligota Mała - Biała Gwiazda Krasice
Gmina II Kłomnice - Sparta Nowa Wieś
Olimpia II Truskolasy - Maraton Waleńczów
Pogoń Blachownia - Junior Szarlejka
Kolejka 15 - 2019-05-12
Maraton Waleńczów - Junior Szarlejka
Sparta Nowa Wieś - Olimpia II Truskolasy
Biała Gwiazda Krasice - Gmina II Kłomnice
Unia Widzów - Płomień Ligota Mała
Orły Kusięta - Pogoń Blachownia
Kolejka 16 - 2019-05-19
Płomień Ligota Mała - Orły Kusięta
Gmina II Kłomnice - Unia Widzów
Olimpia II Truskolasy - Biała Gwiazda Krasice
Junior Szarlejka - Sparta Nowa Wieś
Pogoń Blachownia - Maraton Waleńczów
Kolejka 17 - 2019-05-26
Sparta Nowa Wieś - Maraton Waleńczów
Biała Gwiazda Krasice - Junior Szarlejka
Unia Widzów - Olimpia II Truskolasy
Orły Kusięta - Gmina II Kłomnice
Płomień Ligota Mała - Pogoń Blachownia
Kolejka 18 - 2019-06-02
Gmina II Kłomnice - Płomień Ligota Mała
Olimpia II Truskolasy - Orły Kusięta
Junior Szarlejka - Unia Widzów
Maraton Waleńczów - Biała Gwiazda Krasice
Pogoń Blachownia - Sparta Nowa Wieś