Login
Najpopularniejsze
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- Pogoń Szczecin - Ruch Chorzów 5-0
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
Top kluby
Oderka Opole - 7429
Stal Zawadzkie - 2543
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE |
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Siatkówka -
III liga, miejsca 1-5,
2013/2014
Kolejka 1 | ||
25-01-2014 (So) - 00:00 | Warta Zawiercie - UKS Strzelce Op. | 3-0 |
25-01-2014 (So) - 00:00 | Czarni Katowice - AZS Opole | 3-1 |
Kolejka 2 | ||
01-02-2014 (So) - 00:00 | Volley Rybnik - Warta Zawiercie | 0-3 |
01-02-2014 (So) - 00:00 | UKS Strzelce Op. - Czarni Katowice | 0-3 |
Kolejka 3 | ||
05-02-2014 (Śr) - 00:00 | AZS Opole - UKS Strzelce Op. | 3-0 |
05-02-2014 (Śr) - 00:00 | Czarni Katowice - Volley Rybnik | 2-3 |
Kolejka 4 | ||
08-02-2014 (So) - 00:00 | Warta Zawiercie - Czarni Katowice | 3-0 |
08-02-2014 (So) - 00:00 | Volley Rybnik - AZS Opole | 3-0 |
Kolejka 5 | ||
22-02-2014 (So) - 00:00 | AZS Opole - Warta Zawiercie | 0-3 |
22-02-2014 (So) - 00:00 | UKS Strzelce Op. - Volley Rybnik | 0-3 |
Kolejka 6 | ||
08-03-2014 (So) - 00:00 | UKS Strzelce Op. - Warta Zawiercie | 0-3 |
08-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Opole - Czarni Katowice | 3-1 |
Kolejka 7 | ||
12-03-2014 (Śr) - 00:00 | Warta Zawiercie - Volley Rybnik | 3-1 |
12-03-2014 (Śr) - 00:00 | Czarni Katowice - UKS Strzelce Op. | 3-2 |
Kolejka 8 | ||
15-03-2014 (So) - 00:00 | Volley Rybnik - Czarni Katowice | 3-0 |
15-03-2014 (So) - 00:00 | UKS Strzelce Op. - AZS Opole | 1-3 |
Kolejka 9 | ||
29-03-2014 (So) - 00:00 | Czarni Katowice - Warta Zawiercie | 1-3 |
29-03-2014 (So) - 00:00 | AZS Opole - Volley Rybnik | 1-3 |
Kolejka 10 | ||
12-04-2014 (So) - 00:00 | UKS Strzelce Op. - Volley Rybnik | 0-3 |
12-04-2014 (So) - 00:00 | Warta Zawiercie - AZS Opole | 3-1 |