Login
Najpopularniejsze
- Włókniarz Kietrz - Porawie II Większyce 1-4
- Polonia Prószków - LZS Raszowa 0-1
- Warta Gorzów Wlkp. - MKS Kluczbork 0-4
- Odra II Opole - Polonia Karłowice 10-0
- LZS Jędrzychów - Orzeł Źlinice 0-8
- Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3
- Unia Głuchołazy - LKS Goświnowice 1-0
- Piast Strzelce Op. - LZS Domaszkowice 1-2
- LZS Walce - MKS Gogolin 0-0
- LKS Goczałkowice - Gwarek Tarnowskie Góry 1-1
Top kluby
Oderka Opole - 7418
Stal Zawadzkie - 2532
Victoria Chrościce - 1779
Borussia Dortmund - 1629
Odra Koźle - 1413
Hertha Berlin - 1333
Unia Kolonowskie - 1283
Małapanew Ozimek - 1235
Beskidy Bielsko-Biała - 1010
Anglia - 970
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Koszykówka -
III liga kobiet gr. 1,
2015/2016
Kolejka 1 | ||
10-10-2015 (So) - 00:00 | Stal Stalowa Wola - Zagłębie II Sosnowiec | 53-87 |
10-10-2015 (So) - 00:00 | MKS Zabrze - Start Wisła | 59-48 |
10-10-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - Olimpia Wodzisław | 33-72 |
10-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Chrobry Głuchołazy | 33-76 |
10-10-2015 (So) - 00:00 | Wisła II Kraków - AZS Katowice | 65-76 |
Kolejka 2 | ||
17-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Zagłębie II Sosnowiec | 73-75 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Start Wisła - Stal Stalowa Wola | 79-48 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - MKS Zabrze | 75-29 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - AZS Częstochowa | 58-67 |
17-10-2015 (So) - 00:00 | Chrobry Głuchołazy - Wisła II Kraków | 63-59 |
Kolejka 3 | ||
24-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Chrobry Głuchołazy | 74-64 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - Wisła II Kraków | 52-76 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - MKS Zabrze | 48-55 |
24-10-2015 (So) - 00:00 | Stal Stalowa Wola - Olimpia Wodzisław | 48-73 |
09-01-2016 (So) - 17:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Start Wisła | 67-44 |
Kolejka 4 | ||
31-10-2015 (So) - 00:00 | Chrobry Głuchołazy - Ikar Niepołomice | 66-35 |
31-10-2015 (So) - 00:00 | Wisła II Kraków - MKS Zabrze | 64-53 |
31-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Stal Stalowa Wola | 49-69 |
31-10-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - Zagłębie II Sosnowiec | 62-55 |
31-10-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Start Wisła | 66-43 |
Kolejka 5 | ||
07-11-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Ikar Niepołomice | 91-53 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | MKS Zabrze - Chrobry Głuchołazy | 54-79 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Stal Stalowa Wola - Wisła II Kraków | 71-60 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Zagłębie II Sosnowiec | 65-56 |
07-11-2015 (So) - 00:00 | Start Wisła - Olimpia Wodzisław | 53-67 |
Kolejka 6 | ||
14-11-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - MKS Zabrze | 63-78 |
14-11-2015 (So) - 00:00 | Chrobry Głuchołazy - Stal Stalowa Wola | 62-41 |
14-11-2015 (So) - 00:00 | Wisła II Kraków - Zagłębie II Sosnowiec | 81-67 |
14-11-2015 (So) - 00:00 | Start Wisła - AZS Częstochowa | 58-56 |
14-11-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - AZS Katowice | 85-61 |
Kolejka 7 | ||
21-11-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - MKS Zabrze | 78-70 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Stal Stalowa Wola - Ikar Niepołomice | 82-54 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Chrobry Głuchołazy | 65-42 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Start Wisła - Wisła II Kraków | 69-89 |
21-11-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - AZS Częstochowa | 87-54 |
Kolejka 8 | ||
28-11-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - Wisła II Kraków | 61-83 |
28-11-2015 (So) - 00:00 | Chrobry Głuchołazy - Start Wisła | 65-36 |
28-11-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - Zagłębie II Sosnowiec | 48-87 |
28-11-2015 (So) - 00:00 | MKS Zabrze - Stal Stalowa Wola | 74-82 |
10-01-2016 (N) - 15:00 | AZS Częstochowa - AZS Katowice | 55-66 |
Kolejka 9 | ||
05-12-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Stal Stalowa Wola | 76-31 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Sosnowiec - MKS Zabrze | 68-46 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Ikar Niepołomice - Start Wisła | 61-73 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - Chrobry Głuchołazy | 79-55 |
05-12-2015 (So) - 00:00 | Wisła II Kraków - AZS Częstochowa | 89-49 |
Kolejka 10 | ||
12-12-2015 (So) - 00:00 | AZS Katowice - Wisła II Kraków | 82-61 |
12-12-2015 (So) - 00:00 | Chrobry Głuchołazy - AZS Częstochowa | 79-32 |
12-12-2015 (So) - 00:00 | Olimpia Wodzisław - Ikar Niepołomice | 103-48 |
12-12-2015 (So) - 00:00 | Start Wisła - MKS Zabrze | 66-64 |
12-12-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Stal Stalowa Wola | 84-28 |
Kolejka 11 | ||
19-12-2015 (So) - 00:00 | Zagłębie II Sosnowiec - AZS Katowice | 64-49 |
19-12-2015 (So) - 00:00 | Stal Stalowa Wola - Start Wisła | 62-43 |
19-12-2015 (So) - 00:00 | MKS Zabrze - Olimpia Wodzisław | 43-81 |
19-12-2015 (So) - 00:00 | AZS Częstochowa - Ikar Niepołomice | 69-61 |
19-12-2015 (So) - 00:00 | Wisła II Kraków - Chrobry Głuchołazy | 80-79 |
Kolejka 12 | ||
14-11-2015 (So) - 13:00 | Start Wisła - Zagłębie II Sosnowiec | 31-65 |
14-01-2016 (Cz) - 18:00 | Wisła II Kraków - Ikar Niepołomice | 130-40 |
16-01-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głuchołazy - AZS Katowice | 83-52 |
16-01-2016 (So) - 12:00 | MKS Zabrze - AZS Częstochowa | 63-59 |
16-01-2016 (So) - 16:00 | Olimpia Wodzisław - Stal Stalowa Wola | 90-48 |
Kolejka 13 | ||
18-01-2016 (Pn) - 16:30 | Stal Stalowa Wola - AZS Częstochowa | 76-50 |
23-01-2016 (So) - 17:00 | Ikar Niepołomice - Chrobry Głuchołazy | 41-94 |
23-01-2016 (So) - 12:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Olimpia Wodzisław | 65-72 |
23-01-2016 (So) - 11:00 | Start Wisła - AZS Katowice | 55-67 |
03-02-2016 (Śr) - 16:30 | MKS Zabrze - Wisła II Kraków | 47-92 |
Kolejka 14 | ||
30-01-2016 (So) - 15:30 | Ikar Niepołomice - AZS Katowice | 57-84 |
30-01-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głuchołazy - MKS Zabrze | 73-31 |
30-01-2016 (So) - 12:00 | Olimpia Wodzisław - Start Wisła | 97-52 |
31-01-2016 (N) - 16:00 | Zagłębie II Sosnowiec - AZS Częstochowa | 78-54 |
28-02-2016 (N) - 11:30 | Wisła II Kraków - Stal Stalowa Wola | 75-70 |
Kolejka 15 | ||
06-02-2016 (So) - 12:00 | Start Wisła - AZS Częstochowa | 52-62 |
06-02-2016 (So) - 12:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Wisła II Kraków | 68-65 |
06-02-2016 (So) - 15:30 | Stal Stalowa Wola - Chrobry Głuchołazy | 42-66 |
06-02-2016 (So) - 12:00 | Ikar Niepołomice - MKS Zabrze | 59-63 |
07-02-2016 (N) - 12:00 | AZS Katowice - Olimpia Wodzisław | 90-79 |
Kolejka 16 | ||
13-02-2016 (So) - 12:00 | MKS Zabrze - AZS Katowice | 59-77 |
13-02-2016 (So) - 17:30 | Ikar Niepołomice - Stal Stalowa Wola | 41-78 |
13-02-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głuchołazy - Zagłębie II Sosnowiec | 86-52 |
13-02-2016 (So) - 13:00 | Wisła II Kraków - Start Wisła | 102-31 |
13-02-2016 (So) - 16:00 | AZS Częstochowa - Olimpia Wodzisław | 40-106 |
Kolejka 17 | ||
20-02-2016 (So) - 14:00 | Stal Stalowa Wola - MKS Zabrze | 20-0 v.o. |
20-02-2016 (So) - 11:00 | Zagłębie II Sosnowiec - Ikar Niepołomice | 73-53 |
20-02-2016 (So) - 15:00 | Start Wisła - Chrobry Głuchołazy | 52-73 |
21-02-2016 (N) - 12:00 | AZS Katowice - AZS Częstochowa | 70-43 |
23-02-2016 (Wt) - 17:45 | Wisła II Kraków - Olimpia Wodzisław | 61-54 |
Kolejka 18 | ||
27-02-2016 (So) - 11:00 | AZS Częstochowa - Wisła II Kraków | 55-94 |
27-02-2016 (So) - 17:00 | Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław | 55-38 |
27-02-2016 (So) - 15:00 | Start Wisła - Ikar Niepołomice | 77-40 |
27-02-2016 (So) - 14:00 | Stal Stalowa Wola - AZS Katowice | 64-79 |
28-02-2016 (N) - 12:00 | MKS Zabrze - Zagłębie II Sosnowiec | 55-53 |