Login
Najpopularniejsze
- Piast Gorzów Śl. - Motor Praszka 3-3
- Javafit Sosnowiec - UKS Sławków 1-5
- Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze 0-3
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3
- Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1-2
- Racłavia Racławice - Otmęt Krapkowice 1-2
- Pniówek Pawłowice - LKS Goczałkowice 2-2
- Widzew Łódź - Piast Gliwice 1-0
- MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7427
Stal Zawadzkie - 2540
Victoria Chrościce - 1786
Borussia Dortmund - 1636
Odra Koźle - 1420
Hertha Berlin - 1341
Unia Kolonowskie - 1291
Małapanew Ozimek - 1243
Beskidy Bielsko-Biała - 1017
Anglia - 978
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Rybnik,
2017/2018
Kolejka 1 | ||
12-08-2017 (So) - 17:00 | KP Kamień - Płomień Ochojec | 4-3 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - Wicher Wilchwy | 0-0 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - LKS Baranowice | 6-1 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Jedność Jejkowice - Górnik Boguszowice | 3-5 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-7 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | Zuch Orzepowice - LKS II Bełk | 0-3 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | MKS Żory - Pierwszy Chwałowice | 0-2 |
12-08-2017 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - Sygnały Gotartowice | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Wicher Wilchwy - Płomień Ochojec | 1-1 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Sygnały Gotartowice - KP Kamień | 1-1 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - MKS Czerwionka | 1-5 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Zuch Orzepowice | 0-3 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Jedność Jejkowice - KS 27 Gołkowice | 4-0 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | LKS Baranowice - Górnik Boguszowice | 2-2 |
15-08-2017 (Wt) - 17:00 | Górnik Radlin - Borowik Szczejkowice | 6-1 |
16-08-2017 (Śr) - 18:00 | LKS II Bełk - MKS Żory | 5-1 |
Kolejka 3 | ||
19-08-2017 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - Górnik Boguszowice | 3-0 |
19-08-2017 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - LKS II Bełk | 1-0 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - Wicher Wilchwy | 1-5 |
20-08-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - LKS Baranowice | 2-5 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Zuch Orzepowice - Jedność Jejkowice | 2-1 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | MKS Żory - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-1 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | KP Kamień - Pierwszy Chwałowice | 0-2 |
20-08-2017 (N) - 17:00 | Płomień Ochojec - Sygnały Gotartowice | 2-1 |
Kolejka 4 | ||
26-08-2017 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - Sygnały Gotartowice | 7-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - KS 27 Gołkowice | 3-0 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - Płomień Ochojec | 0-2 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Jedność Jejkowice - MKS Żory | 3-1 |
26-08-2017 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Czerwionka | 2-2 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | LKS II Bełk - KP Kamień | 0-1 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | LKS Baranowice - Zuch Orzepowice | 3-0 |
27-08-2017 (N) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - Górnik Boguszowice | 6-3 |
Kolejka 5 | ||
02-09-2017 (So) - 16:00 | Wicher Wilchwy - Górnik Boguszowice | 7-0 |
02-09-2017 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - Górnik Radlin | 2-0 |
02-09-2017 (So) - 16:00 | MKS Czerwionka - Jedność Jejkowice | 4-0 |
03-09-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - Borowik Szczejkowice | 1-3 |
03-09-2017 (N) - 16:00 | MKS Żory - LKS Baranowice | 1-2 |
03-09-2017 (N) - 16:00 | KP Kamień - Polonia Łaziska Rybnickie | 5-1 |
03-09-2017 (N) - 16:00 | Płomień Ochojec - LKS II Bełk | 4-1 |
03-09-2017 (N) - 16:00 | Sygnały Gotartowice - Pierwszy Chwałowice | 1-4 |
Kolejka 6 | ||
09-09-2017 (So) - 16:00 | Wicher Wilchwy - Pierwszy Chwałowice | 0-7 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Jedność Jejkowice - KP Kamień | 1-3 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Górnik Radlin - MKS Żory | 7-0 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Borowik Szczejkowice - Zuch Orzepowice | 3-2 |
09-09-2017 (So) - 16:00 | Górnik Boguszowice - KS 27 Gołkowice | 2-2 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | LKS Baranowice - MKS Czerwionka | 1-2 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Ochojec | 1-1 |
10-09-2017 (N) - 16:00 | LKS II Bełk - Sygnały Gotartowice | 7-0 |
Kolejka 7 | ||
16-09-2017 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - Górnik Boguszowice | 4-1 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | Pierwszy Chwałowice - LKS II Bełk | 3-1 |
16-09-2017 (So) - 16:00 | MKS Czerwionka - Górnik Radlin | 4-0 |
17-09-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - Wicher Wilchwy | 2-2 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | MKS Żory - Borowik Szczejkowice | 4-1 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | KP Kamień - LKS Baranowice | 2-3 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Płomień Ochojec - Jedność Jejkowice | 6-1 |
17-09-2017 (N) - 16:00 | Sygnały Gotartowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 1-2 |
Kolejka 8 | ||
27-09-2017 (Śr) - 17:00 | Górnik Boguszowice - MKS Żory | 1-2 |
04-10-2017 (Śr) - 16:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Pierwszy Chwałowice | 1-11 |
04-10-2017 (Śr) - 16:30 | Jedność Jejkowice - Sygnały Gotartowice | 4-2 |
04-10-2017 (Śr) - 16:00 | Górnik Radlin - KP Kamień | 3-1 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | LKS Baranowice - Płomień Ochojec | 0-2 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | KS 27 Gołkowice - Zuch Orzepowice | 0-4 |
11-10-2017 (Śr) - 16:00 | Wicher Wilchwy - LKS II Bełk | 2-2 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | Borowik Szczejkowice - MKS Czerwionka | 1-1 |
Kolejka 9 | ||
30-09-2017 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - Wicher Wilchwy | 2-6 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | Pierwszy Chwałowice - Jedność Jejkowice | 4-0 |
30-09-2017 (So) - 16:00 | MKS Czerwionka - Górnik Boguszowice | 4-2 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | MKS Żory - KS 27 Gołkowice | 3-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | KP Kamień - Borowik Szczejkowice | 5-1 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Płomień Ochojec - Górnik Radlin | 4-3 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | Sygnały Gotartowice - LKS Baranowice | 1-0 |
01-10-2017 (N) - 16:00 | LKS II Bełk - Polonia Łaziska Rybnickie | 5-0 |
Kolejka 10 | ||
07-10-2017 (So) - 13:00 | Wicher Wilchwy - Polonia Łaziska Rybnickie | 5-0 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Jedność Jejkowice - LKS II Bełk | 1-0 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | LKS Baranowice - Pierwszy Chwałowice | 0-5 |
07-10-2017 (So) - 15:00 | Górnik Radlin - Sygnały Gotartowice | 5-1 |
07-10-2017 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - MKS Żory | 3-1 |
08-10-2017 (N) - 15:00 | Borowik Szczejkowice - Płomień Ochojec | 0-7 |
08-10-2017 (N) - 11:00 | Górnik Boguszowice - KP Kamień | 5-2 |
08-10-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - MKS Czerwionka | 0-6 |
Kolejka 11 | ||
14-10-2017 (So) - 15:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Jedność Jejkowice | 1-4 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | Pierwszy Chwałowice - Górnik Radlin | 2-2 |
14-10-2017 (So) - 15:00 | MKS Czerwionka - Zuch Orzepowice | 0-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | MKS Żory - Wicher Wilchwy | 1-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | KP Kamień - KS 27 Gołkowice | 3-0 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Płomień Ochojec - Górnik Boguszowice | 3-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | Sygnały Gotartowice - Borowik Szczejkowice | 3-1 |
15-10-2017 (N) - 15:00 | LKS II Bełk - LKS Baranowice | 2-1 |
Kolejka 12 | ||
21-10-2017 (So) - 15:00 | Wicher Wilchwy - Jedność Jejkowice | 2-2 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Zuch Orzepowice - KP Kamień | 3-1 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Górnik Boguszowice - Sygnały Gotartowice | 0-2 |
21-10-2017 (So) - 15:00 | Górnik Radlin - LKS II Bełk | 1-1 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | LKS Baranowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-2 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | Borowik Szczejkowice - Pierwszy Chwałowice | 0-7 |
22-10-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - Płomień Ochojec | 0-8 |
22-10-2017 (N) - 15:00 | MKS Żory - MKS Czerwionka | 4-2 |
Kolejka 13 | ||
28-10-2017 (So) - 14:00 | Jedność Jejkowice - LKS Baranowice | 0-4 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | MKS Czerwionka - Wicher Wilchwy | 0-2 |
28-10-2017 (So) - 14:00 | Pierwszy Chwałowice - Górnik Boguszowice | 4-0 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | Sygnały Gotartowice - KS 27 Gołkowice | 2-2 |
29-10-2017 (N) - 14:00 | KP Kamień - MKS Żory | 2-1 |
25-11-2017 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Górnik Radlin | 1-1 |
26-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Ochojec - Zuch Orzepowice | 2-1 |
11-03-2018 (N) - 14:00 | LKS II Bełk - Borowik Szczejkowice | 6-1 |
Kolejka 14 | ||
04-11-2017 (So) - 13:00 | MKS Czerwionka - KP Kamień | 5-1 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Wicher Wilchwy - LKS Baranowice | 5-1 |
04-11-2017 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - Sygnały Gotartowice | 2-2 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Górnik Radlin - Jedność Jejkowice | 5-1 |
04-11-2017 (So) - 13:00 | Górnik Boguszowice - LKS II Bełk | 1-2 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | Borowik Szczejkowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 7-2 |
05-11-2017 (N) - 11:00 | KS 27 Gołkowice - Pierwszy Chwałowice | 0-4 |
05-11-2017 (N) - 13:00 | MKS Żory - Płomień Ochojec | 2-1 |
Kolejka 15 | ||
11-11-2017 (So) - 13:00 | Jedność Jejkowice - Borowik Szczejkowice | 1-3 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Górnik Boguszowice | 2-1 |
11-11-2017 (So) - 13:00 | Pierwszy Chwałowice - Zuch Orzepowice | 4-2 |
12-11-2017 (N) - 16:00 | KP Kamień - Wicher Wilchwy | 4-3 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Ochojec - MKS Czerwionka | 0-2 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | Sygnały Gotartowice - MKS Żory | 3-0 |
12-11-2017 (N) - 11:00 | LKS II Bełk - KS 27 Gołkowice | 4-0 |
12-11-2017 (N) - 13:00 | LKS Baranowice - Górnik Radlin | 3-0 |
Kolejka 16 | ||
18-11-2017 (So) - 13:00 | Wicher Wilchwy - Górnik Radlin | 4-1 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Pierwszy Chwałowice - MKS Żory | 4-3 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Górnik Boguszowice - Jedność Jejkowice | 5-0 |
18-11-2017 (So) - 13:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - KS 27 Gołkowice | 2-0 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | LKS Baranowice - Borowik Szczejkowice | 0-5 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | LKS II Bełk - Zuch Orzepowice | 1-0 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Sygnały Gotartowice - MKS Czerwionka | 1-1 |
19-11-2017 (N) - 13:00 | Płomień Ochojec - KP Kamień | 5-1 |
Kolejka 17 | ||
17-03-2018 (So) - 15:00 | Górnik Boguszowice - LKS Baranowice | 5-1 |
17-03-2018 (So) - 15:00 | Zuch Orzepowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-1 |
18-03-2018 (N) - 14:00 | Płomień Ochojec - Wicher Wilchwy | 2-2 |
18-03-2018 (N) - 15:00 | KP Kamień - Sygnały Gotartowice | 0-2 |
31-03-2018 (So) - 14:00 | MKS Czerwionka - Pierwszy Chwałowice | 0-0 |
31-03-2018 (So) - 14:00 | MKS Żory - LKS II Bełk | 2-0 |
31-03-2018 (So) - 12:00 | Borowik Szczejkowice - Górnik Radlin | 3-4 |
31-05-2018 (Cz) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Jedność Jejkowice | 1-6 |
Kolejka 18 | ||
24-03-2018 (So) - 15:30 | Wicher Wilchwy - Borowik Szczejkowice | 3-1 |
24-03-2018 (So) - 15:30 | Górnik Boguszowice - Górnik Radlin | 1-0 |
24-03-2018 (So) - 15:30 | Jedność Jejkowice - Zuch Orzepowice | 3-1 |
24-03-2018 (So) - 17:30 | Pierwszy Chwałowice - KP Kamień | 8-1 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Polonia Łaziska Rybnickie - MKS Żory | 1-1 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | LKS II Bełk - MKS Czerwionka | 0-1 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | LKS Baranowice - KS 27 Gołkowice | 2-2 |
25-03-2018 (N) - 15:30 | Sygnały Gotartowice - Płomień Ochojec | 0-0 |
Kolejka 19 | ||
07-04-2018 (So) - 16:00 | Zuch Orzepowice - LKS Baranowice | 6-1 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | Górnik Boguszowice - Borowik Szczejkowice | 2-2 |
07-04-2018 (So) - 16:00 | MKS Czerwionka - Polonia Łaziska Rybnickie | 4-0 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Sygnały Gotartowice - Wicher Wilchwy | 2-2 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | Płomień Ochojec - Pierwszy Chwałowice | 1-0 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | KP Kamień - LKS II Bełk | 1-5 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | MKS Żory - Jedność Jejkowice | 7-1 |
08-04-2018 (N) - 16:00 | KS 27 Gołkowice - Górnik Radlin | 1-3 |
Kolejka 20 | ||
14-04-2018 (So) - 16:00 | Górnik Boguszowice - Wicher Wilchwy | 2-1 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Górnik Radlin - Zuch Orzepowice | 0-2 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Jedność Jejkowice - MKS Czerwionka | 1-4 |
14-04-2018 (So) - 16:00 | Pierwszy Chwałowice - Sygnały Gotartowice | 2-0 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - KP Kamień | 0-6 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | LKS Baranowice - MKS Żory | 1-2 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | LKS II Bełk - Płomień Ochojec | 3-0 |
15-04-2018 (N) - 16:00 | Borowik Szczejkowice - KS 27 Gołkowice | 1-2 |
Kolejka 21 | ||
21-04-2018 (So) - 16:30 | Pierwszy Chwałowice - Wicher Wilchwy | 5-1 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | MKS Czerwionka - LKS Baranowice | 9-1 |
21-04-2018 (So) - 16:30 | Zuch Orzepowice - Borowik Szczejkowice | 6-3 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | MKS Żory - Górnik Radlin | 4-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | KS 27 Gołkowice - Górnik Boguszowice | 1-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Sygnały Gotartowice - LKS II Bełk | 2-1 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | Płomień Ochojec - Polonia Łaziska Rybnickie | 3-2 |
22-04-2018 (N) - 16:30 | KP Kamień - Jedność Jejkowice | 1-2 |
Kolejka 22 | ||
28-04-2018 (So) - 16:30 | Wicher Wilchwy - KS 27 Gołkowice | 2-3 |
28-04-2018 (So) - 16:30 | Polonia Łaziska Rybnickie - Sygnały Gotartowice | 1-2 |
28-04-2018 (So) - 16:30 | Jedność Jejkowice - Płomień Ochojec | 1-2 |
28-04-2018 (So) - 16:30 | Górnik Boguszowice - Zuch Orzepowice | 2-2 |
28-04-2018 (So) - 16:30 | Górnik Radlin - MKS Czerwionka | 0-3 |
29-04-2018 (N) - 16:30 | Borowik Szczejkowice - MKS Żory | 2-1 |
29-04-2018 (N) - 16:30 | LKS Baranowice - KP Kamień | 3-0 |
29-04-2018 (N) - 16:30 | LKS II Bełk - Pierwszy Chwałowice | 2-4 |
Kolejka 23 | ||
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | LKS II Bełk - Wicher Wilchwy | 2-1 |
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | Pierwszy Chwałowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 5-3 |
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | Sygnały Gotartowice - Jedność Jejkowice | 1-2 |
01-05-2018 (Wt) - 16:00 | Płomień Ochojec - LKS Baranowice | 4-2 |
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | KP Kamień - Górnik Radlin | 2-2 |
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | MKS Czerwionka - Borowik Szczejkowice | 3-1 |
01-05-2018 (Wt) - 13:00 | MKS Żory - Górnik Boguszowice | 6-0 |
01-05-2018 (Wt) - 16:30 | Zuch Orzepowice - KS 27 Gołkowice | 6-1 |
Kolejka 24 | ||
05-05-2018 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - Zuch Orzepowice | 3-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Górnik Boguszowice - MKS Czerwionka | 0-2 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - KP Kamień | 1-5 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - Płomień Ochojec | 0-3 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Jedność Jejkowice - Pierwszy Chwałowice | 2-1 |
05-05-2018 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - LKS II Bełk | 1-0 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | LKS Baranowice - Sygnały Gotartowice | 3-3 |
06-05-2018 (N) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - MKS Żory | 0-3 |
Kolejka 25 | ||
12-05-2018 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - KS 27 Gołkowice | 9-0 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Płomień Ochojec - Borowik Szczejkowice | 12-0 |
12-05-2018 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - LKS Baranowice | 7-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Wicher Wilchwy | 2-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | LKS II Bełk - Jedność Jejkowice | 4-0 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | Sygnały Gotartowice - Górnik Radlin | 2-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | KP Kamień - Górnik Boguszowice | 2-1 |
13-05-2018 (N) - 17:00 | MKS Żory - Zuch Orzepowice | 1-2 |
Kolejka 26 | ||
19-05-2018 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - MKS Żory | 3-2 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | LKS Baranowice - LKS II Bełk | 4-0 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - Pierwszy Chwałowice | 0-3 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - Sygnały Gotartowice | 1-3 |
19-05-2018 (So) - 17:00 | Górnik Boguszowice - Płomień Ochojec | 2-4 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Zuch Orzepowice - MKS Czerwionka | 2-7 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - KP Kamień | 2-1 |
20-05-2018 (N) - 17:00 | Jedność Jejkowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-1 |
Kolejka 27 | ||
26-05-2018 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - MKS Żory | 3-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - LKS Baranowice | 1-0 |
26-05-2018 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - Borowik Szczejkowice | 3-0 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Jedność Jejkowice - Wicher Wilchwy | 2-2 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | LKS II Bełk - Górnik Radlin | 3-0 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Sygnały Gotartowice - Górnik Boguszowice | 2-3 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | Płomień Ochojec - KS 27 Gołkowice | 6-0 |
27-05-2018 (N) - 17:00 | KP Kamień - Zuch Orzepowice | 6-3 |
Kolejka 28 | ||
02-06-2018 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - MKS Czerwionka | 1-7 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-2 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - LKS II Bełk | 2-0 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Górnik Boguszowice - Pierwszy Chwałowice | 1-7 |
02-06-2018 (So) - 17:00 | Zuch Orzepowice - Płomień Ochojec | 0-3 |
03-06-2018 (N) - 15:00 | MKS Żory - KP Kamień | 7-0 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - Sygnały Gotartowice | 0-7 |
03-06-2018 (N) - 17:00 | LKS Baranowice - Jedność Jejkowice | 1-1 |
Kolejka 29 | ||
09-06-2018 (So) - 17:00 | Jedność Jejkowice - Górnik Radlin | 0-2 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Polonia Łaziska Rybnickie - Borowik Szczejkowice | 3-6 |
09-06-2018 (So) - 17:00 | Pierwszy Chwałowice - KS 27 Gołkowice | 9-0 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | LKS Baranowice - Wicher Wilchwy | 3-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | LKS II Bełk - Górnik Boguszowice | 2-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Sygnały Gotartowice - Zuch Orzepowice | 2-3 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | Płomień Ochojec - MKS Żory | 6-2 |
10-06-2018 (N) - 17:00 | KP Kamień - MKS Czerwionka | 0-5 |
Kolejka 30 | ||
16-06-2018 (So) - 17:00 | MKS Czerwionka - Płomień Ochojec | 2-0 |
16-06-2018 (So) - 13:00 | MKS Żory - Sygnały Gotartowice | 3-3 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Zuch Orzepowice - Pierwszy Chwałowice | 2-10 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | KS 27 Gołkowice - LKS II Bełk | 0-6 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Górnik Boguszowice - Polonia Łaziska Rybnickie | 2-3 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Borowik Szczejkowice - Jedność Jejkowice | 2-1 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Górnik Radlin - LKS Baranowice | 4-0 |
16-06-2018 (So) - 17:00 | Wicher Wilchwy - KP Kamień | 4-0 |