Odra Wodzisław Śląski nie będzie miło wspominać meczu z Pniówkiem Pawłowice. Beniaminek 3 ligi gr. III wygrywał już 2-0, ale ostatecznie po meczu cieszył się tylko z punktu.

Odra Wodzisław Śląski przed pierwszym gwizdkiem humory miała bardzo dobre, bowiem w minionej kolejce pokonała u siebie Gwarka Tarnowskie Góry. Beniaminek 3 ligi gr. III chciał w sobotę pójść za ciosem i tym razem ograć Pniówka Pawłowice. Zaczęło się obiecująco, bowiem zespół z Wodzisławia Śląskiego prowadzenie objął już w 8. minucie, a piłkę w siatce umieścił Kamil Chiliński.

Przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywać i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. Pniówek jednak mądrze się bronił, a i także miał swoje okazje do zdobycia gola. Konkretniejsza w pierwszej odsłonie była Odra, która rzutem na taśmę przed przerwą podwyższyła prowadzenie. Bramkę na 2-0 zdobył Jan Borek i to beniaminek po pierwszej połowie miał lepsze humory.

Druga odsłona należała już do zespołu miejscowych, który szybko po zmianie stron złapał kontakt. Pniówek na 2-1 trafił w 52. minucie, a bramkarza Odry pokonał Dawid Weis. To dodało wiatru w żagle ekipie z Pawłowic, która szybko rozpoczęła poszukiwania wyrównującego trafienia. Wodzisławianie dobrze jednak się bronili, ale podopieczni Grzegorza Łukasika nie odpuszczali.

Pniówek cały czas napierał i w 80. minucie dopiął swego, a gola na 2-2 zdobył Wojciech Caniboł. Zapowiadała się więc ciekawa końcówka tego spotkania i taka też była. Oba zespoły miały swoje okazje, jednak tych więcej było po stronie ekipy z Pawłowic. Odra także mogła przechylić szalę na swoją korzyść, lecz brakowało skuteczności. Ostatecznie wynik już nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się remisem.

0-1 Kamil Chiliński (8)
0-2 Jan Borek (45)
1-2 Dawid Weis (52)
2-2 Wojciech Caniboł (80)