Login
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka ręczna -
I liga kobiet,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
05-09-2017 (Wt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - UKS Kościerzyna | 43-17 |
06-09-2017 (Śr) - 19:00 | GTPR Gdynia - Start Elbląg | 26-25 |
09-09-2017 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Sudety Jelenia Góra | 19-20 |
09-09-2017 (So) - 19:00 | Korona Kielce - MKS Lublin | 16-30 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - AZS Koszalin | 27-25 |
10-09-2017 (N) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów | 32-22 |
Kolejka 2 | ||
13-09-2017 (Śr) - 18:00 | Start Elbląg - Ruch Chorzów | 40-24 |
13-09-2017 (Śr) - 18:00 | Sudety Jelenia Góra - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 21-32 |
13-09-2017 (Śr) - 17:30 | MKS Lublin - Gmina Kobierzyce | 32-19 |
13-09-2017 (Śr) - 18:00 | UKS Kościerzyna - Korona Kielce | 27-23 |
13-09-2017 (Śr) - 18:00 | AZS Koszalin - Zagłębie Lubin | 24-26 |
13-09-2017 (Śr) - 19:00 | GTPR Gdynia - Pogoń Szczecin | 23-22 |
Kolejka 3 | ||
16-09-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Start Elbląg | 22-24 |
16-09-2017 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - UKS Kościerzyna | 37-25 |
16-09-2017 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - MKS Lublin | 25-36 |
16-09-2017 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Sudety Jelenia Góra | 28-28 ► |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Korona Kielce - AZS Koszalin | 22-24 |
17-09-2017 (N) - 18:00 | Zagłębie Lubin - GTPR Gdynia | 28-21 |
Kolejka 4 | ||
20-09-2017 (Śr) - 18:00 | Start Elbląg - Sudety Jelenia Góra | 28-25 |
20-09-2017 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Ruch Chorzów | 43-21 |
20-09-2017 (Śr) - 18:00 | UKS Kościerzyna - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 26-34 |
20-09-2017 (Śr) - 18:00 | AZS Koszalin - Gmina Kobierzyce | 30-26 |
20-09-2017 (Śr) - 19:00 | GTPR Gdynia - Korona Kielce | 28-21 |
20-09-2017 (Śr) - 18:15 | Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin | 25-25 ► |
Kolejka 5 | ||
06-10-2017 (Pt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Start Elbląg | 35-24 |
07-10-2017 (So) - 18:00 | Korona Kielce - Pogoń Szczecin | 24-25 |
07-10-2017 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - AZS Koszalin | 24-30 |
07-10-2017 (So) - 19:30 | Sudety Jelenia Góra - MKS Lublin | 19-45 |
08-10-2017 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - UKS Kościerzyna | 37-26 |
15-11-2017 (Śr) - 19:00 | Gmina Kobierzyce - GTPR Gdynia | 19-31 |
Kolejka 6 | ||
10-10-2017 (Wt) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Korona Kielce | 38-32 |
14-10-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Gmina Kobierzyce | 28-23 |
14-10-2017 (So) - 18:00 | GTPR Gdynia - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 28-24 |
14-10-2017 (So) - 17:00 | AZS Koszalin - Ruch Chorzów | 32-23 |
15-10-2017 (N) - 17:00 | UKS Kościerzyna - Sudety Jelenia Góra | 27-31 |
16-10-2017 (Pn) - 18:00 | Start Elbląg - MKS Lublin | 28-25 |
Kolejka 7 | ||
18-10-2017 (Śr) - 18:00 | Gmina Kobierzyce - Zagłębie Lubin | 24-26 |
21-10-2017 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - MKS Lublin | 18-41 |
21-10-2017 (So) - 19:00 | Korona Kielce - Start Elbląg | 22-39 |
21-10-2017 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin | 26-28 |
21-10-2017 (So) - 18:30 | Sudety Jelenia Góra - AZS Koszalin | 20-26 |
22-10-2017 (N) - 18:00 | Ruch Chorzów - GTPR Gdynia | 22-26 |
Kolejka 8 | ||
28-10-2017 (So) - 18:00 | Korona Kielce - Gmina Kobierzyce | 26-27 |
28-10-2017 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów | 41-26 |
28-10-2017 (So) - 16:00 | GTPR Gdynia - Sudety Jelenia Góra | 35-24 |
28-10-2017 (So) - 17:00 | AZS Koszalin - MKS Lublin | 20-28 |
29-10-2017 (N) - 17:00 | Start Elbląg - UKS Kościerzyna | 31-24 |
29-10-2017 (N) - 17:30 | Zagłębie Lubin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 35-31 |
Kolejka 9 | ||
31-10-2017 (Wt) - 18:00 | MKS Lublin - GTPR Gdynia | 28-25 |
04-11-2017 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Start Elbląg | 19-22 |
04-11-2017 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin | 22-23 |
04-11-2017 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - Pogoń Szczecin | 26-30 |
04-11-2017 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - AZS Koszalin | 23-36 |
05-11-2017 (N) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Korona Kielce | 32-28 |
Kolejka 10 | ||
09-09-2017 (So) - 16:00 | GTPR Gdynia - UKS Kościerzyna | 34-21 |
08-11-2017 (Śr) - 18:15 | Pogoń Szczecin - MKS Lublin | 15-29 |
12-11-2017 (N) - 16:00 | Gmina Kobierzyce - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 29-24 |
12-11-2017 (N) - 15:00 | Korona Kielce - Ruch Chorzów | 35-33 |
12-11-2017 (N) - 15:30 | Zagłębie Lubin - Sudety Jelenia Góra | 46-15 |
12-11-2017 (N) - 17:00 | Start Elbląg - AZS Koszalin | ◄ 22-22 |
Kolejka 11 | ||
18-10-2017 (Śr) - 18:00 | AZS Koszalin - GTPR Gdynia | 26-25 |
16-11-2017 (Cz) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Start Elbląg | 23-37 |
18-11-2017 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - Pogoń Szczecin | 27-38 |
18-11-2017 (So) - 18:00 | MKS Lublin - Zagłębie Lubin | 19-18 |
18-11-2017 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - Korona Kielce | 29-25 |
18-11-2017 (So) - 18:00 | Ruch Chorzów - Gmina Kobierzyce | 27-38 |
Kolejka 12 | ||
06-01-2018 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - Gmina Kobierzyce | 20-28 |
06-01-2018 (So) - 18:00 | MKS Lublin - Korona Kielce | 41-22 |
06-01-2018 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - Zagłębie Lubin | 24-39 |
07-01-2018 (N) - 17:00 | AZS Koszalin - Pogoń Szczecin | 27-27 ► |
07-01-2018 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 33-25 |
09-01-2018 (Wt) - 18:30 | Start Elbląg - GTPR Gdynia | 28-31 |
Kolejka 13 | ||
13-01-2018 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - AZS Koszalin | 21-24 |
13-01-2018 (So) - 17:00 | Korona Kielce - UKS Kościerzyna | 31-24 |
13-01-2018 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - MKS Lublin | 20-21 |
13-01-2018 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Sudety Jelenia Góra | 27-25 |
13-01-2018 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Start Elbląg | 29-34 |
07-02-2018 (Śr) - 18:00 | Pogoń Szczecin - GTPR Gdynia | 25-32 |
Kolejka 14 | ||
20-01-2018 (So) - 17:00 | Start Elbląg - Pogoń Szczecin | 26-24 |
20-01-2018 (So) - 18:00 | MKS Lublin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 30-21 |
20-01-2018 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - Ruch Chorzów | 29-32 |
21-01-2018 (N) - 16:00 | UKS Kościerzyna - Gmina Kobierzyce | 29-36 |
21-01-2018 (N) - 17:00 | AZS Koszalin - Korona Kielce | 40-29 |
24-01-2018 (Śr) - 18:00 | GTPR Gdynia - Zagłębie Lubin | 21-20 |
Kolejka 15 | ||
27-01-2018 (So) - 17:00 | Sudety Jelenia Góra - Start Elbląg | 25-26 |
27-01-2018 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - UKS Kościerzyna | 28-25 |
27-01-2018 (So) - 18:00 | Gmina Kobierzyce - AZS Koszalin | 21-26 |
28-01-2018 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin | 31-28 |
31-01-2018 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - MKS Lublin | 20-41 |
07-03-2018 (Śr) - 19:00 | Korona Kielce - GTPR Gdynia | 31-39 |
Kolejka 16 | ||
03-02-2018 (So) - 18:00 | MKS Lublin - Sudety Jelenia Góra | 35-22 |
03-02-2018 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - Ruch Chorzów | 31-24 |
03-02-2018 (So) - 16:00 | Start Elbląg - Zagłębie Lubin | 24-27 |
03-02-2018 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Korona Kielce | 37-26 |
04-02-2018 (N) - 17:00 | AZS Koszalin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 32-26 |
26-02-2018 (Pn) - 18:00 | GTPR Gdynia - Gmina Kobierzyce | 22-26 |
Kolejka 17 | ||
31-01-2018 (Śr) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - GTPR Gdynia | 25-23 |
10-02-2018 (So) - 17:00 | MKS Lublin - Start Elbląg | 34-22 |
10-02-2018 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - UKS Kościerzyna | 34-34 ► |
10-02-2018 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Pogoń Szczecin | 25-26 |
10-02-2018 (So) - 18:30 | Korona Kielce - Zagłębie Lubin | 16-23 |
22-02-2018 (Cz) - 17:00 | Ruch Chorzów - AZS Koszalin | 18-31 |
Kolejka 18 | ||
12-02-2018 (Pn) - 18:00 | MKS Lublin - UKS Kościerzyna | 46-25 |
14-02-2018 (Śr) - 18:30 | Start Elbląg - Korona Kielce | 38-29 |
14-02-2018 (Śr) - 18:00 | Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce | 18-25 |
14-02-2018 (Śr) - 17:00 | Pogoń Szczecin - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 41-28 |
14-02-2018 (Śr) - 18:00 | GTPR Gdynia - Ruch Chorzów | 34-21 |
15-02-2018 (Cz) - 18:30 | AZS Koszalin - Sudety Jelenia Góra | 29-21 |
Kolejka 19 | ||
17-02-2018 (So) - 16:00 | UKS Kościerzyna - Start Elbląg | 25-37 |
17-02-2018 (So) - 18:00 | MKS Lublin - AZS Koszalin | 31-24 |
17-02-2018 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - GTPR Gdynia | 25-33 |
17-02-2018 (So) - 17:00 | Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin | 20-33 |
17-02-2018 (So) - 17:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin | 20-29 |
17-02-2018 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Korona Kielce | 30-18 |
Kolejka 20 | ||
24-02-2018 (So) - 17:00 | Start Elbląg - Gmina Kobierzyce | 33-24 |
24-02-2018 (So) - 19:00 | Korona Kielce - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 30-28 |
24-02-2018 (So) - 18:00 | GTPR Gdynia - MKS Lublin | 22-25 |
25-02-2018 (N) - 16:00 | Pogoń Szczecin - Sudety Jelenia Góra | 40-26 |
25-02-2018 (N) - 16:00 | Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 26-22 |
25-02-2018 (N) - 17:00 | AZS Koszalin - UKS Kościerzyna | 37-30 |
Kolejka 21 | ||
03-03-2018 (So) - 17:30 | Sudety Jelenia Góra - Zagłębie Lubin | 13-31 |
04-03-2018 (N) - 17:00 | AZS Koszalin - Start Elbląg | 19-26 |
04-03-2018 (N) - 15:00 | UKS Kościerzyna - GTPR Gdynia | 27-36 |
04-03-2018 (N) - 17:00 | Ruch Chorzów - Korona Kielce | 30-35 |
04-03-2018 (N) - 18:00 | Piotrcowia Piotrków Tryb. - Gmina Kobierzyce | 26-29 |
07-03-2018 (Śr) - 18:00 | MKS Lublin - Pogoń Szczecin | 25-21 |
Kolejka 22 | ||
10-03-2018 (So) - 18:00 | GTPR Gdynia - AZS Koszalin | 18-19 |
10-03-2018 (So) - 16:00 | Pogoń Szczecin - UKS Kościerzyna | ◄ 29-29 |
10-03-2018 (So) - 18:00 | Zagłębie Lubin - MKS Lublin | ◄ 22-22 |
10-03-2018 (So) - 18:00 | Korona Kielce - Sudety Jelenia Góra | 26-29 |
10-03-2018 (So) - 17:00 | Gmina Kobierzyce - Ruch Chorzów | 23-16 |
10-03-2018 (So) - 17:00 | Start Elbląg - Piotrcowia Piotrków Tryb. | 32-26 |