Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

2 liga. Radomiak zremisował 2:2 z ROW w Rybniku. Radomianie stracili gola w 92 minucie

Dariusz Banasik, trener Radomiaka.
W meczu 10 kolejki drugiej ligi, Radomiak Radom mimo prowadzenia 2:0 nie wygrał w Rybniku z ROW. Zremisował 2:2.

ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 2:2 (0:1)
Michał Rostkowski 81, Kamil Spratek 90 - Patryk Mikita 45, Rafał Makowski 53

ROW: Łubik - Janik, Jary (70 Okuniewicz), Bojdys - Krotofil, Spratek, Zawadzki, Tkocz, Mazurek (79 Rostkowski), Jaroszewski (64 Koch) - Brychlik (87 Koleczko).

Radomiak: Haluch - Klabník, Grudniewski, Świdzikowski - Jakubik, Kaput (90 Filipowicz), Makowski, Szuprytowski (88 Pietroń), Wawszczyk - Leandro (80 Rolinc), Mikita (70 Kucharski).

Pierwsza połowa spotkania należała do Radomiaka. Dobrą grę zieloni potwierdzili gole w ostatnich sekundach, kiedy po zagraniu piłki przez Rafała Makowskiego do Patryka Mikity. Ten drugi w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Rybnika.
Początek drugiej połowy także należał do Radomiaka. Na 2:0 podwyższył Rafał Makowski fantastycznym strzałem w samo okienko bramki.
Radomianie niestety w ostatnich minutach dali sobie odebrać wygraną. Przy strzałach graczy Rybnika nie popisał się nasz bramkarz Artur Haluch.