Login
Najpopularniejsze
- LKS Ligota Turawska - Naprzód Jemielnica 3-2
- Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork 2-3
- Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław 2-0
- KS Krasiejów - GKS Starościn 2-4
- LZS Starowice - Lechia Zielona Góra 4-1
- Metalowiec Łambinowice - Unia Tułowice 3-0
- Znicz Pruszków - GKS Tychy 2-3
- LZS Bogacica - Ruch Zdzieszowice 0-2
- Czarni Otmuchów - Polonia Głubczyce 5-2
- GKS Jastrzębie - Skra Częstochowa 2-0
Top kluby
Oderka Opole - 7430
Stal Zawadzkie - 2544
Victoria Chrościce - 1788
Borussia Dortmund - 1638
Odra Koźle - 1422
Hertha Berlin - 1343
Unia Kolonowskie - 1293
Małapanew Ozimek - 1245
Beskidy Bielsko-Biała - 1019
Anglia - 980
Najnowsze terminarze
-
Młodziki IV liga Opole 8 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 7 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 6 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 5 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 4 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 3 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 2 wiosna (Piłka nożna) -
Młodziki IV liga Opole 1 wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pd. Katowice wiosna (Piłka nożna) -
Trampkarze II liga pn. Katowice wiosna (Piłka nożna)
Popularne drużyny
8
* Odra Opole *
6
* KS Cisowa *
* LZS Walce *
* Małapanew Ozimek *
5
* ASPR Zawadzkie *
* LZS Piotrówka *
* Stal Zawadzkie *
4
* Borussia Dortmund *
* Metalowiec Łambinowice *
* Naprzód Niezdrowice *
* Odrzanka Dziergowice *
Chcesz dopisać swoją drużynę? Wybierz ją
Liga LIVE
|
Ostatnie wyniki
|
Timetable
Piłka nożna -
Trampkarze I liga Katowice wiosna,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
02-03-2024 (So) - 15:00 | GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec | 0-1 |
03-03-2024 (N) - 10:00 | Rozwój Katowice - Akademia BVB | 2-3 |
03-03-2024 (N) - 10:00 | AP Gliwice - UKS Wodzisław Śl. | 1-2 |
03-03-2024 (N) - 12:00 | Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała | 1-7 |
05-03-2024 (Wt) - 13:30 | Ruch Chorzów - GKS Tychy | 3-0 |
Kolejka 2 | ||
09-03-2024 (So) - 10:00 | Rekord Bielsko-Biała - Ruch Chorzów | 0-3 |
09-03-2024 (So) - 15:45 | Rozwój Katowice - AP Gliwice | 0-2 |
10-03-2024 (N) - 12:30 | Zagłębie Sosnowiec - Akademia BVB | 5-0 |
10-03-2024 (N) - 09:00 | GKS Tychy - GKS Katowice | 1-0 |
10-03-2024 (N) - 12:00 | UKS Wodzisław Śl. - Skra Częstochowa | 4-1 |
Kolejka 3 | ||
16-03-2024 (So) - 09:00 | Ruch Chorzów - UKS Wodzisław Śl. | 1-0 |
16-03-2024 (So) - 14:45 | AP Gliwice - Akademia BVB | 3-1 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - Rekord Bielsko-Biała | 1-0 |
17-03-2024 (N) - 10:00 | Skra Częstochowa - Rozwój Katowice | 5-3 |
17-03-2024 (N) - 12:30 | Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy | 7-2 |
Kolejka 4 | ||
23-03-2024 (So) - 15:45 | Rozwój Katowice - Ruch Chorzów | 0-5 |
23-03-2024 (So) - 15:00 | Akademia BVB - GKS Tychy | 2-2 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Zagłębie Sosnowiec - Rekord Bielsko-Biała | 3-1 |
24-03-2024 (N) - 16:00 | UKS Wodzisław Śl. - GKS Katowice | 1-5 |
24-03-2024 (N) - 10:00 | AP Gliwice - Skra Częstochowa | 3-3 |
Kolejka 5 | ||
28-03-2024 (Cz) - 12:30 | GKS Katowice - Rozwój Katowice | 4-0 |
03-04-2024 (Śr) - 18:00 | Skra Częstochowa - Akademia BVB | 3-1 |
03-04-2024 (Śr) - 18:00 | Ruch Chorzów - AP Gliwice | 2-1 |
03-04-2024 (Śr) - 09:30 | Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy | 4-1 |
03-04-2024 (Śr) - 17:00 | Zagłębie Sosnowiec - UKS Wodzisław Śl. | 9-1 |
Kolejka 6 | ||
06-04-2024 (So) - 15:45 | Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec | 0-2 |
06-04-2024 (So) - 10:00 | Akademia BVB - Rekord Bielsko-Biała | 2-4 |
07-04-2024 (N) - 12:00 | UKS Wodzisław Śl. - GKS Tychy | 2-2 |
07-04-2024 (N) - 12:00 | Skra Częstochowa - Ruch Chorzów | 2-4 |
07-04-2024 (N) - 10:00 | AP Gliwice - GKS Katowice | 1-4 |
Kolejka 7 | ||
13-04-2024 (So) - 13:15 | Rekord Bielsko-Biała - UKS Wodzisław Śl. | 5-4 |
13-04-2024 (So) - 12:00 | Ruch Chorzów - Akademia BVB | 1-1 |
14-04-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - Skra Częstochowa | 6-1 |
14-04-2024 (N) - 13:30 | GKS Tychy - Rozwój Katowice | 3-2 |
14-04-2024 (N) - 15:00 | Zagłębie Sosnowiec - AP Gliwice | 3-0 |
Kolejka 8 | ||
17-04-2024 (Śr) - 18:40 | AP Gliwice - GKS Tychy | 2-5 |
19-04-2024 (Pt) - 18:30 | Akademia BVB - UKS Wodzisław Śl. | 1-1 |
20-04-2024 (So) - 09:00 | Ruch Chorzów - GKS Katowice | 2-0 |
20-04-2024 (So) - 15:45 | Rozwój Katowice - Rekord Bielsko-Biała | 1-1 |
21-04-2024 (N) - 12:30 | Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec | 1-5 |
Kolejka 9 | ||
27-04-2024 (So) - 11:00 | Rekord Bielsko-Biała - AP Gliwice | 1-2 |
28-04-2024 (N) - 10:00 | UKS Wodzisław Śl. - Rozwój Katowice | - |
28-04-2024 (N) - 10:00 | GKS Tychy - Skra Częstochowa | - |
28-04-2024 (N) - 12:30 | Zagłębie Sosnowiec - Ruch Chorzów | - |
28-04-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - Akademia BVB | - |
Kolejka 10 | ||
30-04-2024 (Wt) - 15:00 | GKS Tychy - Ruch Chorzów | - |
05-05-2024 (N) - 10:00 | Akademia BVB - Rozwój Katowice | - |
07-05-2024 (Wt) - 12:00 | Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa | - |
08-05-2024 (Śr) - 18:00 | UKS Wodzisław Śl. - AP Gliwice | - |
09-05-2024 (Cz) - 15:00 | Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice | - |
Kolejka 11 | ||
11-05-2024 (So) - 10:00 | Ruch Chorzów - Rekord Bielsko-Biała | - |
12-05-2024 (N) - 10:00 | Akademia BVB - Zagłębie Sosnowiec | - |
12-05-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - GKS Tychy | - |
12-05-2024 (N) - 10:00 | Skra Częstochowa - UKS Wodzisław Śl. | - |
12-05-2024 (N) - 10:00 | AP Gliwice - Rozwój Katowice | - |
Kolejka 12 | ||
15-05-2024 (Śr) - 19:00 | Rozwój Katowice - Skra Częstochowa | - |
15-05-2024 (Śr) - 17:00 | UKS Wodzisław Śl. - Ruch Chorzów | - |
15-05-2024 (Śr) - 17:00 | Rekord Bielsko-Biała - GKS Katowice | - |
15-05-2024 (Śr) - 17:00 | Akademia BVB - AP Gliwice | - |
15-05-2024 (Śr) - 14:30 | GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec | - |
Kolejka 13 | ||
18-05-2024 (So) - 10:00 | Ruch Chorzów - Rozwój Katowice | - |
19-05-2024 (N) - 12:00 | Skra Częstochowa - AP Gliwice | - |
19-05-2024 (N) - 09:00 | GKS Tychy - Akademia BVB | - |
19-05-2024 (N) - 10:00 | Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec | - |
19-05-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - UKS Wodzisław Śl. | - |
Kolejka 14 | ||
25-05-2024 (So) - 15:00 | Rozwój Katowice - GKS Katowice | - |
25-05-2024 (So) - 10:00 | Akademia BVB - Skra Częstochowa | - |
26-05-2024 (N) - 09:00 | GKS Tychy - Rekord Bielsko-Biała | - |
26-05-2024 (N) - 09:00 | AP Gliwice - Ruch Chorzów | - |
26-05-2024 (N) - 10:00 | UKS Wodzisław Śl. - Zagłębie Sosnowiec | - |
Kolejka 15 | ||
01-06-2024 (So) - 10:00 | Ruch Chorzów - Skra Częstochowa | - |
02-06-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - AP Gliwice | - |
02-06-2024 (N) - 10:00 | Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice | - |
02-06-2024 (N) - 10:00 | Rekord Bielsko-Biała - Akademia BVB | - |
02-06-2024 (N) - 10:00 | GKS Tychy - UKS Wodzisław Śl. | - |
Kolejka 16 | ||
05-06-2024 (Śr) - 18:40 | AP Gliwice - Zagłębie Sosnowiec | - |
05-06-2024 (Śr) - 17:00 | Skra Częstochowa - GKS Katowice | - |
05-06-2024 (Śr) - 17:00 | Akademia BVB - Ruch Chorzów | - |
05-06-2024 (Śr) - 19:00 | Rozwój Katowice - GKS Tychy | - |
05-06-2024 (Śr) - 17:00 | UKS Wodzisław Śl. - Rekord Bielsko-Biała | - |
Kolejka 17 | ||
09-06-2024 (N) - 10:00 | UKS Wodzisław Śl. - Akademia BVB | - |
09-06-2024 (N) - 10:00 | GKS Tychy - AP Gliwice | - |
09-06-2024 (N) - 10:00 | Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice | - |
09-06-2024 (N) - 10:00 | Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa | - |
09-06-2024 (N) - 10:00 | GKS Katowice - Ruch Chorzów | - |
Kolejka 18 | ||
15-06-2024 (So) - 12:00 | Skra Częstochowa - GKS Tychy | - |
15-06-2024 (So) - 10:00 | Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec | - |
16-06-2024 (N) - 10:00 | AP Gliwice - Rekord Bielsko-Biała | - |
16-06-2024 (N) - 10:00 | Rozwój Katowice - UKS Wodzisław Śl. | - |
16-06-2024 (N) - 10:00 | Akademia BVB - GKS Katowice | - |